Şimdi Ara

En kolay minyon toplayan hero. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplamda en kolay farm yapan karakter rakipsiz Singed'dir Plase olarak Aurelien Sol derim.
  • Adc önerisi istiyorsan lucian oyna.

"İsteyene istediği kadar sevgi istemeyene istemediği kadar mermi"

-Bir Lucian Atasözü
  • Pajirzeal kullanıcısına yanıt
    Hocam earlyde tristana ile zor alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivir ,yasuo,riven
  • Irelia diyen yok, ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Irelia diyen yok, ilginç.

Kule + Irelia diyorum ben
  • Orianna'nın da farmı kolaydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4GuiLty

Orianna'nın da farmı kolaydır

şansa kış mucizesi Orianna kostümü de çıktı. Sanırım onu da deneyeceğim.
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Bir kaç oyundan sonra çok rahat farm yaparsın
  • kimse de yazmamış. demek ki kimse bilmiyor, yasuo tabii ki.
  • Shyvana
  • Ilk hextechi çıkıp e açtığında viktor.Inanılmaz pushlayabiliyor
  • sivir
  • Arkadaş nasıl daha kolay last hit yapabilirim diye sormuş herkes nasıl daha hızlı waveclear yapabilirimin cevabını vermiş...

Ne yazık ki last hitlerini kolaylaştırmanın bir yolu yok. Aslında çok pratik bir yöntemi var. Özel oyuna gir 10 dakika hiç kaçırmamaya çalış ve skorlarını not et. yüksek ihtimal 50 ile başlar 90'a kadar gidersin. Belki 100'de olur ama normal oyunda illaki takasa gireceksin base atacaksın supportun yadigar için kaçıracak bir şeyler olacak.

Kabiliyette ortadaki bölümde en yukarıda sağdaki kabiliyeti 5/5 yap bu arada adını bilmiyorum yerini biliyorum sadece canavarlara ve minyonlara +5 daha çok vuruyorsun.
  • Yazınız için teşekkürler hocam. 5 aydır oynuyorum oyunu ve rünsüzüm .Aldığım ip'lerle sadece şampiyon aldım. Sadece kabiliyetle oynuyorum. Bunun etkisi var mı acaba sorunumda. Hemen ip biriktireyim. ad ve ap için ne kadar ip gerekir ?
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Etkilemez olur mu ben rünsüz hesabima girince kolum kesilmis gibi farmliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Yazınız için teşekkürler hocam. 5 aydır oynuyorum oyunu ve rünsüzüm .Aldığım ip'lerle sadece şampiyon aldım. Sadece kabiliyetle oynuyorum. Bunun etkisi var mı acaba sorunumda. Hemen ip biriktireyim. ad ve ap için ne kadar ip gerekir ?

ap şampiyonlarda yine aynı şekilde yapacaksın çünkü rünlerinde ad olmayacak yine alışman gerekir ama adc oynuyorum dedin rünler çok yardımcı olur
  • yasuo
  • özel oyun aç karthus ile sadece basic atak kullanarak farm alıştırması yap.
  • Rünleri acilen diz çok önemli senin için. Last hit yapman lazım ve oynadığın heronun mekaniklerini iyi bilmen lazım.Bunun için youtube'da oynanış videosu izleyebilirsin.Zaten tecrübe edine edine bunları öğreneceksin. Zaman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.