Yüzbaşı
16 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ailem tivibu bağlatmış sinema paketi alarak ve internetli olarak . hd kanal yok ortada kanalların 30 dan fazla hd olması lazım baglayan adamı aramışlar bölgenizde elverişsiz demişler internetle alakalı olarak altyapı yetersiz falan demiş . sonra müşterihiz aramışlar oda hd açtırırsanız hd olmayan kanalları izleyemezsiniz demiş 30 tane hd kanal izleyecekmişiz böyle bir saçmalık varmı beyler ? ilk duyduğumda kıçımla güldüm ama sinirimi bozdu böyle birşey olabilirmi dalgamı geçiyorlar beyler napmam lazım arayıp ana avrad sövsem mi?
http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g2-d802-16-gb-13mp-android-sifir-urun-P186042911?BEYAZ+RENK=1&S%C4%B0YAH+RENK=5&cid=604001&gclid=CI6hnYTC-tQCFe4V0wodw_wOGA&gclsrc=aw.ds

tam emin olamadım yorumlara bakın %80 memnun birkaçı şupheli

bu fiyata 1080 e 60 fps video kaydı yapan baska tel yok bunu almayı dusunuyorm
şuan çalışmıyorum işsizim meslegimi yazsam çalışıyor olsam tahmini maaşımıda yazsam kredi verirmi birde sıkıntı falan olurmu la bilemedim simdi netten başvuruyorum çok büyük bir tutar değil zaten işsiz yazınca vermiyorlar
aradığım özellikler

maks 1000 tl

full hd ekran

1080 60 fps video kayıt

kameralarda mp olarak iyi olursa iyi olur önerileri bekliyorum forumdaşlar
en iyi görüntü ve sesi alabileceğim görüntü de kayma çizik cizik vs olmasın arkadaşlar benim tv full hd 1080 60 hz ama ona rağmen atıyorum gta v te gözlerim aşırı yoruluyor kamerayı cebirirken falan kayma oluyor karakter cizik sanki tv eski premier ondan .. lütfen güzel bir sey onerirmisiniz bu fiyata göre en iyisi hangisiyse tv veya monıtor farketmez

ikinci elde olur
arkadaş ben anlamıyorum 7 24 açık ****nin kızı geliyor pokunu bize yapıyor gidiyor. artık anlıyorum ilk kafestencıkısında hemenkovalıyorum kafese geriucuyor poku tutuyor etmistir sanıyorum yinede inatlabize yapıyor çıldıracağım ciddiyim fdasdfsasdsd nedeni nedir bunun kafesi kirletmek istemiyor heralde
bir oyun sipariş ettim 4 gün oldu hala yollanmadı. oyun piyasada yokmuş gelir gelmez kargo yapılacak diyolar. bu hafta içi gelir dediler gelmedi.

sorun şu ki kartla peşin aldım kendi sitesinden. güvenli midir arkadaşlar fatura falan da kesmişler online olarak ama bilemedim

ulan o yorumlara kanıp hemen yollarlar diye düşünmüştüm, oyuncuların yorumlarına da kanmamak lazımmış onu anladım
bunda türkiye kupası yok anladık da dünyada yılın futbolcusu vs gibi ödüllerde yok mu
ps4 oyunu . havaleye pek guvenmiyorum ya da yapan var mıdır güvenilir bir yerden havale önerir misiniz arkadaşlar?
arkadaslar ps3teki rütbem , silahlarım ps4e aktarılabiliyor mu yoksa 0 dan mı başlayacağım.

bu olay gta v te var bf4tede var mı ?

ayrıca premiumum da vardı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 750
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 78.089 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 67 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.