Şimdi Ara

EN iyi BAsket AYAKkabısı?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
0
Favori
150.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN SHOX TUTKUNUYUM!PARKEDE NIKE VC 2 KULLANIYORUM , STREETBALL'DA NIKE BASKETBALL SHOX SUPREME MODELİNİ KULLANIYORUM.ALALI 2 SENEYİ GEÇTİ VE AYAKKABILARIMDA TEK Bİ AYRILMA,DEĞİŞİK NEDENLERDEN DOLAYI YAKINMAM OLMADI.BUNDAN ONLARA İYİ BAKMAMIN DA ETKİSİ VAR TABİGİYDİĞİMDE AYAĞIMDA SANKİ AYAKKABI BULUNMUYOR.OYUN TARZIM NEDENİYLE ANİ VE KESKİN DRIVE YAPIYORUM , İKİSİ DE ANINDA YÖNELMEME GÖRE TEPKİ VERİYORLAR.HIZIMI KESMİYORLAR.BİLEK KORUMALARI GAYET İYİ,TENDONLARI DESTEKLİYORLAR,SHOX'LAR SAYESİNDE YERE İNDİĞİMDE DİZLERİME BİNEN YÜKLERİN BÜYÜK MİKTARI SOĞURULUYOR.BUNU GERÇEKTEN HİSSEDİYORSUNUZ

SONUÇ OLARAK NIKE'IN SHOX MODELLERİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.VC SERİSİNİ ÖNERİRİM.YALNIZCA ARKADAŞRIMDAN BAZI ŞİKAYETLER DUYDUM VC2'DEN SONRA TÜM VC'LER HIZI DÜŞÜRÜYOR VE HIZLANMAYI GECİKTİRİYORLARMIŞ.KÜT KESİMLERİNDEN KAYNAKLANIYOR SANIRIM!

• kobe nin son ayakkabısını gören varmı
    varsa bi gönderse
  • kasmayalım T-MaC 5
  • Su ayakkabıyı bı bulabılsem

EN iyi BAsket AYAKkabısı??
  • bence tmac 5 bende far memnunum ama sokakta oynayanlara tawsiye etmem çok çabuk eskio ve kirlenio :S:S

• nike shox elevate harika bir ayakkabı
  • basketbol ayakkabısı alacaksanız adidastan uzak durun.
    en iyi basketbol ayakkabısı çift hava tabanlı jordan XVIII dir.aklınızda bulunsun.ama çok çok zor bulursunuz yurtdışından belki getirtebilirsiniz.
    şu anda V.C 5 fena gözük müo bende jordan XX var gayet memnunum(salonda oynarsanız daa sağlıklı olur).onun dışında bide nike air zoom ultraflight var(nike ın ürettiği en iyi basket ayakkabılarından biridir)oda çok rahat ve iyi bir performans ayakkabısı.(2003 üretimi ve baya pahalı ama görürseniz bi yerde tereddütsüz alın ) and 1 ın de bazı modellerini düşünebilirsiniz.
  • en iyi basket ayakkabıları bunlar
    nike air max360bb

adidas 1.1b akıllı ayakkabı

tmac5

tmac6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 6 Temmuz 2006; 11:33:44 >

• sanırsam 270 gıram alttarıfı tam hava yastıklı fıyatı yurd dişi 160 dolar turkıye ortalama 270ytl
  • And1'lar pek tavsiye edilmemiş ama and1 da çok iyidir.Görünüş zaten ikinci planda olmalı ama görünüşleri de fena değil ve sokak basketinin vazgeçilmez ayakkabısı bence
    Bu arada tmac5 ile and1 serileri birbirine çok benziyor özellikle 1 numaraları
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

Su ayakkabıyı bı bulabılsem

Samsun Çarşı Mağazasında vardı ama geçen sezon değil mi bu?Ben 6-7 ay önce geçen sezonun indirimdeki ayakkabılar kısmında görmüştüm bunu...Eğer nike converse gibi yılda iki sezon ayakkabı çıkartmıyorsa 2 senelik ayakkabı bunlar...

• ya ben izmirbüyükşehir sporun takımına gircem.bana öyle bi ayakkabı söyleyin ki ben zıpladığımda beni panyaya kadar ulaştırtsın
  • bana öyle bi ayakkabı söyleyin ki zıpladığımda beni panyaya kadar ulaştırsın
  • ya kimse bilmiyo mu birisi yol göstersin
  • ya kimse bilmiyo mu ya en çok zıplatan ayakkabı ?
  • en çok zıplatan ayakkabı kimse bilmiyomu
  • BENCE NIKE AIR ZOOMSUPER BNISI
  • quote:

Orjinalden alıntı: 83bask83

paki ben t-mac5 i nerde bulabilirim ve nekadar a alabilirim

Arkadaşım neden bu kadar ard arda mesaj attın anlamadım neyse...

t-mac heryerde var rahat bulursun tabi ben eskişehirdeim sen nerdesin bilmiyorum bu arada ben 219 ytl ye almıştım şimdi 160 oldu falan die duydum...

( yemişiz kazığı )

• bende yazim art arta o zaman ole sey mi olur sezaiagbi hakli ya bu forum ayvayi yemis
  • kardes ben sana bısey dıyım mı ole ayakkabı gıyerek bnırden panyaya falan deyemezsın eger zıplaman iyi degilse bence ayakkabı al tabıde zıplama programları var bırsuru onlardan bırını uygula air alert mesela dunyanın bir numarası!onu uygula ayakkabı hıc etkılemez degıl tabıde en fazla taban yukseklıgıyle bırlıkte 6 cm falan etkıler ole ayakkabı gıyıyım ucuyım falan malesef ole bı sey sımdılık mumkun degıl kolay gelsın herkeze!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.