Şimdi Ara

Emre :( (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
3.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper lig bi dert oyuncudan daha kurtuldu, emre de haklı bende o kadar küfür yediğim bi ülkede oynamazdım daha fazla.
  • Topalı alsak da bir anlamı yok artık. Türkiyenin en iyi orta sahasıydı belki de, böyle bir adamı bedavaya kaptıran zihniyete yazıklar olsun. Cidden istemiyorum ben artık Aykut Kocaman'ı.
  • Yahu şuan okadar durgunum ve sinirliyim ki. Bir anda forumda ''Emre :('' ve ''Emre Madrid ile 2 yıl anlaşma imzaladı'' konularını görünce beynim döndü. Yapacak birşey gelmez. Aykut Kocaman, tutsaydın ya Emre'yi, alsaydın Mehmet'i ne olurdu, zorlar mıydı seni bir baba gibi adam gibi Emre ile konuşup takımda tutmak ? Adam zaten herşeyi kabul etmişti. Yok böyle bir zihniyet yemin ederim. Kardesim M.Topal'ı getiriyorsun madem Emre'yi tut. İlla bir eksiğimiz olacak yani. Neyse Aykut Kocaman Allah'ından bulsun. Oraya adam gibi bir ortasaha getirse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Emrenin gitmesiyle Baroni daha ofansif bir role geçecek ve Topalda fazla ileri çıkmadan top kapıp ileri oynayacak.Bence iyi oldu hem Baroniden daha iyi yararlanacağız hemde her an kırmızı kart yeme riski olan birisi olmayacak takımda.

Bu da nereden çıktıysa, adamın geldiğinden beri bir kırmızı kartı var. Nerede her an kırmızı kart yeme riski?

Kırmızı yemeden gider küfreder, ırkçılık yapar 3 maç ceza alır. Allahtan kırmızı yememiş.

Ya Türkiyede bu harekete penaltı verilmedi Emrenin kırmızı yeme riski tabiiki yok, belki düzgün bir hakem çıkar Cüneyt Çakır gibi eli kırmızıya gider orasını bilemeyiz.

Avrupada Emreye güvenip yola çıkamazsın, çıkmadıda zaten Aykut Kocaman.

Madrid'de 1800 dk da banko 3 kırmızısı var, not alın bu mesajımı.

• ortasaha mız artık yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Yolu açık olsun.

Herşey için teşekkürler.

imzanda yanlışlık var koçum.
  • Resmi siteden açıklanmış
    http://www.clubatleticodemadrid.com/index.php
  • Yolu acik olsun aricaz onun gibi bi adami.
    İnsallah futbolunla bizleri yine gururlandirirsin asi cocuk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8 Mile

Niye gittiğini sanıyorsunuz ? Adam biliyor fenerin avrupadan men edileceğini kaçtı kurtuldu. Burada ömrünümü çürütcekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kına yakın falan filan diyenler.

Vallahi gerçekten kına yaktım.Birde milli takımdan gitse. Ohh..
  • gittiği iyi oldu türk futbolunun centilmenliğini yok ediyor :S
  • Fenerbahce taraftari seni asla unutmayacak Emre !!!!!!!!
  • Emre'den nefret ederim ama gerçekten iyi bir oyuncu, müzmin sakat olarak geldiği fenerbahçede iyi işler çıkardı, gitmesi kendi açısından iyi oldu diye düşünüyorum, 32 yaşına gelmiş orta saha oyuncusunun UEFA kupası sahibi bi takıma gitmesi bence başarı.
  • Hayırlısı bizi orda en iyi şekilde temsil edecektir
  • Hayırlı olsun tabiki ama 32 yaşında oyuncuyu napacak atletico?
  • yerine tino costa gelirse aramam
  • giderse iyi olur, fb zarara girip ekstradan bonservis bedeli ödeyip futbolcu almak zorunda kalacak.
  • Fenerbahçe için ve Emre için hayırlı olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Beşiktaşlılar önce bu ülkeye soktukları Pascal Nouma saçmalığını bitirsin daha sonra onun bunun topçusuna ahlak dersi versin.

Pascalın ne ahlaksızlığını gördün ? Eğer dediğin fenerbahçe maçında ki hareketse ; taraftarın en sevdiği ve takımın önemli bir oyuncusuyken gözünün yaşına bakılmadan sözleşmesi feshedilmişti.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.