Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1997. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19951996199719981999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serserim06

Son resmi gördünüzmu hocam orda nasıl?
    gördüm hocam. donör bölgenin durumu nasıl? yani ensedeki saçlar
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Bir dakika atayım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir dakika atayım hocam.

• Durum bu

•  en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

hocam net belli olmuyor. bir yakınınıza çektirin. siz kendiniz de bilirsiniz aslında ensedeki saçlarınız yoğun mu değil mi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 13 Temmuz 2018; 14:32:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

Koray erdoğan gayet iyi zaten ismi her yerde ovuluyor fakat ucret tahmin ettigimden cok yuksekdi bu sebeple alternatiflere yoneldim ama sayelerinde bagis yapip sevaba girmis oldum. Hatta artik duzenli olarak bagis yapmayi dusunuyorum. Kendilerine bu sebeple tesekkur ederim

Mutalip keser de ankarada oyuzden cok iyi de olsa eledim.

Bu hafta lale keskin ve isvec klinigine gidecegim

Alıntıları Göster
    isveç klinik'e gittiniz mi ücretlerini merak ediyorum. Bir de gittiğiniz kliniklerde greft sayıları için ne dediler
  • dostum yutubdaki şu kanalı takip et.
    https://www.youtube.com/channel/UCMqIXC8BvBHT-DY60quWtpw

bu adam ispanya madridde yaşayan bir Dr.

bu adamın yaptığı ekimler gibi yapabilen bir tane dr türkiyede görmedim duymadım. eğer maddi durumun çok iyiyse bu adamla görüş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 15 Temmuz 2018; 12:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

dostum yutubdaki şu kanalı takip et.
    https://www.youtube.com/channel/UCMqIXC8BvBHT-DY60quWtpw

bu adam ispanya madridde yaşayan bir Dr.

bu adamın yaptığı ekimler gibi yapabilen bir tane dr türkiyede görmedim duymadım. eğer maddi durumun çok iyiyse bu adamla görüş bence.
    Tek kelime ile muhteşem bu adam tr de mi ? Bunun gibi erken varsa Ücret neye varırsa varsın ekerim

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Tek kelime ile muhteşem bu adam tr de mi ? Bunun gibi erken varsa Ücret neye varırsa varsın ekerim

Alıntıları Göster
    Bu adam ispanyada. Adam tarakla saçları tarayarak tepeden video çekiyor. Bizmkiler ise basıyor topiki ve sadece önden foto çekiyorlar. En kötü ekim bile önden çekimde güzel görünebilir. Bizim drlar maalesef gözlerini para hırsı bürümüş. Ekim kalitesi yerlerde.

• hunterx01 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Ne kadar tuttu acaba?

• soyken kullanıcısına yanıt
    sabit fiyatlı ekim yapıyorlar max ne kadar greft çıkabiliyorsa o kadar çıkarmaya çalıştılar 3500 tl
  • hunterx01 kullanıcısına yanıt
    güncel foto var mı hocam?
    Bende düşünüyorum arkaşlar troll olmayan bu foruma emek vermiş kardeşlerimin düşüncelerini beklerim.

Ne yapalım? gerek var mı? başarılı olunur mu? gelinen nokta beni tatmin eder mi? 4-6 bine ne çıkar? gibi gibi sorular

Kendimi bildim bileli saç problemim var ve tepemde saç yok diyebileceğim kadar açık.
  • Kalanlarla kullanıcısına yanıt
    Ben 3 aydır arıyorum hala bir yerde karar veremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juninhotr -- 23 Temmuz 2018; 9:53:33 >
    gerçekten mükemmel ötesi ekimleri var gibi görünüyor. Sitesini inceledim, greft 4-6 eur yazıyor. 100bin tl nin üstünde rakama denk geliyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: devilcry

gerçekten mükemmel ötesi ekimleri var gibi görünüyor. Sitesini inceledim, greft 4-6 eur yazıyor. 100bin tl nin üstünde rakama denk geliyor :/
    valla türkiyede ektirmeyi düşünecek zenginler hiç korayı falan düşünmeden direk ispanyaya bu dra gitsinler. number 1.
  • Arkadaşlar sonunda kalem teknigiyle ekım yaptırdım ilk ekımım seyrek olmuştu.Şimdi 2600 sac +1080 sakaldan ekim oldu sıklaştırma ekımım resimleri neler yaşadım hepsini paylaşacagım .cumartesi antalyadan cıktım şimdi işimin başında buraya yazıyorum Sac ekimini 2 gunde yapıyorlar
    muttalıp keser
    koray erdogan
    esma serkan
    Bu 3 ekimci ekıp .Kalem teknıgını kulandıkları ve sık ekım yaptıkları icin birde alım yaptıkları yer hemen iyleştıgı icin Araştırıyordum .Ben esma serkan ikilisini sectım .15 temmuzda antalyaya gittim ailemle cocuklarımla otelde kaldık otelı esma hanım serkan ayarlamiştı 15 giriş yaptım 21 cıkış yaptım Şu anda istanbulda ısyerinden yazıyorum.
    Ben esma serkan ekıbıne şunu sordum ekımden sonra 2.'ci ekımım oldugu icin bır cok şeyi biliyorum Neden sizinekımler cok az internetde cotü sonuclardanmı kımse resım eklmemıyor yoksa başka etıkılermi dıye sordum bana ses kaydı dinletti.Bir bilindik sac sitesi yöneticisi aramış ses kaydında bizim site.... bu ordan size müşteri gelıyor pasta yıyorsunuz .Bizde sunucu kıraladık sunucu kirası 600 dolar.Biz butun doktorlardan ayda 1500 tl talep edıyoruz sizde burda isminiz ekiminiz iyi oldugu icin burdan müşteri topluyorsunuz bır neyi pasta yıyorsunuz dedi .Bizde bu pastadan az bır parca istıyoruz dedi.ses kaydı izin verılırse burdan yayınlamak isterim.Esma serkan ekibi bu 1500 veremeyiz 300 tl verırız dıyınce hayır 1500 tl verıceksınız.yoksa sizin ekımleri yayınlamıcagız gibi bir imada bulundular.
    Düşünün 20 doktordan 1500 ayda 30.000 tl yapar:))) esmaserkan bu 1500 tl veremedikleri icin o sıtede esma serkan ekımlerı yayınlansa bıle sılınıyor neyse ben resimlere gecıyorum şimdi en iyi saç ekim merkezi neresidir

sakal altı 1080 adet gref alındı tepeye ekıldı
    2600 grefde arka tarafdan alındı toplam 3600
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 23 Temmuz 2018; 19:20:1 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 23 Temmuz 2018; 15:26:53 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 23 Temmuz 2018; 19:24:28 >
  • 
Sayfa: önceki 19951996199719981999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.