Şimdi Ara

En iyi diş beyazlatma yöntemi nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
5
Favori
28.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler en iyi diş beyazlatma yöntemi nedir? Tecrübeliler cevap verirse sevinirim. Signal White Now kullandım yeterince etkili değil. Aynısı Sensodyne Beyazlatıcı diş macunu işinde geçerli. Hani şu reklamlarda gördüğümüz ağza takılan bembeyaz yaptığı iddia edilen ürünlerden kullananlar var mı?

• yok
  • Ne kadar fırçalasan da reklamdakiler gibi olmuyor. Sarı olmasın temiz olsun ve koku olmasın yeterli bence. Ben şuan colgate sensitive kullanıyorum tavsiye ederim.
  • takip ayrıca disciler 80 tl civarında bir ücretle temizliyor
  • dişçiler temizliyor ama diş üzerinde ki ince tabakayı da kazıyorlar ve dişe zarar veriyorlar.pek sağlıklı değil.
  • O kadar beyaz icin onceden hic sari olmamasi lazim.Sonradan zor beyazliyor.
  • diş beyazlatma pek sağlıklı bişey değil, ultraviyole ışıkla beyazlatan makineler var ama para tuzağı. hiç bulaşmayın
  • Arada karbonat ile fırçalayın farkı görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Arada karbonat ile fırçalayın farkı görün.

adımın karbonat erola çıkmasın kanküt =)
  • Sigara lekesini çıkaran macun yok.O reklamlardaki macunlarla fırçaladım dişler beyazladı ama kahverengi sigara lekeleri kaldı.Böylece o lekeler daha belirgin oldu.Bir süre fırçalamayacağım rengi tutturmak için.
    Lise zamanında 30 dakikada karbonatla dişlerimi bembeyaz yapmıştım artık işe yaramıyor.
  • Beyazlatan dis macunu olarak ne onerirsiniz ?
  • Limon+karbonat, 2 haftada bir yaparsan zararı olmaz. Diş üzerindeki tabakayı çizerek beyazlatır. Sürekli yapılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lolipo

Limon+karbonat, 2 haftada bir yaparsan zararı olmaz. Diş üzerindeki tabakayı çizerek beyazlatır. Sürekli yapılmaz.

Biraz detay verirmisin nası limonla yapcaz ne kadar karbonatla yapcaz
  • bendede ayni sorun varvyahu
  • diş macununa 10-15 lira vermeyin hiçbiri beyazlatmaz, temizler, alkolle karbonatla aynı işi görür, neyle neyi satın almaya çalışıyosunuz yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audaz

quote:

Orijinalden alıntı: Lolipo

Limon+karbonat, 2 haftada bir yaparsan zararı olmaz. Diş üzerindeki tabakayı çizerek beyazlatır. Sürekli yapılmaz.

Biraz detay verirmisin nası limonla yapcaz ne kadar karbonatla yapcaz

Tam tarifini bilmiyorum ama, yarım fincan limona bir çay kaşığı(abartmadan) karbonat yeterli gelir. Diş fırçasıyla, dişlerinin durumuna 2-3 dakika ya da daha fazla fırçalayabilirsin.
  • limonun mantığı diş minesini yumuşatmak. mesela kolayla ağzınızı çalkalayın sonra dişlerinizi birbirine sürtün, fark ediceksinizki dişleriniz yumuşamış. şimdi yumuşamış dediysek sakız gibi değil dişlerinizin dış tabakası yani minesi buna sebep olan ise asit limon doğal bir asit olduğu için kullanılabilir.
  • Hazır beyazlatıcı tozlar var. Karbonat içerikli olanlardan. Ama fazla abartmayın, çizerek beyazlatıyor çünkü.
  • en iyi diş beyazlatma tekniği gidip dişçiye parayı bayılıp birkaç seansdır üzerine abuk subuk girişimlerde bulunmanıza hiç gerek yoktur. Ankara'da tavsiye edebileceğim ve kendim bizzat yaptırdığım yer var mutlaka gidin çukurambarda dentalis klinikhttp://dentalisklinik.com/ankara/index.htm adresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caleidor

en iyi diş beyazlatma tekniği gidip dişçiye parayı bayılıp birkaç seansdır üzerine abuk subuk girişimlerde bulunmanıza hiç gerek yoktur. Ankara'da tavsiye edebileceğim ve kendim bizzat yaptırdığım yer var mutlaka gidin çukurambarda dentalis klinikhttp://dentalisklinik.com/ankara/index.htm adresi

hocam fiyatı ne kadardı acaba?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.