Şimdi Ara

en iyi silecek markası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar silecekleri değiştireceğim siz bu konuda ne tavsiye edersiniz ? bu sileceklerin lastikleri ayrıca değiştirilebiliyor mu ?

• En iyi silecek BOSCH marka olanlardır, tabi fiyatları da diğerlerinden çok farklı. Ama ses yapmaz, dayanıklıdır, vs. vs.

Seçim meselesidir, 1 takım BOSCH alacağınıza 4-5 takım alelade silecek alıp bozuldukça değiştirmek de bir yol.
  • aracın ne?
    marka tavsiyem kesinlikle bosch...
    büyük akaryakıt istasyonlarının market bölümlerinde satılır. 15 ytl civarıdır, ve paketlerin arkasında marka, model uyum tablosu vardır. silecek lastiklerinin kaç cm. olduğunu ölçün ve o boyda silecek lastiklerini bulup son kontrol olması için arkasındaki uyum tablosuna bakın. sorunsuz en az 1 yıl götürür sizi...
  • arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkürler benim araba vw polo silecekler artık miyadını doldurdu hem ses yapıyor hem de tam silmiyor artık
  • Herkesin tek bir marka üzerinde ortak olduğu tek ürün silecekler herhalde bu forumda Tabikide BOSCH..
  • bildiğim en iyi silecek markası SWF ve Boschtur.

bu ikisi pahalı gelirse arexon silecekleride oldukça başarılılar.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 24 Şubat 2007; 20:18:42 >
  • Bosch en iyisidir. Fakat aracınızdaki süpürgeye dikkat. Eğer ki üzerinde rüzgara karşı spoyler varsa sorun olabilir.
  • herkesin dedigi gibi bosh
    ikibucuk yildir kullaniyorum 61000 km yaptim hala iyi durumdalar
  • teşekkürler arkadaşlar yarın bosh servise gidip alayım şu sileceklerden
  • TABİKİ BOSCH...
    HANGİ ŞEHİRDESİN BİLMİYORUM, İSTANBUL DAYSAN, AKSARAYDA PARÇACILARDA VAR... BEN BOSCH SÜPÜRGELERİ (ROVER İN ORJİNALİ) 12,5 YTL YE ALMIŞTIM... BENCE PAHALI DEĞİL...
  • Bosch silecekleri hep süpürgeliklerle birlikte satılıyor gördüm. Sadece lastikleri almak mümkün mü?
  • Benim poloda muz tabir edilen sileceklerden var.
    3 kış geçti seneye değiştiririm her halde, bosch'un muz silecekleri de var mı acaba?
  • Opet istasyonlarından Bosch aldım ben de, 45 cm'lik olanı şehiriçi istasyonda 18, şehirdışındaki istasyonda 15 YTL idi, sinir oldum Ama güzel yani, pırıl pırıl temizliyor Bi de kutusunun arkasında cetvel var, dıştaki kartonun içinden çekip çıkararak elindeki eski sileceğin boyunu ölçebiliyorsun. İyi düşünülmüş bir ayrıntı

Honda servisi arkadaşın Civic'inin sileceklerini değiştirmek için 70 YTL istemiş, demiş bunlar özel yapım abi, komple değişecek. O da pahalı bulup vazgeçmiş. Tuttum kolundan götürdüm Opet'e, kendi ellerimle taktım, işçilik te almadım, tüm masraf 18.50 YTL

• Yok abi öyle biÅŸey.. Sadece lastik ve onu tutan plastik parçayı alıyosun. Rüzgarlık metal kollarda oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dagni -- 25 Şubat 2007; 16:27:43 >
  • ayıptır sorması ben kendim aldığımda bu silecekleri nasıl değiştirebilirim, bugüne kadar hiç silecek değiştirmedim eski silecekleri nasıl sökeceğimi bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrOK

ayıptır sorması ben kendim aldığımda bu silecekleri nasıl değiştirebilirim, bugüne kadar hiç silecek değiştirmedim eski silecekleri nasıl sökeceğimi bilmiyorum

Eskisinin hiçbir parçasını kullanmayacağınızdan plastik kıskaçlarını kırarak bile çıkartabilirsiniz. Tabi arabaya bağlı olan metal kola dikkat ederek. Yenisini takmak için zaten kutunun üstünde şema var. 2dk.' da çok basit bir şekilde takabilirsiniz.
  • BOSCH
  • Sadece lastik degistirmek randiman vermez. Zaten buyuk markalarin da lastigi tek satilmaz, supurgesiyle beraber satilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.