Şimdi Ara

En İyi Kalitede Müzik Dinlemek Uygulamalı..(Winamp+Wasapi+Ffsox)) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
4
Favori
15.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    fooba2000 kuruyorum hocam aimpin yanında onuda sisteme dahil edicem...
  • Benim için şuana kadar en iyi player kullandıklarım arasından aimp3 ve foobar+wasapi oldu.
  • +1 foobar+wasabi ses kalitesi olarak tartışmasız ve aimp3 deki konforda tartışmasız.
  • İlk mesajda winamp için verilen wasapi output plugin linki silinmiş. Denemek isteyenler için yeni sağlam link: http://maiko.nx0.ru/
  • Merhabalar ,

Bana bu kurulumları aşamalı olarak anlatabilir misiniz ?

Ya verilen çoğu link geçersiz ya da ben tam kurulumu yapamıyorum .

Ne yapmalıyım ve nerden başlamalıyım ?

Teamviewer yoluyla da olabilir

Teşekkürler .
  • Önce foobar programını indirip kur sonra ise wasapi eklentisini indirip kur özel bir ayar yapman gerekmiyor.
  • spotifyde böyle şeyler olsa güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: xProSkill

spotifyde böyle şeyler olsa güzel olacak

en azından resmi equalizer gelse güzel olacak... şimdilik equalify ile idare ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

ben bi fark göremedim dediklerini yaptım ama :S

normal bi playerda aç bide winampla bide ona dinle bi ona geç bi buna tabi ilahi yada arebesk bayık tarz da pek anlaşılmaz biraz müzik kulağıda olucak....anlaman lazım daha çok detay duyarsın....

Sağlam bir hort olacak belki :) kusura bakmayın.

Ben bu konudan zamanında gerekli eklentileri indirdim ve kullanıyordum. Bir kaç gün evvel sistemi yeniden kurduktan sonra tekrar aynı kurulumu yapmaya çalıştım fakat winamp çöküyor açılmıyor.

Sizin konuyu paylaşım tarihinden bu yana, maiko_wasapi eklentisi hiç değişmedi hep aynı hatta şuanda paylaştığınız maiko elements sitesi artık yok. FFSox ve Win32shared kütüphane dosyaları sonraları çok versiyonlar değişti ve artık uyumsuz halde. Maiko ile şuanki ffsox ve kütüphane geliştiricisi çalışmıyor.
    Bu konuda bilginiz veya bir çözümü var mı acaba ?

Hoşçakalın.

• winamp dediniz, bi sigara yaktırdınız bana, hey gidi günler ya.
  • Foobar'dan çok daha iyi ses elde ettiğim jriver'ı tavsiye ederim , çok uzun yıllar foobar kullanmış biri olarak artık tamamen Jriver'ı kullanıyorum , ses kalitesi daha iyi kesinlikle , ayarları biraz karışık uzmanlaşmak gerekiyor yalnız ;)

En İyi Kalitede Müzik Dinlemek Uygulamalı..(Winamp+Wasapi+Ffsox))

En İyi Kalitede Müzik Dinlemek Uygulamalı..(Winamp+Wasapi+Ffsox))

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.