Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42774278427942804281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 7/10

Filmi beğendim. Güzel filmdi. İzleyebilirsiniz.

Konusu alışıldık konu. Yine Yahudileri soykırıyorlar. Bildiklerimin arasında ki en büyük soykırımın en acımasız soykırımın Yahudi soykırımı olduğuna katılıyorum. Ama artık Yahudi soykırımı filmi kusacaz. Yeter. Başka soykırım mı yok ? Yahudi soykırımları hakkında derin bilgi sahibi oldu bütün dünya. Arada bir Filistin'de tecavüz ettikleri minik kız veya erkek çocukları hakkında da film çekerlerse daha samimi olurlar. Avrupa da zencilerin sergilendiği insan hayvanat bahçelerini de görmek isterim beyazperde de. Amerikalı askerin çükünde ki kılları kesip ağzına tıkıştırdığı kıza da o beyazperde de yer talep ediyorum. Irakta ki 1.5 milyon insanın hesabının sorulduğu filmlere de yer talep ediyorum. Arada dönüp bir aynaya bakmalarını rica ve talep ediyorum. Ulan dersin bir Yahudilerin başına geldi işkence, ölüm. Yakılan köylerin, evlerinden sürülen insanların haddi hesabı yok. Çaldıklarının milyonda birini Afrika'ya geri versin .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 27 Aralık 2014; 1:14:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8/10

Filmi çok sevdim. Oldukça samimi ve güzel bir hikaye. Film kötü olsaydı De Niro için katlanabilirim o ayrı hikaye. Bu adamı kadrajda görünce cidden mutlu oluyorum.

• 8/10

• 7,5/10
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Bir film için insanlara hakaret ettirecek kadar ne var diye merak ettim ama o derece bir şey bulamadım.
    7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 27 Aralık 2014; 3:25:58 >

İnanç ve maneviyat üzerine olduğu için pek empati kurabildiğimi söyleyemem. onun dışında görseli iyiydi.

6/10

• 10/10

Hiç sıkılmadan izledim ve çok beğendim. Herkese izlemesini öneririm. Mutlaka izlenmeli. Ben harika buldum. Film çekmek cidden yetenek isteyen bir iş. Ben yapamam. Ama yapan yapıyor. Bize de geriye izlemek ve tebrik etmek düşer.

Bu arada Julie'me aşk şarkısı yazdım:

Sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor Julie'immm Julie'immm

İsteyenler için aşağıda film hakkında bir makale de var. Örneğin ben müziğin
    dumanlı havayı dağıttığını fark edememiştim
    . Burada okudum.

http://www.hayaliicraat.com/2012/12/30/delicatessen-sarkuteri-1991/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 27 Aralık 2014; 4:10:33 >

6,0/10

• 7/10

Güzel filmdi ama forrest gumptan epey esinlenme var.

7.5/10

http://www.imdb.com/title/tt2113681/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotarian -- 27 Aralık 2014; 11:02:34 >

Beklediğimden iyi çıktı film, Amerikan ordusuna bazı yerlerde giydirmişler ki yönetmen Wag the Dog'un yönetmeni zaten.
    İyimser ve kaliteli bir film.

http://www.youtube.com/watch?v=E2VCwBzGdPM

Bu şarkının olduğu kısım bayağı iyi olmuş.

7,5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 27 Aralık 2014; 11:54:25 >

• Les choristes
    9/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

herkesin sevebileceği sıcaklıkta bir film.

• 7/10

Film acayip ağır ilerliyor, akıcı değil. Sadece 85 dakika olmasına rağmen hiç bitmeyecek sandım. Kesinlikle izleyin diyemem ama izleyebilirsiniz zaman kaybı değil.

• bu adamın filmlerini seviyorum

8.5/10

• Soundtrack ve oyunculuklar mükemmel, çok sürükleyici bir film.
    İzlediğim ilk Jim Jarmusch filmi, bayağı beğendiğimi söyleyebilirim.

Winston beynin sağ tarafını, Don ise beynin sol tarafını temsil ediyormuş, sembolizm yoğun olmasada kullanılmış filmde, ancak izlerken gözünüze pek çarpmıyor, meraktan izlettiriyor zaten film kendini.

8/10

• İlk başları kötüydü ama sonradan güzelleşti.Metaforlar güzeldi,filmde bi de psikanalitik çözümleme de vardı o da güzeldi,Freud'u doğrular nitelikte.Nevrozlar çocukluk tramvalarından kaynaklanıyor.Ayrıca baba karakterini sevdim,meslektaşız zaten ,idolüm sosyal yardımla geçinen avukat
    8/10

İçki almaya çok üşendim,kahve ve sigarayla izledim
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federico Fellini -- 27 Aralık 2014; 16:21:56 >

Yer yer güldürdü, marvel filmlerini sevenler izlesinler.

7/10
  • 
Sayfa: önceki 42774278427942804281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.