Şimdi Ara

EN İYİ GÖRÜNTÜ HANGİSİNDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, dahili uydu alcısı ve smart özelliği olmayan,39-40-42- inhç lerde max.1300 tl.ye tv arayışım devam ediyor, bulunduğum ilçede mağaza olmadığı için hiç bir tvyi görerek ve karşılaştırarak alamıyacağım onun için sizin yorumlarınıza ve incelemelerinize ihtiyacım var.Forumlardaki yorumlar genellikle smart,google,ses,bıs,gibi , konular üzerine, görüntü ve ekranla alakalı yorum ve inceleme bulmak zor.Araştırmalarıma göre bulduğum tv ler aşağıda bunları gören kullanan ikisini üçünü yanyana görme fırsatı olan arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden sağolun.Ayrıca başka emsal tavsiyede varsa olabilir.

39PFL4398H
    SONY KLV-40R452A
    39PF3025D
    40PF7070 Vestelde uydu alıcı smart var ama görüntü kalitesi diğerlerinden iyi ise onuda düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akyol1 -- 1 Mayıs 2014; 18:20:47 >

• Bu tv leri, gören kullanan hiç yokmuymuş, herkes benim gibi köydemi yaşıyor.
  • En iyi görüntü kalitesi sony dedir ama 3d ve smartı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın için sağol dostum, siz birzat bu modelleri gördünüzmü benim imkanım yok sadece vesteli spotcuda gördüm görüntüsü güzeldi herkeste met ediyor.<karar vermek zor.
  • Akyol1 kullanıcısına yanıt
    bende vesteli görmedim ama sony yi gördüm görüntü kalitesi olarak yine sony bravia iyi iş çıkarmış renklerin tonları siyahın tonu iyi keskin, net bi görüntü var televizyonda ama ekrana biraz yandan bakınca renkler biraz değişiyor
  • Doğrudur o özellik led lerin orta özelliği ben vestele özellikle sağdan soldan baktım pek bozulma yoktu görüntü iyiydi ama başka tv görmediğim için kıyaslama yapamadım.
  • Akyol1 kullanıcısına yanıt
    ben bu gidişle sony yi alıcam en azından sorunsuz kullanırız yıllarca bir de ps ile güzel çalışıyor pc yi bağlıyacağım zaten smart gereksiz kalıyo tv yi boşuna yoran bi özellik haline geliyo kullanmadıktan sonra. 3d yi de ayda yılda bi kullanırsınız hocam almışken görüntü kalitesi en ön planda olmalı kendimce
  • Yalnız sony de ıps ekran 178 derece görüş açısı yok ayrıca tepkime sürelerininde ne kadar olduklarını bulamadım 6-7 yıl önce tv üreticileri tepkime süresiyle övünürlerdi baktılarki tüketicinin aklı başka yerde (incelik,kibarlık,vep.smart.fes.tube)gibi asli özellikler unutuldu.

• Vestelden uzak durmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kara.

Vestelden uzak durmanı tavsiye ederim.

Neden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.