Şimdi Ara

EN iyi BAsket AYAKkabısı?? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
0
Favori
150.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsini bir arada soyleseydin 3 dk bekleyip mi akllina geldi
    msnde konusmuyorsun arkadasim.oyle 1 cumle yazip entera basmak yok.
    bir an once rutbe atlamak ne demek sen boyle rutbe atlayinca boyun goge mi erecek.
    modlar nasil banlamamislar seni anlamadim

• sev gılı arkadaslar en ıyı basket ayak kabısı tmac 3 tur cunku cıft bılek korumas tarsıon sistem ve adıprane ıle donatılmıs taban yapısı sayesınde bır gard kadar serı ve bır pivot kadar dengelsınız
  • arkadaşlar fazla üzerine gitmeyin benceayıp olmasın yani.bu arada en iyi basketbol ayakkabısı jordan XVIII,ama çok az bulunur,karar weremeyenlere tavsiyemdir
  • benim görüşüm yani yanlış olmasın
  • lebron_james_ sana yazıom baba bunu yanlıs gormedıysem bakırkoyde meydanda kucuk bı nıke magazası var onun alt katında senın o ayakkabıları gordum yolun duserse bı bak derım sana!nazgul_vb o shoxları istanbulda nerden bulabılecegımı bılıomusun? cwp atarsan cok makbul gecer!
  • benımn ayakkabı alalı 3 ay oldu cok memnunum cok rahat bence tmaclerin en yakısıklısı
  • BAHSETTİĞİM AYAKKABI T_MAC 2 ŞEKİL OLARAK 5 İN AYNISI KIRMIZI SİYAH BİLENLER BİLİR TMAC 5DEN DAHA GUZEL BENCE
  • beyler istanbulda encok cesıt nıke basketbol ayakkabısını nerden bulabılırım onerısı olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 83bask83

t-mac 5 mi daha iyi yoksa t-mac 6 mı bilen birisi yol göstersin mümkünse

Rivayetlere gore bu sefil ayakkabı(t-mac6) t-mac5 ten daha iyiymişşşşşş(özellikler bakımından)!!! ama bende t-mac 5 var vee gayet menmunum!! forumun ilk msjlarında fiyat soruyodum orası ayrı tabiiii ama gercekten ayakkabı cok guzel!! ama genel olarak sorarsanız nike adidasa fark koyar Basket ayakkabılarında Nike tan sasma ama ben t-mac çiyim orası ayrı:D

• ya benim tmac 5 in ( sağdakinin ) önende çok az bi yırtılma var ne yapabilir yardım edin ayakkabıyı şubatta almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amator_asci -- 4 Ağustos 2006; 18:28:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _XeXation_

ya benim tmac 5 in ( sağdakinin ) önende çok az bi yırtılma var ne yapabilir yardım edin ayakkabıyı şubatta almıştım

arkadaşım,bence t-mac 5 almakla hata yapmışsın.adidas bence iyi basket ayakkabısı üretemiyor.ben ne zaman görsem söylerim;jordan markası en iyidir.ama o yırtığın yapıştırılmaktan başka çaresi yok(bence)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo_23 -- 5 Ağustos 2006; 1:37:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: melo_23

quote:

Orjinalden alıntı: _XeXation_

ya benim tmac 5 in ( sağdakinin ) önende çok az bi yırtılma var ne yapabilir yardım edin ayakkabıyı şubatta almıştım

arkadaşım,bence t-mac 5 almakla hata yapmışsın.adidas bence iyi basket ayakkabısı üretemiyor.ben ne zaman görsem söylerim;jordan markası en iyidir.ama o yırtığın yapıştırılmaktan başka çaresi yok(bence)

Adidas kaliteli üretiyor herzamn Ama basketbola uygun mu o tartısılır!!! ayrıca ayakkaıyı aldıgın yere git!!! orda sana yardımcı olurlar!!! fabrikaya yolluyolar eger bi fabrika hatası olduguna inanıyolarsa ayakkaıınn gıcır gıcırını veriyolar

• bu arada arkadaşlar ben garnett 3 die bi ayakkabı gördüm,aşık oldum resmen onu almak istiyorum da sizin bu ayakkabı için görüşleriniz nelerdir bilgi alabilir miyim lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo_23 -- 6 Ağustos 2006; 3:04:44 >
  • garnettler iyi oluyo diye biliyorum.ama kg2 nin mavi lacivertini gormustum posterini bulup odama asmstim o kadar guzeldi
  • bu ayakkabısına bayıldım zaten ben de 2. ayakkabısı da var ama bu ayakkabı süper bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo_23 -- 6 Ağustos 2006; 13:21:03 >
  • size bişey sorcam basketbol ayakkabısı önemli ama boyu küçük olanlar için zıplamak daha da önemli benim boyum 170 cm.küçüğüm.zıplamak için kullandığımız kasları geliştirmek istiom.ama bu kasların hangisi olduğunu bilmiyom.bana hangi hareketler olduğunu ve o kasları geliştirmek için hangi hareketleri yapabiliceğimi yazarsanız sevinirim
  • zıplayarak we az da koşu egzersizi(kesinlikle işe yarar)
  • abi bişe diimmi bana sorarsanız en ii basket ayakkabısı rbk answer pump 9
  • abicim sen Iverson'la kafayı bozmuşsun,kolay gelsin
  • ama ayakkabıları güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo_23 -- 12 Ağustos 2006; 1:25:59 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.