Şimdi Ara

En iyi çay markası hangisi? (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
67
Favori
557.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selamlar, hatırlarsanız en iyi çay listesi yapmıştım, şimdi onların içinden anladım ki sadece çaykur tirebolu (mavi ambalaj) iyi, ben artık çaykur tirebolu içiyorum, bir çok kişi o çayı önermişti haklılarmış

kaçak çay kalitesinde çay içmek istiyorsanız size bir tiyo, doğadan tomurcuk kutu çayını herhangi bir yerli çaya 3 e bir oranında demleyin, neredeyse ceylon kaçak çaylarından farksız bir çay içeceksiniz
    2. bir tiyo, çayların ambalajlarının yanında bir de kutulanmış çeşitleri var, sakın kutu almayın, nedenine gelince nedense tadları iyi olmayan anlamda değişik oluyor hem de ambalaja oranla pahalılar, ambalaj daha iyi

• ssdsadas S kullanıcısına yanıt
    Çaykur Tirebolu değilde normal Tirebolu 42 denedinizni hocam ? Ben çaykurun mavi ambalajını hiç almadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Çaykur Tirebolu değilde normal Tirebolu 42 denedinizni hocam ? Ben çaykurun mavi ambalajını hiç almadım..

Geçen markette 'Tirebolu 42 mayıs çayı' olarak gördüm, 500 gr 20 TL idi. Ambalajı falan da çok güzeldi ama denemek için almaya elim gitmedi. 22 TL'ye 1 kg Beta Kızıl Dem aldım. Beta Taç Yaprak çayı çok sevdiğimden bunu da alayım dedim. Bu arada Çaykur Organik Hemşin çayını beğenmedim, bir özelliği yok, düz çay. Ancak harman yoluyla gider.
  • Aynen hocam organik hemşin çayı ile normal organik çayı bende beğenmedim. Normalde çaykur filiz içiyorum, mavi tireboluyuda beğenmemiştim, ama mavi tirebolu karton kutu şeklindeydi. Belki kutusuz almadığım için sevmemişimdir. Doğuş filiz çok hoşuma gidiyor, evdeki stoğum bitsin ondan almayı düşünüyorum. Birde doğuş gurme var onuda çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta tea Kızıl dem aldım daha denemedim , içen varmı tadı nasıl.
  • çay taneleri yada tozu ne kadar imce olursa demi o kadar az olur.o yüzden iri taneli diyeyim yada geniş parcacıklı olan çayları tavsiye ederim.sonuçta bu işin erbabı sayılırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssdsadas S kullanıcısına yanıt
    Hocam Migros 50/10 çay TBG' si var. Bnormalde Tirebolu 42 markası içiyorum ama Çaykurun değil direk Tirebolu 42 kendi markası. Siyah paket. Aşağidaki Çaykurun Tirebolu 42' si 3 adet aldığımda TBG indirimiyle 1.5 Kg çay 41 TL' ye gelecek. Yani yarım kilosu 13.6 TL. Sizce nasıl denemeye değermi ? Piyasada daha ucuzunu bulamadım.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/58689530-32015-caykur-42-nolu-tirebolu-cayi-500-g

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karadem ala deneyeniniz oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazyboy2099

karadem ala deneyeniniz oldu mu ?

2016 ve 2017 de, ikincisi %50 indirime girdiğinde
    her fırsatta alırdım.
    çok beğeniyorduk.
    bu sene hiç indirime girmedi.

http://a101aktuelurun.com/katalog/a101-14-20-mart-2016-firsat-urunleri-katalogu-50-indirim-kampanyasi/

http://a101aktuelurun.com/katalog/a101-firsatlari-10-16-ekim-2016-katalogu-ikincisi-50-indirimli/

• GG' den Çaykurun Tirebolu 42 sini aldım. 6x500 Gram mavi paket. Daha önce özel firmanın ürettiği siyah paketten alıyordum ama bu çaykurun ilk defa deneyeceğim. Umarım güzeldir. Her ikisinide denemiş arkadaşlar yorum yazabilirmi ?

https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/caykur-tirebolu-cayi-500-gr-6-adet-326087255
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    aslında yarım kilosu 10 tl olsa alınacak çay gibi

• Ofçay  En iyi çay markası hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F16513DF7 -- 13 Mart 2018; 13:45:48 >
  • Ahmad tea, hicbir cayin eski tadi kalmadi artik cay icmiyorum.
  • pahalı çaylar hariç neredeyse hepsini denedim,hepsi toz beş para etmez,kaçak çak alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: beniyibiriyim

Ofçay  En iyi çay markası hangisi?

hocam suan bundan kullanıyorum açıkcası beğenmedim.

piyasadaki çayları tatmak için alıyorum değişik markalar bunu ilk defa aldım kötüydü acıkcası

• doğuş çay ve ofçaydan güzel çay beklememek lazım.biraz pahalı ama şu çayı tavsiye ederim.normal çayla karıştırsanız da olur.
     En iyi çay markası hangisi?
  • Çaykur mavi paket Tirebolu 42 aldim. Daha önce siyah özel sektör üretim paket alıyordum. Çaykur da güzelmiş. Beğendim

• Ofçay hazine,
    Ve
    Ofçaysan çamlıca filizi
    Deneyin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

pahalı çaylar hariç neredeyse hepsini denedim,hepsi toz beş para etmez,kaçak çak alıyorum

Eskiden kilosu
    10-12 lira olan alt seviye çaylar hariç, 15-20 liralık orta seviye çaylar içilebiliyordu.
    Artık 21-23 liradan aşağı olan çaylar içilebilir halde değil.
    Beta taç yaprak, Çaykur altınbaş, ofçay hazine ... Gibi çayları deneyin derim.
    Seylan olarak champion öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün migrosda 50 tl ye 20 money kampanyası var. F/p olarak en mantıklısı doğadan gizli bahçe duruyor. 23,5 fiyatı, kampanya ile 14 tl ye falan gelir. Tam stok yapmalık

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.