Şimdi Ara

EN iyi BAsket AYAKkabısı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
0
Favori
150.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bence jordan XVIII(18)
  • tim duncan nike air max
  • quote:

Orjinalden alıntı: reos

tim duncan nike air max

sen bıkmadınmı kardeşim
  • öyle bi tanımlama yok hocam.senin ayağına en uygun olanı,en çok kafana yatanı en iyisidir
    quote:

Orjinalden alıntı: i love this game!!!

tmac 4.5 mu?
  • BENCE DE EN FAZLA AYAGINA UYANI BEN T-MAC 3 Ü HER YERDE TEK GE.ERİM GERKE BİLEK KORUMASI GEREKSEDE CROSS OVERLARDA Kİ YERE BASMA KABİLİYETİYLE HER ZAMAN İÇİN TEKTİR
  • BASKETBOLU İYİ OYNAMANIN AYAKKABIYLA İLGİSİ YOKTUR.YETENEĞİN VARSA İYİ OYNARSIN.5 YILLIK BASKETBOLCUYUM 3 YILDIRDA EFES PİLSEN'İN ALT YAPISINDA LİSANSLI OLARAK OYNUYORUM AĞZIMI AÇTIRMAYIN BENİM!
    quote:

tmac 4.5 mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cihan4512000

BASKETBOLU İYİ OYNAMANIN AYAKKABIYLA İLGİSİ YOKTUR.YETENEĞİN VARSA İYİ OYNARSIN.5 YILLIK BASKETBOLCUYUM 3 YILDIRDA EFES PİLSEN'İN ALT YAPISINDA LİSANSLI OLARAK OYNUYORUM AĞZIMI AÇTIRMAYIN BENİM!
    quote:

tmac 4.5 mu?

hadi be bizde oynuyoz....Klüpde oynuyomuşun ayakkabının önemini bilmiyorsun ilginç.Oyna bakalım 30-40 milyonluk ayakkabıyla ayağın ne oluyor.Ben de öyle diyodum "ayakkabı ne önemi var" ayağım sakatlandı.Durmadan burkuluyodu ucuz ayakkabıyla.Klupde oynyon diye sanki bi özelliğin mi var.O zaman bu kadar milllet boşuna veriyo paraları ayakkabıya.Hem Sana kimse ayakkabı iyi oynatıyo dedi mi burda önemli olan SAĞLIK rahatlık... Lütfen biraz seviyeli ol.Biz burda Kim daha güzel oynuyo yarışması yapmıyoruz...!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i love this game!!! -- 4 Ekim 2005, 22:54:31 >

• quote:

--------------------------------------------------------------------------------

BASKETBOLU İYİ OYNAMANIN AYAKKABIYLA İLGİSİ YOKTUR.YETENEĞİN VARSA İYİ OYNARSIN.5 YILLIK BASKETBOLCUYUM 3 YILDIRDA EFES PİLSEN'İN ALT YAPISINDA LİSANSLI OLARAK OYNUYORUM AĞZIMI AÇTIRMAYIN BENİM!

quote:

hadi be bizde oynuyoz....Klüpde oynuyomuşun ayakkabının önemini bilmiyorsun ilginç.Oyna bakalım 30-40 milyonluk ayakkabıyla ayağın ne oluyor.Ben de öyle diyodum "ayakkabı ne önemi var" ayağım sakatlandı.Durmadan burkuluyodu ucuz ayakkabıyla.Klupde oynyon diye sanki bi özelliğin mi var.O zaman bu kadar milllet boşuna veriyo paraları ayakkabıya.Hem Sana kimse ayakkabı iyi oynatıyo dedi mi burda önemli olan SAĞLIK rahatlık... Lütfen biraz seviyeli ol.Biz burda Kim daha güzel oynuyo yarışması yapmıyoruz...!!!

Aldın mı cevabını benim diyecegimi i love this game söylemiş helal abi sana

• Game Day Lighting ( ADİDAS )
  • quote:

Orjinalden alıntı: reosun arkadaşı

quote:

Orjinalden alıntı: reos

tim duncan nike air max

sen bıkmadınmı kardeşim

BIKMADIM LAN NEWAR
  • Hacılar kimse ayakkabı önerisi yapmıcak mı? ona göre alıcamda?
  • Bi 14 gün daha bekle t-mac 5 çıkıyo özellikleribe bakarsın seversen alırsın.Fiyat olarakta t-mac 4 ten pek farklı değil.
  • Nedense T-Mac serisine kanım kaynamadı benim ... Ben şu anda LeBron James in giydiği ayakkabı yı kullanıyorum , Nike Air Zoom un bir modeli ... ama yakında Game Day Lighting alıcam.. bu ayakkabı hakkında görüşleriniz neler?
  • bence and1 al onların tipleri çok güzel özellikleri hakkında pek bi fikrim yok v.c shox serisinden de alabilirsin bence
  • mrb ben ayyakkabı alıcam ama hangisini alıyım diye tereddüttüyim bana yol gösterirmisin saol
  • T MAC 4.5 TİR ARKADAŞLAR
    USTUNE KRALI OLSA TANIMAM
  • T MAC 4.5'ten iyisi yok varsa onada bakalım
  • T-mac 4.5 en iyisi
  • fiyatı nekadar t-mac'in, bende ayakkabı almayı düsünüyorumda...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.