Şimdi Ara

En kolay minyon toplayan hero.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Early'de kolayca minyon topladigim sadece ezreal var. Q ile az kalan cana atiyorum.mana bitiriyor o da. Onun disinda normal vurusla çoğunu kaçiriyorum. Hele veigar gibi saldiri hizi çok dusuk sampiyonlar sinirimi çok bozuyor,midde çok çok az topluyorum.

Bana erken oyunda minyon kaçirmama taktiği ve kolay toplayan sampiyon önerir misiniz?

Edit: Beyler hesabim rünsüz. Kazandigim tüm ip'lerle şampiyon aldim. Sadece kabiliyet var. Sanirim zorlanmamin sebeplerinden biri bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 17 Aralık 2016; 22:22:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda en kolay farm yapan çar tabiki yasuo
  • Bence de yasuo, bunun yanında annie de sınırsız q atabiliyor sadece farm almak için kullanılırsa, zedi de unutmayalım pasifinden dolayı canının çok azalmasını beklemesine gerek yok
  • veigar da q ile alırsın gene şimdi bi liste yapıcaktım ama zaten middeki çoğu şampiyon ile farm yapıyorsun skilleri ile ( Swain de çok zorlanıyorum orası ayrı )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malzahar
  • Cait
  • Gangplank, Syndra
  • velkoz w fulle durmadan farm yap dk 30da full buildsin adcye r açsan ölür

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

velkoz w fulle durmadan farm yap dk 30da full buildsin adcye r açsan ölür

en çok adc oynadığım için oraya yönelik önerini de bekliyorum. Teşekkürler
  • Yasuo , yasuo ve yasuo

• Eski statik kasan yasuo tek qda aliyordu.yeni yasuo hayalet dansci ebedi cikinca tek vurusta aliyor.
  • Viktorrrrrrrrrr
  • Yasuo demeyin midem bulanıyor.
  • Tristana e sayesinde, sivir q+w ile, jinx Q ile, lucian Q+pasif ile, iyi minyon temizlenebilir.

Mid için orianna aa+q+w ile, ahri q+aa ile, malzahar e ile, annie q ile iyi minyon temizler.

Top irelia q+w, rumble q+e, vesaire minyon kaçıracak olursan mutlaka skill kullanarak alabilirsin.
  • Singed
  • Draven
  • Yasuo tabiki.Hatta bi Youtube kanalı vardı işte lol da rekor kırma videoları çekiyolardı.

Bunlardan birinde 20 dk de en hızlı garm rekorunu kırmak için Yasuo yu kullanmışlardı.Hero 12-13 lv lerden sonra wave e EQ atıyo temizliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oozed -- 16 Aralık 2016; 0:39:29 >
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Adc olarak hemen hepsi aynı ki menzilinden dolayı caitlyn olabilir skillerinden dolayı kalista ve draven olur ama oynaması daha zor.

• Yasuo

Zed

Zed'in gölgesi
  • ittirilecek durum var ittirilmeyecek durum var, champion bakmak yerine last hit pratiği yapman lazım. pata küte kesersen jungle'a yol verirsin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.