Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34723473347434753476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emily Watson sinema tarihinin en iyi performanslarından birini sergilemiş.Herkesin dilinde bir lars von trier ismi,europada aradığımı bulamamıştım ama bu film trier'in dahiliğini kanıtlayan bir film.
    8.5/10
  • Güney Kore sineması intikam filmi yapınca bir başka oluyor. Belki sinir bozucu oluyor ve psikolojimi etkiliyor ama film büyülüyor. Bu filmde çok farklı ve güzel bir yapımdı. Kaçırmayın

10/9.5
  • Nueve reinas - Dokuz Kraliçe (2000) - Fabián Bielinsky - Arjantin

Yaktın beni Kanal d Yıllar önce Criminal (2004) diye bir film izlemiştim tv'de. Şaşırtıcıydı ama konu kötü işlenmişti. Sen kalk yıllar sonra filmin özgününü izle. Sonlara doğru, ben bu filmi bir yerlerden hatırlayacağım ama dedim. Neyse ki sonunu az uz hatırlamama rağmen seyir zevkim bozulmadı, çünkü konuyu çok iyi işlemiş yönetmen. El Aura filmi de güzeldir. Ne yazık ki 2006'da ölmüş. Çok daha iyi işler çıkartabilirdi. Siz siz olun Criminal (2004) filmini değil Nueve reinas'ı izleyin. Hollywood'un sonradan çevrimlerine itibar etmeyin, rezil ediyorlar filmleri. Bu arada oyunculuklar çok iyi.

8.5/10

• Bu zamana kadar izlemememin nedeni önyargılı yaklaşmamdır kesinlikle. Bu türde yeni filmleri takip ederim ama 77 yapımı olduğu için hem 6 bölüm çok uzun gibi geldi hemde nasıl izleyeceğimi bilmediğimden [(1-2-3-4-5-6) veya (4-5-6-1-2-3) şeklindemi] şimdiye kadar bekledim. Neyseki bir hafta önce karar verdim izleyeyim dedim ve ramazanın ilk günü 4-5-6-1-2-3 şeklinde başladım. 5 filmi sıkılmadan izledim sayılır. 2,5 günde bitirdim. Sahura kadar 1 tane iftara kadar 1 tane izliyorum günde 2 film yapıyor. Filmlerin hepsine yorum ve puan yapmayacağım ilk 3 filme ayrı sonraki 3 filme ayrı yapacağım..

İlk üçlüye puanım 7.7/10
    Bence tüm serinin en iyi filmi ilk çekilen bölüm episode IV olmuş.

İkinci üçlünün 2 filmini izledim henüz. 3.filmi yarın izlerim bu gece başka film var :)
    Bu ikiliye puanım şimdilik 7.5/10

Bir sayfa önce @Sorma Kalbim Sorma tüm seriyi izlemiş. Natalie Portman'ı beğenmiş. Aynen aşık oldum bende

Birde "yaratık , canavar gibi abidik gubidik karakterlerin çok fazla " Böyle birşey söylemiş. Ben sadece episode VI da o küçük sevimli hayvanları beğenmedim. Onun dışında episode I deki yaratıklar filan değişik geldi güzel göründüler bana

Yalnız izleme sırasını bilememiş bence :) 4-5-6-1-2-3 şeklinde izleyin izleyecekseniz. Ben öyle izledim, zaten filmlerin çekilme sırası böyle. Anlamakta zorluk çekmiyorsunuz rahat anlaşılıyor.

4-5 sayfa öncesinde 2 arkadaş daha izlemiş star wars serisini :) 1hafta içinde baya izleyen var forumdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yehenebe -- 11 Temmuz 2013; 23:52:02 >

• Güzel filmdi. Blake Lively'i de Gossip Girl'den yakınen tanırım, iyi olmuş onun oynadığı.

6.9/10

Heath Ledger da Julie Stiles da çok iyi oynamışlar. Konu sıradan, film ise güzeldi. Joseph Gordon-Levitt'in de ergen halini görüyoruz.

7.5/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Kızlar güzel, film rezalet. Aynı repliklerin çok önemli felsefik bir mesaj veriliyormuş gibi defalarca tekrarlanması, kızların rezalet oyunculuğu, hikayenin saçmalığı, finalindeki saçmalık vs. her şeyiyle rezalet bir film.

1/10

Konu orijinaldi. Kadın metroya yetişemiyor ve sevgilisinin onu aldattığını öğrenemiyor, diğer paralel hikayede ise aynı kadın metroyu yakalıyor ve sevgilisini basıyor. İki durumun devamı da film boyunca paralel olarak anlatılıyor.

6.3/10

Başroldeki herif tam bir embesildi. Film boyunca deli etti beni. Dört hikayeden birinci ve üçüncü fena değildi. Son hikaye Tarantino'nun yönettiği hikayeydi, kendi de oynamış ama onu da beğenmedim.

5.5/10

Ergen kızımızın arkadaşının yüzünden yolunu kaybetmesi vs. Konu klişe ama güzel filmdi.

6.8/10

Çok çok iyiydi. Hem komikti hem sürükleyiciydi. Oyuncular da süper.

8.7/10

Bu film çok övülüyor, iki üç senedir de izleyecektim bir türlü izleyememiştim sonunda izledim. Aman aman bir film değildi bence.

6.7/10

Değişik bir film birkaç sahne hariç evin içinde geçiyor izlemeyen azdır sanıyorum.

8/10

Çok şey vermek isteyip hiçbir şey veremeyen filmlerden bana göre. Vakit kaybı.

4.9/10

Bir film bu kadar uzun olur da hiç mi sıkmaz? Harikaydı.

9.2/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 12 Temmuz 2013; 0:11:09 >

• Çok etkileyiciydi. Hatta izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Bazen bir filmi birisi tavsiye eder filmden beklentiniz büyük olur ve filmi normal zamanda izleyince beğenecekken o an çok hoşunuza gitmez. Bu filmide tavsiye ile izliyorsunuz. Haliyle bir beklentiniz oluyor . Ama bu film o beklentilerinizi bile aşıyor. Böyle bir filmden bizi haberdar ettiği için Tony Montana dostuma çok teşekkür ediyorum.

10/10

Edit: Hatta Tony Montanaya filmin başından kalkarken attığım mesaj: hekimoglu19şikayet28 dk. önce, 23:48 Oha diye diye seyrettim yok böyle bir film. Gözlerime inanamadım aklım karıştı. Bu nasıl bir kurgudur bu nasıl bir konuyu işleyiştir. Bu nasıl bir olaydır. Ne indencies ne bilmem ne bu film bambaşka....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 12 Temmuz 2013; 0:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Çok etkileyiciydi. Hatta izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Bazen bir filmi birisi tavsiye eder filmden beklentiniz büyük olur ve filmi normal zamanda izleyince beğenecekken o an çok hoşunuza gitmez. Bu filmide tavsiye ile izliyorsunuz. Haliyle bir beklentiniz oluyor . Ama bu film o beklentilerinizi bile aşıyor. Böyle bir filmden bizi haberdar ettiği için Tony Montana dostuma çok teşekkür ediyorum.

10/10

Edit: Hatta Tony Montanaya filmin başından kalkarken attığım mesaj: hekimoglu19şikayet28 dk. önce, 23:48 Oha diye diye seyrettim yok böyle bir film. Gözlerime inanamadım aklım karıştı. Bu nasıl bir kurgudur bu nasıl bir konuyu işleyiştir. Bu nasıl bir olaydır. Ne indencies ne bilmem ne bu film bambaşka....

Anlaşıldı...Sen de benim gibi çok etkilenmişsin :)

"Bu nasıl bir kurgudur bu nasıl bir konuyu işleyiştir. Bu nasıl bir olaydır" Ben bu cümlene tüm samimiyetimle katılıyorum efendim :) Çünkü film bundan daha açık ifade edilemezdi.

Saygılar dostum...

(Birşey daha eklemek istiyorum.Bu Güney Koreliler çok psikopat adamlar.Bu nasıl bir psikopatlıktır arkadaşım...Merhamet Yok. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 12 Temmuz 2013; 0:55:33 >

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

8.5/10

• On the Road

8/10

Neden bu kadar düşük puan almış anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anders. -- 12 Temmuz 2013; 3:56:24 >

• Senaryo ve alıntılar güzeldi ama Matt dillon role uymamış,Mickey rourkeyi aradı gözlerim.Ayrıca Bukowskinin serseri havası hiç yansıtılmamış daha duygusal yaklaşmışlar.
    7/10
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7,5 / 10

• 6.5/10

7.5/10

7.5/10

10/10

8/10

• The Road - Yol

8/10

Post Apokaliptik türünün başarılı bir örneği. Ayrıca filmde dramda var. Benim için eşsiz bir film oldu. Güzeldi çok beğendim. Ama sonu mutlu son olsa iyi olurdu daha mutlu olacaktım. Aslında film 8.5'i hakediyor ama dünya bu duruma nasıl geldi göstermemişler orası boşlukta kaldı. Aradaki ok atan karakterleri filan biraz daha gösterselerdi keşke. Biraz daha uzun olsaydı izlerdim ben. Ama bu seferde başkalarına uzun gelecekti. Neyse işte bu türü seviyorsanız izleyin

• 7/10

• Uzun Zamandır bi filmin sonunda gözlerim dolmamıştı... Ayrıca Sonunda Vay arkadaş izleyiciyi bukadar mı ters köşe yaptırılır dedirten bir yapım...
    Sonunda öyle bişey olacagı aklımın ucundan kıyısından kenarında geçmedi bile...

Agır şekilde Duygusal ve romantizm dolu bi film...

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 12 Temmuz 2013; 3:38:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Uzun Zamandır bi filmin sonunda gözlerim dolmamıştı... Ayrıca Sonunda Vay arkadaş izleyiciyi bukadar mı ters köşe yaptırılır dedirten bir yapım...
    Sonunda öyle bişey olacagı aklımın ucundan kıyısından kenarında geçmedi bile...

Agır şekilde Duygusal ve romantizm dolu bi film...

8/10

Resim görünmüyor film nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8/10 ... isteyen aksiyonu az desin, Jason Statham´in oynadigi her film baba filmdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

Post Apokaliptik türünün başarılı bir örneği. Ayrıca filmde dramda var. Benim için eşsiz bir film oldu. Güzeldi çok beğendim. Ama sonu mutlu son olsa iyi olurdu daha mutlu olacaktım. Aslında film 8.5'i hakediyor ama dünya bu duruma nasıl geldi göstermemişler orası boşlukta kaldı. Aradaki ok atan karakterleri filan biraz daha gösterselerdi keşke. Biraz daha uzun olsaydı izlerdim ben. Ama bu seferde başkalarına uzun gelecekti. Neyse işte bu türü seviyorsanız izleyin

Sonunu söylemeyeydin bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendōka

quote:

Orijinalden alıntı: paardon

quote:

Orijinalden alıntı: Kendōka

3/10

Imdb'de bayağı bir giydirdim. 8.5'miş. Sabır Yarab!

Herkesin zevki ayrıdır da neresini beğenmediğinizi sorabilir miyim ?

Aslında nesini beğendiniz derseniz daha kısa bir cevap verebilirim.

Film ilginç değil. İnsanı şaşırtan tek bir sahnesi var, o da kel arkadaşın aslında kim olduğunu gördüğümüz sahne. Geri kalan sahnelerin hiç birinde herhangi bir merak unsuru yok.
    Film dram özellikleri taşımıyor, üzmedi. Komedi değil, güldürmedi. Herhangi birşey öğretmedi, ayrıca insanı duygudan duyguya sokmadı. Kesinlikle birşeyleri sorgulamamı da sağlamadı.

Karakterler enteresan değil. Kimseyi sevemiyorsunuz, kimseden nefret de etmiyorsunuz. Sokağa çıkıp pazar - manav izliyorsunuz sanki.
    Sadece sıradan bir kızın, sıradan bir öyküsünü anlatıyor bu film.

Gerçekten merak ediyorum bu filme 8.5 ortalama nasıl oluştu diye.

Köpek yavrusu yüzü ve ifadesiyle Audrey Tautou'yu görmek filmin tek artısı. Şirinliği beni benden aldı.

cevabı kendin yazmışsın zaten sıradan bir kızın sıradan bir öyküsü.. işte film de tam bunu anlatmak istiyor küçük şeylerden büyük zevkler almak hayatta her zaman mutluluk duyabilecek bir şeyler bulabilmek.

• 
Sayfa: önceki 34723473347434753476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.