Şimdi Ara

En iyi diş beyazlatma yöntemi nedir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
28.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilorak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir sürü yöntem denedim. En son dişçide 2 seans lazer beyazlatma yaptırdım. Direk inanılmaz bir şekilde fark etti. Bembeyaz oldu. İsterseniz numarasını veririm Florya'da...
  • izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    Dişlerim çok sarıydı ve çok rahatsız oluyordum. Ankara'da bir poliklinik (Mutludent) tavsiye ettiler. Gittim tedavisini oldum.Çok memnun kaldım tavsiye ederim. Dişlerim 6 ton açıldı ve daha rahat gülümseyebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulinn

Dişlerim çok sarıydı ve çok rahatsız oluyordum. Ankara'da bir poliklinik (Mutludent) tavsiye ettiler. Gittim tedavisini oldum.Çok memnun kaldım tavsiye ederim. Dişlerim 6 ton açıldı ve daha rahat gülümseyebiliyorum.

Kaç lira ya patladı bu iş

• Dişin beyazlığına çok önem vermeyin.Fırçalayın yeter.Artık kemik rengin ne kadar beyazsa.Piyasada bulunan beyazlatıcı macunlar çok zararlı.İlla beyazlatacağım diyorsan bir diş hekimi kontrolünde dişini beyazlatmanı öneririm.
  • Hocam bence misvak kullanın veya evde bir çay kaşığı sirkeye bir çağ kaşığı bildiğimiz sofra tuzunu karıştırıp dişlerinizi bu karışımla fırçalayın, doğal diş beyazlatma bence en iyisi macunların tamamı kimyasal içeriyor ve ister istemez yutuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustercyl

Disciye gittigimde her seferinde beyazlat dedim hep bu asil rengi deyip durdu alt taraflar sari nasil kendi rengi oluyor anlamadim.millet para kazanmak ister bizim ki beyazlattirmiyor

Her insanın bünyesine göre diş renği belirli farklılıklar gösterir.
    Diş beyazlatmak diye bir şey yok..
    Dişçilerin beyazlatma dedikleri micron değerinde dişi eğelemektir ..
    Sanatçıların dişleri neden bembeyaz deriz hep adamın kadının yaşı 60 70 nasıl oluyor dersiniz..
    hepsi kaplama...porselen..
    Doğal beyazlık isterseniz ya yeşil ceviz kabuğu kullanın yada misvak..
    PH..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceess

Dişlerinizi fırçalamazsanız Sonunuz bu olur :)

En iyi diş beyazlatma yöntemi nedir?

Fotoya bakarken dişlerim sızladı

• Aktif kömür mü karbon mu öyle zamazingolu şeyler var siyah toz şeklinde baya etkililer tavsiye ederim

• hiçbir diş beyazlatma yöntemi sağlıklı değildir, insanın doğal diş rengi beyaz değil sarımtrak bi beyazdır
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.