Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekşi de hulk taratınca 273 başlık çıkıyor

Bir örnek vermek gerekirse;

https://eksisozluk.com/hulkun-donu--5216141

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_eb

Galactus.. Insanin hayal gucunun cok otesinde muazzam bir kozmik guce sahip oldugundan bahsedilir ve tam olarak gucunun siniri bilinmez.. Hayatta kalabilmesi icin, gezegenlerin enerjilerinden faydalanarak onlari yokeder.. Heralds of galactus (galactus'un habercileri), gezegenlerde yasam olup olmadigini arastirirlar ve uygun gezegenleri Galactus icin hazirlarlar.. En cok bilineneleri, Silver Surfer, Terrax, Firelord, Destroyer, Nova...

NOT : Fantastic four : rise of the silver surfer filminde asagidaki resimdeki gibi Galactus`un dunyaya gelisi gorkemli bir sekilde gosterilmis olsada, filmde Galactus`u gostereceklerinden bahsetmislerdi.. ama filmde Galactus`u gorebilmek gercekten marifet istiyor.. asagidaki alevli resmi gorunce orjinal galactus karakterine benzetebiliyorsunuz.. Ayrica filmin sonunda, sanki silver surfer, galactus`a karsi savasmis ve zafer kazanmis gibi gosterilmis.. halbuki tam olarak oyle degildir.. Kisaca anlatmak gerekirse, silver surfer, dunyadaki yasam varliklarinin kurtarilmaya deger oldugunu kabul ederek galaktus`a karsi cikar. bunun sonucunda galactus bunu kabul edemez ve madem dunyayi bu kadar sevdin onlarla birlikte yasa der ve silver surfer`i dunyaya mahkum eder.. (Son paragraf film icin elestiri gibi oldu ama uzun suredir bu yaziyi yazmak istiyordum... )

Hayatta kalmak için gezegenleri yok eden biri süper kahraman olabilir mi sence.

• ERDİ BAŞKAN herkesi döver
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Ve hala Silver Surfer filmiyle ilgili bir gelilşme yok
  • Reis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye hortlattiniz bu konuyu iyi hatirliyorum aylarca birbirlerini yemişlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Ve hala Silver Surfer filmiyle ilgili bir gelilşme yok
    Sorma.
  • watchmen izlemeden önce; superman

watchmen izledikten sonra; dr. manhattan

• Tabi ki en güçlü süper kahraman benim :) 3,5 aydaki değişimime aşağıdan bakabilirsiniz. Hem de evde yaptım :) Yemişim çizgi roman kahramanlarını.

https://forum.donanimhaber.com/2018-yili-ev-vucut-gelistirme-programim--132982885
  • Bizim küçük birader paranın kokusunu alıyor böyle süper güçmü olur

• Hortlatmak gibi olmasın da hulk her türlü döver alayını.

• Hulk mı? Güldürmeyin

1) One-Above-All. (Marvel evreninin almighty Tanrı'sı)

2) The Living Tribunal

3) The Beyonder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 25 Mayıs 2018; 15:12:46 >
  • yıllar yıllar önce okumuştum bu konuyu, hoştu
  • marvelda rkt yada chaos war hercules dir
    dcde süpo 1 million dur
    sanırım
  • lan allah belanızı versin, hiç bu kadar gülmemiştim son zamanlarda. yarıldım arkadaş.
  • Açık ara gazman dır. Bir kere yerli ve milli dir. Ayrıca süper gücü organiktir.

En Güçlü Süperkahraman Hangisi
  • Superman tabiki

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Strange süpoyu alabilir fakat

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Doktorun en savunmasız yeri elleri superman dediğin adam lazer gözleri ile doktorun ellerini yaksa ? yada soğuk nefesi ile ellerini dondursa ? yada süper hızı ile yanına uçup ellerini kırsa ? doktor moktor kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Açık ara gazman dır. Bir kere yerli ve milli dir. Ayrıca süper gücü organiktir.

'ne dedin lan sen sibop' repliği ve efsanevi döndüren tokat kombosu unutulmazdır

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.