Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1998. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir

Antalya konya altında özel bir hastanede.Doktor kalbımı dınledı cıgerlerimi dinledi hastalıklarımı haplarım varsa nedır gibi soruları oldu.Koluma bır şey takdı adınaı hatırlamadıgım.tansıyonuma baktı orepasyona gectik.Ama sunu dıeyim sakal aldırmak bıraz yorucu cunki tırt ustu yatıp cune yukarda bırakıyorsun kafa agrısı yopıyor gerisi cocuk oyuncagı bana göre.Ben esma ve ekıbının yerınde olsam bu ekımı yapmam valla son derece sabırlı .Ben bu paraya bu işi yapılmaz dedigimde gülmüştü:))).Doktor ekıme giriyor başında senı takıp edıyor bende öyleydi.Aklıma ne geldıyse sordum cevapladılar sogolsunlar.Ben şimdilik memnunum ha suda var bana ektıgımız sacların 100 de 100 tutar dıye garantı veremem ama hicde cıkmazsa ben ekımım arkasındayım dedi.ortalama sac tutrdam oranımız 90 85 cıvarı.ama vucut dırenci süper olanlarda yuzde 95 lerdeydı dedi.

Kullandıkları alım motorunun sesini dinlemeye calışırken zor duyuyordum motorun sesini ve devride cok cok azdı
    İlk ekım oldugumda 2014 de Matkap motorumu kulandılar diye düşünüyorum bu sesin yanında :)))
    2 gun bandjım cıkınca dişarı cıkıp sahıle denize götürdüm cocukları düşünün .aklında soruları olan cevap vermeye calışacagım bıraz hızlı yazdım işlerimlede ilgilenıyorum kusura bakmayın

oturdugum yer istanbul beykoz yaş 45 2 cocuk babası:))))

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 23 Temmuz 2018; 16:13:49 >
  • Arenamed'e bi arkadaşım ektirdi enseyi delik deşik etmişler. Ense saçları çok uzun oldugu halde mercimek kadar boşluklar belli oluyor. Ön tarafa da kalın köklü saçları ekmişler, kibrit çöpü gibi duruyor. Hiç bulaşmayın derim, çok kötü ekmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir

operasyondan 1 gun sonraki resimler:))) en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir[simage]https://store.donanimhaber.com/99/00/b2/9900b24210f2d72f871a6436abb82b70 en iyi saç ekim merkezi neresidir.JPG[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 25 Temmuz 2018; 17:53:47 >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Bugün 12.gün prp yapıldı kabuklar alindi bir kac tanesi kaldi onlar icinde krem verdiler zamanla düser denildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx01 -- 23 Temmuz 2018; 23:51:16 >
  • Dhi yöntemi ile ektiren var mı? Bir de kafayı şişirmedem ekim yöntemi yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: unixx

Arkadaşlar sonunda kalem teknigiyle ekım yaptırdım ilk ekımım seyrek olmuştu.Şimdi 2600 sac +1080 sakaldan ekim oldu sıklaştırma ekımım resimleri neler yaşadım hepsini paylaşacagım .cumartesi antalyadan cıktım şimdi işimin başında buraya yazıyorum Sac ekimini 2 gunde yapıyorlar
    muttalıp keser
    koray erdogan
    esma serkan
    Bu 3 ekimci ekıp .Kalem teknıgını kulandıkları ve sık ekım yaptıkları icin birde alım yaptıkları yer hemen iyleştıgı icin Araştırıyordum .Ben esma serkan ikilisini sectım .15 temmuzda antalyaya gittim ailemle cocuklarımla otelde kaldık otelı esma hanım serkan ayarlamiştı 15 giriş yaptım 21 cıkış yaptım Şu anda istanbulda ısyerinden yazıyorum.
    Ben esma serkan ekıbıne şunu sordum ekımden sonra 2.'ci ekımım oldugu icin bır cok şeyi biliyorum Neden sizinekımler cok az internetde cotü sonuclardanmı kımse resım eklmemıyor yoksa başka etıkılermi dıye sordum bana ses kaydı dinletti.Bir bilindik sac sitesi yöneticisi aramış ses kaydında bizim site.... bu ordan size müşteri gelıyor pasta yıyorsunuz .Bizde sunucu kıraladık sunucu kirası 600 dolar.Biz butun doktorlardan ayda 1500 tl talep edıyoruz sizde burda isminiz ekiminiz iyi oldugu icin burdan müşteri topluyorsunuz bır neyi pasta yıyorsunuz dedi .Bizde bu pastadan az bır parca istıyoruz dedi.ses kaydı izin verılırse burdan yayınlamak isterim.Esma serkan ekibi bu 1500 veremeyiz 300 tl verırız dıyınce hayır 1500 tl verıceksınız.yoksa sizin ekımleri yayınlamıcagız gibi bir imada bulundular.
    Düşünün 20 doktordan 1500 ayda 30.000 tl yapar:))) esmaserkan bu 1500 tl veremedikleri icin o sıtede esma serkan ekımlerı yayınlansa bıle sılınıyor neyse ben resimlere gecıyorum şimdi

sakal altı 1080 adet gref alındı tepeye ekıldı
    2600 grefde arka tarafdan alındı toplam 3600
    Hocam ben bu ses kaydini cok merak ettim. Paylasir misin?

Bu arada eger oyle birsey varsa firsat esitligi diye birsey var versinler mahkemeye

• Valla ben dhi denen şey kalemse evet kalem teknigi ile ekim yaptırdım .Ses kaydı evet ben dınledım gercekden acıdım doktorlara doktorbaşına 1500 tl istiyorlarmıs .30 doktordan 1500 tl alsalar ayda 30.000 tl yapar .Sacekimisonucları.com sitesınden arıyoruz ismim... dedi.esma serkanın zaten orda sac ekimi resimlerini siliyorlar .Zaten turkıyede koray erdogan. Muttalıb keser ve esma serkan .Bu 3 cu cok sık ekıyor kalem tekniyle .Benimde sacım var ama aralarına girmek gerektıgınden ben esma serkan ikilisini sectim .Resimleri zaten eklıcem ilerleyen günlerde
    İstanbul beykozda oturuyorum yaş 45 2 cocuk babası:)))

bende şişlik felan olmadı 2 gün cıktım gezmeye sargı felan da yoktu bende .O resimler 2 gün resimleri.taktım gözlügü gezdim antalya konya altını:)))
    ses kaydı esma serkanda onlara sormam lazım .Ama sunuda dıyeyım sanırım izinsiz ses kaydı paylaşmak cesası var mış dogrumudur bilmiyorum.Bilenler buraya yaza bilir cok istenirse yayinlamak icin esma serkana söyleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 25 Temmuz 2018; 17:56:38 >
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    koray erdogan .muttalıb keser.esma serkan tetik .Bunlar dhi yani kalem teknigini kulanan türkiyedeki ilk 3 sıralaı yazdım sana bunları araştır.ben esma serkan tetik sectim sen sana uygun olanı sec.kafanda şişlik olmaz arka ense 1 gun sonra kırmızzılık azalır gezersin rahat rahat kanaman olmaz arta tarafda. .Benim resimleri incelersen anlarsın
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Evet işde ben ektirdim dhi yani kalem teknigi ile ekimyaptıran benim :))))).Koray erdogan .Muttalıb keser.Esma serkan tetik .Bunlar dhi yani kalem teknigini kulanan türkiyedeki ilk 3 sıralaı yazdım sana bunları araştır.ben esma serkan tetik sectim sen sana uygun olanı sec.kafanda şişlik olmaz arka ense 1 gun sonra kırmızzılık azalır gezersin rahat rahat kanaman olmaz arta tarafda. .Benim resimleri incelersen anlarsın .Ben ayrıca sakal altından aldırdım tepeye ekım yaptırdım 1080 adet ektıler yanı .Ama sakal altı daha zor gibi geldi bana cunki kafa arkada kalıyor 1 saat kafam agrımıştı ama dayandım :)))) sakal altı aldılar ama kanama felan olmadı 1 gun sonra resim ekledim sakal altını incelersin
    İspanyadada lorenzo var .

kafa balon gibi olmuyor resim attım incelersin ilk gün
    Sakaldanda alıyorlar sakal altı resim ekledim ilk gün
    ilk gün bandaş acılınca balkonda resim ekledim kan felan yok .Mis gibi gez dolaş antalya konya altı plaj bikini süper:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 25 Temmuz 2018; 19:35:35 >
  • metinwearsprada M kullanıcısına yanıt
    Onlarda bu işden ekmek yiyor .Esma serkan cok kötü diyemiyorlar cunki ekimi güzel.Yaptıkları Güzel ekimleri engelleme ve yayından kaldırma .Zaten sacekimisonucları.com da esma ve serkanın ekımlerı neden sılınıyor dıye cok kişi yazdı.Bilmiyorlarki işin aslını.Avanta vermediler 30 doktordan ayda 1500 tl alsalar ayda 30.000 tl yapar .Bunu site yönetimi yapıyor
  • İlk ekimim kötü olmuştu .ondan sonra araştırdım ama etrafımda kalem tekniyle olan lar yoktu.Normal kanal ekimi olanlarsa 10 metreden sayabiliyordum kafadakı sacını o kadar kötüydü yani kanal ekimi.Ben o konuda şanslı degildim .Araştıra araştıra eledım .Düşünün ankarada bir kişi olmuştu kalem teknıyle arabama atlayıp kafasına bakmaya gidecek duruma gelmiştim düşünün:)))Kafasına toz koyup resim cekenlermi minox kulananlarmı hepsinle karşılaştım .Ben bu zorlukları neler cektıgımı bildigim icin sizin sorularınıza elimden geldigi ölcüde cevap vermeye calışıcam
    Dedigim gibi DHi yani kalem teknigini 3 kişide karar kıldım

Koray aydın

Muttalıb keser

esma serkan tetik

yurt dişi ispanya DR.lorenzo

link koydum youtube inceleyin kalem teknigi bu eken kişi DR.Lorenzo
    https://www.youtube.com/watch?v=lTwri02b2DI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 25 Temmuz 2018; 20:0:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixx

İlk ekimim kötü olmuştu .ondan sonra araştırdım ama etrafımda kalem tekniyle olan lar yoktu.Normal kanal ekimi olanlarsa 10 metreden sayabiliyordum kafadakı sacını o kadar kötüydü yani kanal ekimi.Ben o konuda şanslı degildim .Araştıra araştıra eledım .Düşünün ankarada bir kişi olmuştu kalem teknıyle arabama atlayıp kafasına bakmaya gidecek duruma gelmiştim düşünün:)))Kafasına toz koyup resim cekenlermi minox kulananlarmı hepsinle karşılaştım .Ben bu zorlukları neler cektıgımı bildigim icin sizin sorularınıza elimden geldigi ölcüde cevap vermeye calışıcam
    Dedigim gibi DHi yani kalem teknigini 3 kişide karar kıldım

Koray aydın

Muttalıb keser

esma serkan tetik

yurt dişi ispanya DR.lorenzo

link koydum youtube inceleyin kalem teknigi bu eken kişi DR.Lorenzo

Merhabalar, bende sac ekimi yaptirmayi dusunuyorum ve ınternette arastiriken bu siteyi buldum. Bende kalem teknigi ile ektirmeyi dusunuyorum. Aklimda hakan doganay var ancak daha karar vermis degilim, araştırma aşamasındayım. Hakan doganay hakinda bilgin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener-1907- -- 25 Temmuz 2018; 21:37:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan doganay esma serkan 2 lisi burdan ayrılınca iyi ekim işi yattı.esma serkan hakan doganayın yanında ekım yapıyordu.Anlaşamadılar esma ayrıldı ordan .Esma ekım işini yapıyordu.Bence araştır dediklerimi.Ayrılınca hakanın yerınden esma serkan kendi işlerini kurtular istanbuldan antalyaya yerleştıler.
    Hakan doganay esma ile güzel iş cıkartıyordu.Esma ayrılınca hakan doganay kötü ekim yapmaya başladıki.Operasyona girmiyor bile hakan doganay.Ekibi dagılınca daha dikiş tutturamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 26 Temmuz 2018; 12:19:32 >
  • Yıkama sonrası sac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 26 Temmuz 2018; 13:6:54 >
  • resim devam en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 26 Temmuz 2018; 13:16:5 >
  • UNIX hocam cok iyi ekim gözüküyor bende kısa zamanda ekim düşünüyorum ama hiçbirşeyde güvenemiyorum :(

• Sagol veysel_lowe .Bakın arka ensede sac yogunsa 22 yasındakı saca kavusursunuz:))) bu kadar iddali söylüyorum bu 3 ekımcı ile. esas önemli olan arkadaşı ve sakaldaki yogun kıl.Sac ve sakalınız yoksa .Hic girmeyin cok üzülürsünüz olmazda .Kim derse sacınız yok ama sac ekimi başarılı olur derse yalancıdır uzak durun ondan .Kime ekim yaparsanız yaptırın kalem teknigi yani DHi ile ekim isteyin

Bu 3 doktoru araştırın türkiyedeki .Ben 2014-2015 den bu yana araştıreyorum .Benim kararım esma serkan tetik oldu.Sizde kendinize göre bu doktorlardan birine ektırın bence

Koray erdogan

muttalib keser

esma serkan tetik

ispanyada Dr.lorenzo

Ben 3600 gref ektırdim 2 gun de oldum . 1günde 4000-5000 gref ekenler onun icin başarılı olmuyor .Fabrıka gibi gel otur ek cık git .Sac ektırenlerın %80 mumnun degil 2 ci ekimi arastırıyorlar

kalem teknigi.Diger adıyla chi teknigi diger adıyla DHi teknigi

eken kişi ispanya DR.Lorenzo yogunluga bakarmısın kanama Ne kadar kendiniz görün

Elimden geldigince resim ve Fikirlerimi paylaşacagim .Ben düşünmekden araştırmakdan deli olmuştum .Allaha sukur memnunum şimdi .Herkes araştırsın Bana soru sorarlarsa bildigim şey olursa cevaplarım saygılar sevgıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 26 Temmuz 2018; 15:23:32 >
  • unixx, sizin açıklığa göre açık alanı fazla olanlar için kimi önerirsin? esma serkan açık alanı fazla olanlarda ekim sonuçları nasıl?
    unixx antalya uzak, istanbulda önerebileceğin yer var mı?
    hakan doğanayın saç ekimleri şimdi nasıl?
  • Garanti çok iyi denen merkezler var mı?
  • 
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.