Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (771. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu seriyi nerden bulabilirim.
  • Eğer kabul olacaksa One Punch Man ile Saitama en güçlü kahramandır derim. Hatta süper kahraman demek de oldukça zor. Adam sıradan bir insanken tamamen yıkıcı bir güce sahip oluyor. Süper değil sadece kahraman. Hobi olsun diye kahramanlık yapan kahraman gibi kahraman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    Saitama mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profosör geldi önlüğümü giyim

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Konunun adı en güçlü süper-kahraman hangisi...Karakter değil.

Senin dediğin varlıklar kahraman sınıfına girmiyor.Ayrica tüm omniverse dc ve marveldan mi oluşuyor? Diğerleri nerede...

Ayrıca thought robot,chaos war hercules,rkt gibi isimlerde bir kahramanın en doruk noktaları.Bunlarda hero sınıfından çıkıyor.

Şahsen her heronun base halini almalıyız.

Bu şekilde bakarsak:

Superman,Thor,Dr fate,shazam,Silver surfer,Hal,Beta Ray Bill,sentry gibi isimler var.Bunlar arasında Thor,Silver surfer ve superman arasında kaldım.Dr.fate de çok iyi gercide..

• TaKa No Me kullanıcısına yanıt
    Güncel sıralama dediğin iş zor.Dc de pre crisis,post crisis,new 52,rebirth tarzı dönemler var.

Marvelda da classic,post classic,now,ANAD,Legacy gibi dönemler var.Suana kadar bu forumda dc de post crisis marvelda da post classic dönemleri ele alındı . Bence de bu dönemler ele alınmalı zaten.En günel konularıda pek bilmiyorum.birde sıralamada sadece kahramanlar mi olacak ? Villianlar da olacak mı? Bubda onemli.Basliktan dolayi sadece herolari ve anti herolari alalim.Hepside base forumda olsun

Dc de

Dr.Fate,Wonder Woman,Martian Manhunter,Superman,Flash(Wally West),Flash (Barry Allen),Captian Atom,Shazam,Supergirl,Superboy,Power girl,Hal jordan,Sinestro,Kyle Rayner gibi herolar

Marvelda ise

Thor,Hercules,Hulk,Beta Ray Bill,Silver surfer,Gladiator,Sentry,Captian Marvel(Erkek),Vision,Captian Marvel(Kadin),Red hulk,She hulk,Red she hulk,thing,Scarlet witch,Nova,Hyperion,Blue Marvel,Adam Warlock,Jean Grey gibi herolar araştırılıp eleme usulü ile belli bir sayıya indirilirse sırlama tam anlamı ile olur.Ben bir ara baya yapardım bu siralamalardan ama bayadır bu islerden elimi ayagimi cekmistim.Crleride talip etmeyi bırakmıştım.O yüzden baya paslanmışım . Isimleri zor hatırladım...Daha hatırlayamadım çok vardır .

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Ulan "özürlü" ooa süper kahraman mı?

• Thanos.

• O daha çok villian kısmına giriyor.Basliktan dolayı genelde hero kardan bahsediyoruz.Eger villian açısından bakacak olursak da Thanos u yenebilecek villianlar var bence.

• Red Skull acaba bir yere bağlanacak mı yoksa boş bir hikaye detayı olarak kalacak mı ?
  • Big_Boos kullanıcısına yanıt
    Çok üstünde durulmaz gibime geliyor ama üstüne biraz duserlerse ortaya güzel şeyler çıkabilir.

• DOOMSDAY
  • Superkahraman diyor villain değil ..

• bence en kahraman DOOMSDAY asıl villain Superman denen o kriptonlu it ve avengers takımı evreni ele geçirmemize engel olamayacaksınız
  • :)

• Konu başlığına göre cevap vereceğim. DC Comics evreninde en güçlü süper kahraman elbette Supermen. Adamın yeşil meteor taşı dışında hiç bir şeye zaafı yok. Suyun altında, karada, hatta uzayda oksijensiz yaşayabiliyor. Batman bile itiraf ediyor bunu. Bu iti durdurmanın hiç bir yolu yok diyor. Bunu meteor taşı keşfedilmeden önce söylüyor elbette.

Marvel evreninde de Hulk ile Thor arasında kaldım ama son Thor filminde arenada Thor galip gelmişti. Yine de kararsızım.

İki evreni karıştırırsak bence yine Supermen galip gelir.
  • Cosmic Armor Superman nam-ı diğer Thought Robot. En güçlü süper kahramandır kendisi. OOA, Presence gibi karakterler süper kahraman değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 25 Mayıs 2018; 7:4:13 >
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Doğru dalgınlığıma gelip önceden yazmışım

• sdflglsdngdsd sayfalarca tartışılan konuya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

sdflglsdngdsd sayfalarca tartışılan konuya bak
    hulk hangi renktir diye tartışmalılardı haklıısn
  • 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.