Şimdi Ara

En İyi Dereceli Oynama Saatleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sizce dereceli maç yapmak için en iyi saatler nedir?
    Kendim tecrübelerimden örnek verirsem sabah ve öğlen saatleri çok fazla elo boost oyuncular görebiliyorum yasuolar zedler katarinalar master yiler havada uçuşuyor.
    Genelde akşam 19:00 dan sonra girmeye çalışıyorum. Sizin en iyi dediğiniz saatler hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 kasıma kadar girilmemeli bence üstüne 1 ay daha beklenmeli
  • Bence artık rankedda bir yere kadar çıkabildiysen ve daha da fazla yukarı çıkabileceğini düşünmüyorsan flex/normal/aram takıl hiiiç kafanı yorma daha fazla çıkıcağım diye çıkamazsın şu anda.

Ha ben iyiyim ben çıkarım diyorsanda akşam 11 den sonra sabah 7 ye kadar temiz bir şekilde oynuyabilirsin AMMA VELAKİL onunda tam bir garantisi olmaz bunu bilmeni isterim

• Eğer mantık lig atlamaksa, sana geldiği kadar karşıya da geliyor. Bu bahane olmamalı.
  • Yanıtlar için teşekkür ederim arkadaşlar. Zaten şuan için düşünmüyorum yeni sezon içindi bu sorum. Genelde akşam saatleri oynuyorum ama sabah ve öğlen saatleri girdiğimde gerçekten çok farklı bir oyun deneyimi oluyor bunu farkettiğim için sorma gereksinimi duydum.

• Ben goldum. Kişisel gözlemlerime göre Gece 12 ile sabah 6 arasında oynadığım maçlar çok kaliteli ve ilginç oluyor.

Bir kere Neredeyse 0 flame, saçma sapan muhabbetler 0 herkes oynadığı karaktere hakim, ara sıra troll pickler alınıyor ama hiç feedlemiyorlar hatta çoğu kez o troll dediklerim taşıyor. ( mid janna , bot pre garen dari , bot pre thres veigar , thres bc)

Geri düştük diyelim, herkes son derece safe şekılde rakibin hatasını bekliyor, varsa nasus veigae gibi charlara kaynak salınıyor.

Gece oynarken kendimi Yüksek ligli oyuncular gibi hissediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece oynadığım maçlar daha bi çekişmeli oluyor benimde,

Lig: plat 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Eğer mantık lig atlamaksa, sana geldiği kadar karşıya da geliyor. Bu bahane olmamalı.

sen yayıncımıydın ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Bence artık rankedda bir yere kadar çıkabildiysen ve daha da fazla yukarı çıkabileceğini düşünmüyorsan flex/normal/aram takıl hiiiç kafanı yorma daha fazla çıkıcağım diye çıkamazsın şu anda.

Ha ben iyiyim ben çıkarım diyorsanda akşam 11 den sonra sabah 7 ye kadar temiz bir şekilde oynuyabilirsin AMMA VELAKİL onunda tam bir garantisi olmaz bunu bilmeni isterim
    velakin olacak da o :D
  • ara sezonda elo düşmesi artması var mı ?
  • Var.

• Gece 2 sabah 7 arası

• Kümene bagli olarak degisik üst diamond master chal elodaysan günün her saati girebiliirsin . [Alt dia( boostun en cok oldugu nokta , boost olmasa dahi oyle bir ozguvenleri vardirki herseyin en iyisi kendileri sanar toz kondurmazlar )plat gold ]elodaysan aksamdan sonrasi veya gece geç vakitleri tercih etmelisin , eğer silver ve bronz eloda isen geçmiş olsun günün her saati ayni rezillikleri cekmeye mahkumsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam 11 12 den sonra özellikle hafta içi.
  • Gece 12 - 5 arası oynamaya çalış. Ama şöyle bir sıkıntı var. Eğer ligin elmas yada plat ' dan düşüksen çoğunlukla bu saatlerde smurf yada eloboost yapanlar oluyor. Ama cidden bazı maçlar gündüzlere göre daha çekişmeli olabiliyor. Gece atabiliyorsan deneyip aradaki farkı görmen lazım.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.