Şimdi Ara

****EN İYİ YAZILIM ÜRETEN DONANIM FİRMASI SİZCE HANGİSİDİR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sbtbilgisayar (4 mesaj) AnacoN (2 mesaj) WinteR (2 mesaj) lordareon (2 mesaj) gokhanweb (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> ****EN İYİ YAZILIM ÜRETEN DONANIM FİRMASI SİZCE HANGİSİDİR!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKADAŞLAR PİYASADA BİLDİĞİMİZ TANIDIĞIMIZ MARKALARDA YAZILIM DONANIM UYUMUNU SAĞLAYABİLMİŞ EN İİ MARKA SİZCE HANGİSİDİR

ZİRA BAZI FİRMALAR DONANIMI ÇOK İİ YAPSALARDA YAZILIMDA ÇOK PASİF KALABİLİYORLAR

YORUMLARINIZ İÇİN TŞK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbtbilgisayar -- 16 Temmuz 2007; 17:38:11 >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    apple
    |
    |
  • Yarbay
    3936 Mesaj
    saçma olmuş sanki...

her horozun bir çöplüğü vardır...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

saçma olmuş sanki...

her horozun bir çöplüğü vardır...

NASIL YANİ NE ALAKA ????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbtbilgisayar -- 16 Temmuz 2007; 18:25:50 >
    |
    |
  • Yarbay
    3003 Mesaj
    ati
    |
    |
  • Yarbay
    2246 Mesaj
    Nvidia
    |
    |
  • Yarbay
    14849 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    BİOSTAR

ŞAKA ŞAKA TABİKİ NVİDİA
    |
    |
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: yuceeren

konunun başlıgı yanlış yerde olmus gibi ama yinede cevap verelim bence de apple gercekten tam olarak hem donanım hem yazılıma hakim olabilen bir firma.

BİR ZAMANLAR BATMANIN EŞİĞİNE GELEN Bİ FİRMANIN İNANILMAZ Bİ ŞEKİLDE YENİDEN DOĞUŞUNUN EN BELİRGİN ÖRNEKLERİNDEN BİRİ
    VE ÇOK İİ GİDİYORLAR İPHONE SERİSİ İLK HAFTADA 500BİN SATIŞ RAKAMINI AŞTI
    |
    |
  • Yarbay
    8831 Mesaj
    değişir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    Bana Apple ın donanımlarını sayabilir misiniz ?? Bilmiyorum da o yüzden soruyorum

Neyse bence ATI dir. Her ne kadar son 2 aydır bocalasa da, CCC ve Avivo yazılım paketleri çok iyi bence. Klavye / Fare / Joystick falan bunları da donanım sayıyorsan tabii Microsoft ta girer işin içine :).
    |
    |
  • Yarbay
    6410 Mesaj
    Biraz teknik bir konu, donanım olarak profesyonel cihazları kullanabilen yazılımlardır. Nvidia veya Atinin basarılı oldugunu sanmıyorum, 1 haftada bir versiyon değiştiriyorlar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Biraz teknik bir konu, donanım olarak profesyonel cihazları kullanabilen yazılımlardır. Nvidia veya Atinin basarılı oldugunu sanmıyorum, 1 haftada bir versiyon değiştiriyorlar.

Sürekli değişken bir yazılım altyapısı olan bir sektörde hiçte garip karşılamamak lazım. Her gün yeni bir oyun çıkıyor ve her gün yeni bir kart çıkıyor. Şu anda X1000 serisi kullananlar için çok güzel bir CCC ve Driver paketi var. 2000 serisi için ise daha 2 ay oldu olmadı. Bence ATI nin üzerine fazla gidiyorlar. Adamlar sürekli hataları düzelten ve oyunlarda ki uyumsuzlukları gideren sürücüler çıkartıyorlar, herkes bunu kötü olarak görüyor. Ne yapsın yani 5 ayda bir mi çıkarsın paketlerini
    |
    |

• Yarbay
    2005 Mesaj
    Microsoft
    |
    |
  • Yarbay
    2421 Mesaj
    Sony telefonlarında, ps3 sisteminde, kameralarında kullandığı yazılımlar ile bence en iyilerden.
    |
    |
  • Yarbay
    6410 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: lordareon

quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Sürekli değişken bir yazılım altyapısı olan bir sektörde hiçte garip karşılamamak lazım. Her gün yeni bir oyun çıkıyor ve her gün yeni bir kart çıkıyor. Şu anda X1000 serisi kullananlar için çok güzel bir CCC ve Driver paketi var. 2000 serisi için ise daha 2 ay oldu olmadı. Bence ATI nin üzerine fazla gidiyorlar. Adamlar sürekli hataları düzelten ve oyunlarda ki uyumsuzlukları gideren sürücüler çıkartıyorlar, herkes bunu kötü olarak görüyor. Ne yapsın yani 5 ayda bir mi çıkarsın paketlerini

Malesef Ati bu konuda en başarısız firma.Modifiyeli sürücüler NGA,Omega, Dna daha başarılı. Hele CCC anlamak imkansız, Ati Tray tools veya ATi Tool çok daha başarılı. Max 5 mbda tüm ayarları yapabiliosun, CCC 25-35 arası ram harciyor.
    |
    |

• Yarbay
    2528 Mesaj
    Creative dersem dayak yerim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: KanKoKan

Creative dersem dayak yerim

|
    |
  • Yarbay
    3433 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: lordareon

Bana Apple ın donanımlarını sayabilir misiniz ?? Bilmiyorum da o yüzden soruyorum

Neyse bence ATI dir. Her ne kadar son 2 aydır bocalasa da, CCC ve Avivo yazılım paketleri çok iyi bence. Klavye / Fare / Joystick falan bunları da donanım sayıyorsan tabii Microsoft ta girer işin içine :).

Machintosh PC'leri hiç duymadın mı? Apple'nin ürettiği CPU'ları bilmiyor musun?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu saçma bir konu olmuş. Her alanda en iyi farklıdır.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,471
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.