Şimdi Ara

En son hangi kitabı okudunuz? (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.710
Cevap
93
Favori
358.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Hoca kör eder o cihazlar adamı dikkatli ol normal kitaba geç

Kesinlikle katılmıyorum.

e-ink bir cihaza bakmak ile basılı kitap arasında hiçbir fark olmadığını düşünüyorum.

Ben kindle kullanıyorum, kesinlikle iyi ki almışım diyorum. Laptop çantasının içinde. Şirket dışında ufak kahve molalarında, yolculuklarda vs. çok faydalı oluyor. Hatta evde dahi kullanıyorum.

Basılı kitabı gözüm aramıyor değil, fakat bunun sebebi gözle alakalı değil. Sonuçta kapak tasarımı vs. göze hoş gelen detaylar.
  •  En son hangi kitabı okudunuz?

Allah mısın Tolkien? Bu nasıl yaratıcılık? Şuana kadar okuduklarım içinde serinin en iyisi. Kendi mitolojisi kendi destanı olan kitap mı yazılır amacın ne senin Tolkien?

Elfler Müthiş! bir ırk.

Kitabın bazı yerlerine çok yakışıyor.

İlki kadar olmasa da bu ikisi de gayet yakışabiliyorlar yer yer:

Tekrarlıyorum, SILMARILLION serinin şuana kadar EN İYİSİ! Bayıldım ya. Müthişti müthiş.

AH be Tolkien keşke ölmeseydin de şu dünya hakkında daha çok şey okuyabilseydik. Eksik yerler kalacakmış gibi hissediyorum. Tüm EA hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyoruz!!!

Son Olarak:

En son hangi kitabı okudunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 1 Aralık 2016; 23:35:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bilim-kurguya fantastik edebiyat türünden değil daha çok insan psikoloji yönünden yakınsıyor Beni Asla Bırakma. Çok hoşuma giden müthiş bir kitap. Okunmasa bile en azından filmi tavsiye olunur..
  • Okuyun, okutun.

Sürükleyici ve güzel bir kitaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri. -- 4 Aralık 2016; 2:02:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölüm ŞArkısı---Aksiyon severler için tavsiye edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkulu420 -- 4 Aralık 2016; 15:57:45 >

Beni çok sarmadı, konu ve işleniş biraz basit geldi.
  • Grigoriy Petrov - Beyaz Zambaklar Ülkesinde

Finlandiya'nın nasıl bataklıktan çıktığını anlatan bir kitap. Aslında sadece Finlandiya'ya değil diğer ülkelere de ışık tutuyor. Herkesin okuması gerekir.

Stefan Zweig - Yakıcı Sır

Satranç'ı daha çok beğenmiştim ama bu kitap da fena değil. Zweig'in tarzını seviyorum diğer kitaplarını da okuyacağım. Çerez niyetine okuyabilirsiniz bu kitabı da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamesKırkRobertLars -- 4 Aralık 2016; 21:22:0 >
  • Kitap gayet sürükleyici. Her bölümü bitirdiğinizde bir sonraki bölümü merak etmenizi sağlayacak şekilde ayarlanmış ve çok güzel bir üslubu var. Gayet sade ve akıcı bir dili var. Ancak dizisi ile karşılaştırdığımda her ne kadar her ikisininde kendisine ait bir güzelliği olsa da bence dizisi çok daha iyi düşünülmüş ve tasarlanmış diyebilirim. Kısaca dizi daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Sürükleyici ve güzel bir kitaptı.

Yazar Batılı psikozu yaşamasaydı, süper kitap olacaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kısmı Simyacı'yı andırıyor okurken bir ara kendimi Simyacı'yı okuyor gibi hissettim

• Dört bölümden oluşan kitabın ilk iki bölümü oldukça sürükleyici. Lakin aynı düşünceyi son iki bölüm için söylemek kanaatimce doğru olmaz.
    Sanki kitap içinde kitap gibi. Son iki bölüm ayrı bir kitap olarak yayınlanmalıydı.

• Kitap pek akıcı değil ancak gerçekten oldukça kaliteli bi yapım tavsiye ediyorum
  • Nrunke kullanıcısına yanıt
    Fantastik denebilirmi peki ? akıcımı ?
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    tam olarak fantastik değil osmanlı zamanında geçiyor sadece değişiklikler var kendi kafasında kurduğu birkaç şey vesaire. kitap akıp gidiyor bir bakmışsın 50 sayfayı devirmişsin aksiyon da var fizik-bilim de var fizik denilirse tabii, o zamanın çağına göre bir fizik. dolu bir kitap yani
  • Kitab-ül hiyel-İhsan Oktay Anar Yazarın her zamanki kendine has üslubu ile değişik karakterlere sahip bir hikayeydi.Okunabilir bir kitap tavsiye ederim

Yaşar Kemal'i ilk kez okudum. Bu kadar hoş bir hikayeyle onunla tanıştığım için de oldukça memnunum.
  • Eskiden sık yazardım buraya bayağı oldu yazayım yine
    biz - yevgeni zamyatin
    distopyanin atası.iyi kitap.çeviriyi pek begenmedim.
    dh lawrence - uğurböceği
    sırf ilk defa lawrence okuyayım diye aldım.2 kere okudum. dönemin burjuva diline uygun çevirilmiş. Ben severek okudum. Tavsiye ederim.aşka farklı bakan sürükleyici bir kitap.

Aşka inanmadığım daha doğrusu bu kadar abartılı şekilde yüceltilmesine gıcık olduğum için ilk bölümler,özellikle aşk ve güzellik ile ilgili olan betimlemeler kabir azabı yaşattı bana.Kitabın geri kalanıysa benim gözümde tam bir başyapıttı.
  • Bereketli Topraklar Üzerinde - Orhan Kemal
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.