Şimdi Ara

En iyi diş macunu ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
5
Favori
195.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende şu anda colgate kullanıyorum.memnunum.Arkadaşlar marka önemli değil yeterki kullanalım...
  • macun ve fırça haricinde 1 kerede olsa lütfen misvak deneyin öyle karar verin. Hem misvakın ucunu 1 parmak açıyorsun kullanıyorsun 1-2 hafta sonra ucunu kesip tekrar 1 parmak kadar açıyorsun. yenilenmiş oluyor uç kısmı. fazla bastırmadan sağdan sola devamlı sürteceksiniz.
  • dişelrinde hassaslık varsa sensodyne kullan derim.O reklamlarda ki hissi gerçekten yaratıyor soğuk birşeyelr yerken sızı hissini geçiriyor o beyazlatıcı macunşara da inanma derim
  • Diş temizlenmeyin sakına. Soradan pişman olursunuz benım gibi.

düzgün fırcala yeter bence.
  • ben işyerinde makinaları temizlemek için kullandığımız asiti dişlerime sürmüştüm beyazlatıyor ama mine diye birşey kalmıyor. diş yüzeyi çizik çizik oluyor.
  • Kesinlikle sensodyne .
    Benimde beyazlamıyordu kullandım çok işe yarıyor anında etki hemde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors
    ben işyerinde makinaları temizlemek için kullandığımız asiti dişlerime sürmüştüm beyazlatıyor ama mine diye birşey kalmıyor. diş yüzeyi çizik çizik oluyor.

Aklın yerinde mi senin? Makine için yapılan şeyi ne diye dişlerine sürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmac**

hepsi ecnebi icade siz en iiyisi yerlimalı misvak:D:D kullanın.cuma cıkısları caminin önünde satan amcalardan alabilirsiniz ama cıkan problemler size aittirr :D:D geri kafalı adamlar kullana bilir

şimdi bu yazıyı okuyup doğru olduğunu içinden kabul eden ama dışa vuramayan arkadaşlar bana edebiyat yapma diyecek ama olsun ...

paşam geri kafalı falan yazmışsın cahilliğine veriyorum ...
    ve senin misvağın çalışma prensibinden haberinde yoktur şimdi ve neden serçe parmak boyutuna gelince değiştirilmesi gerektiğinin sen ve senin gibilere göre dine yakın olan herşey gerici ama size şunu söyleyeyim burada özene bözene sözünü ettiğiniz diş macunlarının yararından çok zararının olduğu bazı bilim adamları tarafından kanıtlandı ufak bir araştırma ile bunu öğrenebilirsin veya şöyle mantıklı olarak bi düşün dişmacunu reklamlarında yeni ürün eski ürünlerin hep kötü eksik olduğunu gösterir sence daha yenisi çıkınca daha önce eksiksiz olarak belirtilen macun kötülenmeyecekmi ?

konuda da bahsi geçen diş beyazlatma konusunda da şunu söylemek isterim her insanın dişleri saf beyaz değildir genetik yapıya bağlıdır eğer siz gerek kimyasal gerek ışınlarla dişi beyazlatmaya zorlarsanız büyük ihtimalle yüksek fiyatlar ödeyerek bunu başarırsınız ama dişlerinizi zayıflatmış ve dengesini bozmuş olacaksınız

ve hala Hz. Muhammed (sav) söylediklerini, tavsiyelerini gericilik olarak gören bir toplum var bütün dünya iman etsin etmesin doğruluğunu kabul eder tavsiyelerinin hala hayatı kolaylaştırdığını söylemekte

ama boşverin çağdaşlık varken bunların ne önemi var ...

http://tr.mydearbody.com/sifali-bitkiler/misvak-agaci.html
    http://www.webhatti.com/genel-sohbet/35958-misvakin-faydalari.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TKAY -- 22 Mart 2011; 3:25:38 >

• bende colgate gelişmiş beyazlık var ama kullanmama rağmen beyazlamadı bunun püf noktası nedir pek bilgilide değilim
  • Birçok diş macunu denedikten sonra bulduğum ve çok iyi sonuç ladığım Damla Sakızlı Papatyalı Diş Macunu onerebilirim benim gibi dişleriniz çabuk çürüyor ve diş etleriniz zayıfsa çok iyi geliyor zaten damla sakızı diş sektörünnde çok kullanılan bir doğal ürün heryerde var istediğinizden alın
  • ipana
  • Hangi marka kullanırsanız kullanın önemli değil damla sakızlı papatyalı diş macunu kullanın hem diş etleri hem dişler için çok etkili ben öok çektiğim için araştıra araştıra buldum her markanın hemen hemen var
  • İpana!
  • Ben de İpanacıyım, başka diş macunuyla fırçaladığım zaman sanki beyazlamıyor dişlerim

• Paradontax ,Diğer macunlara göre daha az kimyasal içeriyor,Diş eti içinde çok yararlı bir macun
  • colgate ipana çeşitlerini falan kullanıyorum ağzımda bi tat bırakıyor ve iğrenç koku yapıyor ama beyazlıkta problem yok neden koku oluyor acaba tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrhon -- 5 Eylül 2011; 23:42:07 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.