Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34713472347334743475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Federico Fellini
    En yakın zamanda romanını da okuyacağım,beat kuşağına giriş yapacağım.Bukowski sevenler kesinlikle izlesin.Ayrıca kristen stewart gibi kötü bir oyuncu olmasa daha iyi olurdu.Gerçi güzelliğinden kazanıyor biraz.
    8.5/10

Hocam Beat Kuşağına giriş için adeta manifestosu olan Allen Ginsberg'ün Uluma şiirini okumalısın. Ayrıca şiirin etkisiyle ilgili olarak 'Howl' denen filmde iyidir. Uluma ve Diğer Şiirler için 6.45 Yayınevini tavsiye ederim bu işin şubesi adeta. --http://www.645dukkan.com/collections/beat-kusagi ///

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

quote:

Orijinalden alıntı: Federico Fellini
    En yakın zamanda romanını da okuyacağım,beat kuşağına giriş yapacağım.Bukowski sevenler kesinlikle izlesin.Ayrıca kristen stewart gibi kötü bir oyuncu olmasa daha iyi olurdu.Gerçi güzelliğinden kazanıyor biraz.
    8.5/10

Hocam Beat Kuşağına giriş için adeta manifestosu olan Allen Ginsberg'ün Uluma şiirini okumalısın. Ayrıca şiirin etkisiyle ilgili olarak 'Howl' denen filmde iyidir. Uluma ve Diğer Şiirler için 6.45 Yayınevini tavsiye ederim bu işin şubesi adeta. --http://www.645dukkan.com/collections/beat-kusagi ///

Beat kuşağının filmlerinden howl ve naked lunch'ı indiriyorum,öncelikle Jack kerouac kitaplarını alıyorum,uluma da listemde,ama drden alacam çünkü kargo ücretsiz oluyor 25 tl üzeri alışverişte ama drdekilerde 6.45 yayınlarının kitapları

• Harika bi polisiye film olmuş aksiyon severler kesinlikle izlemeliler pişman olmıycaklardır

8/10
  • overrated 2/10 veriyorum.ki bu bile fazla

• Çok sağlam gençlik,parti tarzı filmlerden biriydi izlerken kapılıp gidiyorsunuz izleyince cidden hiç yaşamadığımı farkettim 7/10

• Tek kelimeyle müthiş izlemeyen çok şey kaybeder

9/10

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7/10

• 7.8/10 sonu biraz garipti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6/10
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• Tam 3 yıldır arşivde izlenmeyi bekliyordu. Siyah beyaz oluşu 2 saatlik süresi gözümü korkutuyordu. Ne kadar yanlış yapmışım. Filme, filmin ana teması gibi ne kadar ön yargılı yaklaşmışım.
    Popüler, bol aksiyonlu, bol efektli filmler yerine, insancıl filmler izlemeyi sevenler kaçırmasın biran önce izlesinler.

9/10
  • Los viajes del viento - Rüzgâr Yolculukları (2009) - Ciro Guerra - Kolombiya

Bir müzisyen ile ondan akordeon çalmayı öğrenmek isteyen gencin beraber yaptıkları yolculuk anlatılıyor filmde. Çok güzel sahneler var. Görselliği çok iyi.

8/10

Camino (2008) - Javier Fesser - İspanya

Din tüccarlarının küçük bir kızın üzerinde yarattığı etki anlatılıyor diyelim. Küçük kızın omuriliğiyle ilgili bir hastalığı var. Annesi din konusunda üzerinde çok baskı kuruyor ve kızın, daha anlamını bilmediği melek ya da şeytanlar gibi kavramlar yüzünden ruh hâli bozuluyor. Hatta bu din baskısı kızın hastalığının kötüleşmesine sebep oluyor. Hekim dururken, bir kilise papazından medet umuyorlar. Oysaki adamların mantığı Tanrı ne istediyse o olur. Kızın bu kötü durumu, Tanrı'nın kızın inancını denemesi için ona verilmiştir, armağandır. Eğer durumun kötüye gidiyorsa ve öleceksen bu Tanrı istediği içindir ve müdahale etmememiz gerekir. Hatta sen ölümünle Tanrı'yı sevdiğini gösterirsin. Sevdiklerin de eğer sen ölürsen arkandan ağlamamalı buna sevinmelidirler. Bana çok acımasızca gelen bir düşünce. Ancak kilise kurumuna ya da genel olarak dinde kurumsallaşmaya yani cemaatleşmeye de bir eleştiri söz konusu bana kalırsa. Çünkü din bireyseldir. Başkaları senin inancını denetleyemez, sana nasıl inanacağını söyleyemez. Konu daha iyi işlenebilirdi, yine de güzel bir film olmuş. Film de gerçek hayattaki olaylardan esinlenilerek çekilmiş.

7.5-8/10

• 7,5/10

• 9.9/10 son yıllarda izlediğim en sıcak film di bitmesin istedim...
  • Hachi: A Dog's Tale;

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Etkileyiciydi.
    8/10
  • bazı yorumlarda imdb sayfaları gözükmüyor sizde de böyle bir sorun var mı ?

• Daha iyi olabilirdi 6/10
  • benjamin button ın tuhaf hikayesi

tvden

• 7/10

• Creepshow 6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

Başarılı bir komedi filmi tek eksiği güldürmedi fazla fakat sürükleyici ve sıkmayan bir film , özellikle Jennifer Aniston inanılmazdı

8/10

Joker sahneleri beklediğimden azdı , film keşke daha uzun olsaydı müthişti

9.5/10 kırdığım puan ise Batman'in o kıza karşı hisleri.. Kız mı yok sana be adam kız bari güzel olsaydı... Bide saf saf davranması deli etti beni

Gene batman salaktı , gene çirkin bir kızla birlikte oldu fakat sonunda doğrusunu buldu... Natalie Portman sağolsun filme dikkat edemedim fakat önceki filme göre bu film biraz daha aksiyonlu fakat bir o kadarda sinir bozucuydu... Keşke kötü sonla bitseydi dedirtti...

9/10

Şişirilen bir balon... O kadar çok şişiriliyorki hele Brando... Adam filmde gözükmüyor bile oyunu çok daha iyi resmen oynunu film yapsalar oyundaki görüntüler daha izletirdi... Sıktı beni film ama izledim sonuna kadar... O da 4.izleyişte falan hepsinde başında kapadım ..

7/10

filme kötü demeye hakkın var lakin Marlon Brando nun bu filmdeki oyunculuğu tartışmasız sinema dünyasının en iyisidir.Bunu görememek sadece filmi vakit geçirmek için izleyen kesimlerin düşüncesidir.Dikkatli bir izleyici yada sinemasever asla böyle durumları es geçmez.O yüzden filmden şu sahneyi tekrar izleminizi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 34713472347334743475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.