Şimdi Ara

En Çok AFK Kalan, En Az PES Eden Server. Tabii ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AFK

SURR

• Biz bitti demeden bitmez beylerr
  • Sur vermeyin uzatalım beyler wayen taşır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR'de neden surr veresin ki? Rakip her an throwlamaya hazır.
  • adamlar sur vermeyince bi yerden sonra afk kalıyorsun
  • TR'de oyuna giriş sürelerin bile uzuyor. Westte atıyorum 30 saniyede giriyorsan trde 2 dakika
  • Bizimkilerde sur verme kültürü yok resmen.Skor dakka 20 de 7-15 ama inat ediyorlar vermiyorlar.O maç 40. Dakikaya gidiyo yine kaybediliyor.Olan 20 dakikaya oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Cavill -- 12 Mayıs 2017; 14:17:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Bizim beyinsizlerde sur verme kültürü yok resmen.Skor dakka 20 de 7-15 ama inat ediyorlar vermiyorlar.O maç 40. Dakikaya gidiyo yine kaybediliyor.Olan 20 dakikaya oluyor.

Herkes beyinsiz bir sen akıllısın. 7-15 i bırak 2-18 den, nexustan çevirdiğim maçlar oldu. Latede iş yapacağını düşünüyorsan oyunu uzatmaya çalışırsın ve uzarsa bir şansın olur. Puan kaybedeceğime 15-20 dk fazladan oynarım en azından denemiş olurum öyle kaybederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

quote:

Bizim beyinsizlerde sur verme kültürü yok resmen.Skor dakka 20 de 7-15 ama inat ediyorlar vermiyorlar.O maç 40. Dakikaya gidiyo yine kaybediliyor.Olan 20 dakikaya oluyor.

Herkes beyinsiz bir sen akıllısın. 7-15 i bırak 2-18 den, nexustan çevirdiğim maçlar oldu. Latede iş yapacağını düşünüyorsan oyunu uzatmaya çalışırsın ve uzarsa bir şansın olur. Puan kaybedeceğime 15-20 dk fazladan oynarım en azından denemiş olurum öyle kaybederim.

Renektonlu dravenli takım ireliali twitchli takıma eziliyorsa bu maçta 1 dakka beklemenin anlamı yok.Tam tersi o renekton kasıp takımı snowball yaparsa yine beklemenin mantığı yok.He oyun kafa kafaya gidiyordur,dakka 50 ye kadar oynarsın

• quote:

Bir maçın dakika 40'a kadar uzamış olması o maçta dk 20'de surrender verilmemesinin doğru bir karar olduğunu kanıtlıyor sanki.
  • trde sur verilmez kardeşim 25-3 skor hala oynuyorlar open pls next game diyoruz tık yok
  • O sur verme tuşuna basma sayısına baksınlar bide tr fark atmıştır

• En az 1 saat vaktin yoksa girmeyin madem. Ben kazanmaya giriyorum sonuna kadat oynarım. Sur verirsin saygı duyarım ama sur vermiyorlar diye kimseye kızmayın.
  • Ben arkadaşa katılıyorum, pantheon renekton falan alıp daha başta skor farkı yiyosa bi takım kazanma ihtimali çok çok az. Atıyorum takımda vayne falan vardır kasan, tank kasıp peel yapmaya çalışırsın da diğer türlü gg.

• Arkadaşlar düşük elolarda sur vermeme durumu şu yönden kaynaklanıyor. Oyunu throwlama (satma) çok fazla. Fakat bir ustalık-şampiyonluk liginde oyun kolay kolay geri dönüş olmadığı için yenilgiyi kabullenme var.
  • Sur vermek aptallıktır. Rakip özellikle TR Sunucusundaysan hava atmak için oyunu throwlucak ve ordan çeviricen. Nexustan çok oyun aldım tüm takım 0/9 ken yinede kazandık.

Takımımda Nasus gibi herolar varken asla sur vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 14 Mayıs 2017; 18:58:12 >
  • Olm bizimkiler sur vermede bile milliyetçilik vatan millet sakaryacılık yapıyor adama sur verek de yeni oyun girelim bari diyorum 30k altın farkı 5 level seviye farkı olmuş adam halen biz türküz bizde pesetme olmaz diyor

• Walter White kullanıcısına yanıt
    karsidaki gevur sanki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.