Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1996. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19941995199619971998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,artık benimde canım bayağı sıkıldı ne kadar çok firma var anlamış değilim.Acıbadem , Serkan aygın ,esteworld, ethichair ve orka Hair Life ile görüşmelerim oldu telefonla samimi gelen sadece orka Hair Life ve ethichair oldu açıkcası .Ethichair genel koordinatörün açıklamaları ilgimi çekti 2000.sayfada galiba tam hatırlamıyorum.Bayağı bi kişi de yaptırmış buradan.Hiç şikayetleride yok açıkcası.Orka hair life de konuşulan şeyler tatmin edici.Ama birde hairnev diye bi yer var bakalım.Sonuçta sık dokumak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varmı başka önerileri olan yada burda yaptır diyen samimi arkadaşlar.

• bende konuya denk geldim , bu arada bende izmirde naturel saç ekim merkezinde klinik gibi bi yerde ufak bi odada operasyon yaptırdım , bundan 6 sene önce dr alpay yıldız dı işlemi yapan , bende hiç memnun olmadım saçları seyrek cıktı ve doğal durmuyo , ekim sonrasında da çeşitli bahanelerle avutmaya çalıştılar yok ekilen saçlar doğal saç gibi durmaz yok kendi saçın dökülmüştür bir de 2.ekim gerek deyip hiçbir teklif sunmadılar , bende onları bazı forumlarda şikayet ettim ama elimize pek birşey geçmiyo malesef..donör bölgem zarar görecek korkusundan bir daha yaptırmaya korkuyorum..
  • bende konuya denk geldim , bu arada bende izmirde naturel saç ekim merkezinde klinik gibi bi yerde ufak bi odada operasyon yaptırdım , bundan 6 sene önce dr alpay yıldız dı işlemi yapan , bende hiç memnun olmadım saçları seyrek cıktı ve doğal durmuyo , ekim sonrasında da çeşitli bahanelerle avutmaya çalıştılar yok ekilen saçlar doğal saç gibi durmaz yok kendi saçın dökülmüştür bir de 2.ekim gerek deyip hiçbir teklif sunmadılar , bende onları bazı forumlarda şikayet ettim ama elimize pek birşey geçmiyo malesef..donör bölgem zarar görecek korkusundan bir daha yaptırmaya korkuyorum..merdiven altı bi yerdi şimdi nasıl bilmiyorum merkezi ve kötü bi sonuç olursa tekrar paranızı alıp 2.seans ıle sıklaştırırız deyip gönderiyolar . kendilerinde hata bulmuyolar isteyenler benımle brnbz84@gmail.com yoluyla iletişime geçebilir konu hakkında..
  • bende konuya denk geldim , bu arada bende izmirde naturel saç ekim merkezinde klinik gibi bi yerde ufak bi odada operasyon yaptırdım , bundan 6 sene önce dr alpay yıldız dı işlemi yapan , bende hiç memnun olmadım saçları seyrek cıktı ve doğal durmuyo , ekim sonrasında da çeşitli bahanelerle avutmaya çalıştılar yok ekilen saçlar doğal saç gibi durmaz yok kendi saçın dökülmüştür bir de 2.ekim gerek deyip hiçbir teklif sunmadılar , bende onları bazı forumlarda şikayet ettim ama elimize pek birşey geçmiyo malesef..donör bölgem zarar görecek korkusundan bir daha yaptırmaya korkuyorum..merdiven altı bi yerdi şimdi nasıl bilmiyorum merkezi ve kötü bi sonuç olursa tekrar paranızı alıp 2.seans ıle sıklaştırırız deyip gönderiyolar . kendilerinde hata bulmuyolar isteyenler benımle brnbz84@gmail.com yoluyla iletişime geçebilir konu hakkında..
  • Merhaba arkadaşlar,artık benimde canım bayağı sıkıldı ne kadar çok firma var anlamış değilim.Acıbadem , Serkan aygın ,esteworld, ethichair ve orka Hair Life ile görüşmelerim oldu telefonla samimi gelen sadece orka Hair Life ve ethichair oldu açıkcası .Ethichair genel koordinatörün açıklamaları ilgimi çekti 2000.sayfada galiba tam hatırlamıyorum.Bayağı bi kişi de yaptırmış buradan.Hiç şikayetleride yok açıkcası.Orka hair life de konuşulan şeyler tatmin edici.Ama birde hairnev diye bi yer var bakalım.Sonuçta sık dokumak lazım.

Önerisi olan başka varmı arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

Bir çok yazı okudum kafam iyicene karisti her yazilana da inanamiyorum bu yuzden sac ekim merkezleri ile teker teker gorusmeye karar verdim.

Bir cok yerde ovulen ilk Koray Erdoğana (ASMED) randevu almaya karar verdim. Pazartesi gunune randevu verdiler bir ön gòrüşme olacak bakalım ne diyecekler.

Aşağıdaki listedeki sac ekim merkezleri ile gorusecegim baska tavsiyesi olan var midir?

https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/
    Koray erdoğan gayet iyi zaten ismi her yerde ovuluyor fakat ucret tahmin ettigimden cok yuksekdi bu sebeple alternatiflere yoneldim ama sayelerinde bagis yapip sevaba girmis oldum. Hatta artik duzenli olarak bagis yapmayi dusunuyorum. Kendilerine bu sebeple tesekkur ederim

Mutalip keser de ankarada oyuzden cok iyi de olsa eledim.

Bu hafta lale keskin ve isvec klinigine gidecegim

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Verdiğin bu sayfa(www.sacekimisonuclari.com) dürüst değil bundan emin ol.Tavsiye ettiğin bu sayfanın Seninle bir bağlantısı var mı bilmiyorum ama ,2 ay önce orada açtığım konuya hergün resim ekliyordum.Birçok kişi Arenamed’i eleştiriyordu,belkide eleştirmekte haklılardı.Ama o sayfanın adminleri Arenamed hakkında yapılan olumsuz mesajları silip her hangi bir açıklama yapmadan konuyu açanlarıda sayfadan engelliyorlardı.Anlayacağınız bu işin içinde dürüst insan yok!Saç ekenide ,ektirmek isteyenide pişman ediyorlar.Bu tür forumlarda reklam yapıp ,yapılanlar dürüst yorumları silen ve bu tür firmalara hizmet edenler varsa Allah belasını versin...Başkada birşey demiyorum.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersimli1980 -- 10 Temmuz 2018; 23:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersimli1980

Verdiğin bu sayfa(www.sacekimisonuclari.com) dürüst değil bundan emin ol.Tavsiye ettiğin bu sayfanın Seninle bir bağlantısı var mı bilmiyorum ama ,2 ay önce orada açtığım konuya hergün resim ekliyordum.Birçok kişi Arenamed’i eleştiriyordu,belkide eleştirmekte haklılardı.Ama o sayfanın adminleri Arenamed hakkında yapılan olumsuz mesajları silip her hangi bir açıklama yapmadan konuyu açanlarıda sayfadan engelliyorlardı.Anlayacağınız bu işin içinde dürüst insan yok!Saç ekenide ,ektirmek isteyenide pişman ediyorlar.Bu tür forumlarda reklam yapıp ,yapılanlar dürüst yorumları silen ve bu tür firmalara hizmet edenler varsa Allah belasını versin...Başkada birşey demiyorum.

Yok hocam o sitenin benimle uzaktan yakından alakası yok,üyeliğim bile yok işin iç yüzünü bilmiyorum.Türlü türlü merkezlerde ekim yapanlar fotoğraf paylaştığı için insanlara fikir olur diye paylaşmıştım sadece burda o siteyi,buraya gelip reklam yapanları görünce o sayfayı önerdim yani işin özü çünkü burda kimse fotoğraf paylaşımı yapmıyor.Adam yeni üye olup alttan alttan kendi merkezinin reklamını yapıyor burada paso

Saç ekimi yaptırmaya niyeti olan kime nasıl güvenecek muamma,eğer o site ekim yapan merkezlerle bağlantılı ve eleştiri yapan insanları engelliyorsa orayada güvenmenin manası yok.Ben ekim yaptıran birisi kurmuştur diye düşünüyordum orayı hep

• Dersimliye kesinlikle katılıyorum. Araştırma yaparken foruma 1-2 gün baktım direk belli oluyor. Hep aynı isimler övülüyor
  • Yav 5000 tl ye işin içinden çıkabilsem yaptırırım. Birde acaba protez saçmı? Yoksa ekimmi?

• Herkese selamlar 11.07.2018 tarihinde 6500 greft ekimi yapildi nasil sizce arkadaşlar

• Ekim kurtarır mi by

en iyi saç ekim merkezi neresidir beyler?

•  en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Ekim kurtarır mi by

beyler?
    kurtarmaz. usturaya vurdur pırıl pırıl gez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

kurtarmaz. usturaya vurdur pırıl pırıl gez.

Alıntıları Göster
    Olmaz mı diyorsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Olmaz mı diyorsun hocam.

Alıntıları Göster
    hocam kel bölge çok fazla. donör bölge de tahminimce zayıftır. ha olur ama şöyle olur; kafanın tepesinde hiç dökülmeyecek ve seyrekliği kapatamayacağın saçların olur. bence o şekilde daha çirkin bir görüntü ortaya çıkar. bence hiç bu topa girme. parana da yazık. dr'lar olur yaparız deyip seni kandıracaktır çünkü onlar seni yürüyen Para olarak görürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

hocam kel bölge çok fazla. donör bölge de tahminimce zayıftır. ha olur ama şöyle olur; kafanın tepesinde hiç dökülmeyecek ve seyrekliği kapatamayacağın saçların olur. bence o şekilde daha çirkin bir görüntü ortaya çıkar. bence hiç bu topa girme. parana da yazık. dr'lar olur yaparız deyip seni kandıracaktır çünkü onlar seni yürüyen Para olarak görürler.

Alıntıları Göster
    Durum bu hocam net

en iyi saç ekim merkezi neresidir olarak atayım dedim.

• iquique kullanıcısına yanıt
    Son resmi gördünüzmu hocam orda nasıl?

• 
Sayfa: önceki 19941995199619971998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.