Şimdi Ara

En son hangi kitabı okudunuz? (486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.714
Cevap
94
Favori
358.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Tolstoy - Ivan ilyiç’in ölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 8 Nisan 2024; 19:28:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • William Shakespeare - Romeo ve Juliet

• Friedrich Nietzsche - Ecce Homo

• Haluk Tatar-Zafer Sızlanarak Kazanılmaz

Destek Yayınları

• Vedat Milor-Hesap Lütfen!: Özgün, Dengeli ve Lezzetli Bir Yaşamın Peşinde

Kronik Kitap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolstoy-Diriliş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Charles Harington-İngiliz Komutan Anlatıyor

En son hangi kitabı okudunuz?
  • Cosima (Grazia Deledda)

Eğitim şansının ve dünyevi imkânların kısıtlı olduğu, doğanınsa kendini sınırsızca sunduğu bir coğrafyada geçirilen çocukluğun hayal gücünde ve dilde yarattığı tüm etkiler Nobelli yazar Grazia Deledda’nın bu otobiyografik romanında masal diliyle karşımıza çıkıyor.

• Anna Karenina - Tolstoy

Okuduğum en iyi kitaptı, 1062 sayfa 22 gün sürdü okuması.

Sayfa sayısı gözünüzü korkutmasın, akıcı bir kitap, hatta 400 küsür sayfada sonunu öğrenince yarım bırakmıştım, sonra Levin reis için tekrar başladım, belki böylesi dahada iyi oldu, iyice sindirdim, herkese tavsiye ederim.

• Son zamanlarda aşağıdaki üç kitabı okumaya başladım hepsini yaklaşık 100 sayfa okuduktan sonra odaklanamdığım ve kitaba dahil olamadığım için bıraktım. 1-2 yıl öncesine kadar düzenli kitap okuyabilen biriydim. Bende odaklanma sorunu mu var yoksa bu kitaplar mı çok ağır ve sıkıcı?  

ahmet hamdi tanpınar- saatleri ayarlama enstitüsü

ahmet hamdi tanpınar-huzur

oğuz atay -tehlikeli oyunlar

• Kassady kullanıcısına yanıt

Kitap almadan önce iyice araştırıyorum hocam, konusunu beğenirsem, 1001kitaptaki iyi ve kötü yorumları karşılaştırıyorum, ayrıca kitapyurdundaki ilk sayfalara bakıyorum.

Dediğiniz kitabı çoğu kişi övüyor ama herkese hitap etmeye bilir, bende yorumları okuyunca vazgeçtim.

Mesela savaş ve barış kitabını da çoğu kişi övüyor ama kitabın bazı yerleri fransızca yazılmış ve dipnot olarak veriliyormuş.

• Negan kullanıcısına yanıt
    Hocam epey yorum okudum ekside de baktim genelde begenilmisti o yuzden garip geldi ben mi anlamiyorum acaba diye.sitedeki yorumlara mutlaka vakacagim yalniz olmadigimi ogrenmek mutlu etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 27 Nisan 2024; 20:36:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sabahattin Ali - Kürk mantolu Madonna

İşbankası yayınlarını tavsiye ederim, kitabın hem kalitesi hemde dipnot olarak verilen içeriği güzeldi.

Neden herkesin sevdiğini bitirince anladım, tavsiye ederim, zaten 165 sayfa bir günde biter, çok akıcı bir kitap.

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.