DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
EminEvim
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.278
Cevap
49
Favori
301.799
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      483 Mesaj
      12 Ocak 2010 13:05:16
      Merhaba arkadaşlar daha önce EminEvim aracılığı ile kendisi veya yakınları ev almış veya bilen biri varmı?

Halk içinde mûteber bir nesne yok devlet gibi
      Olmaya devlet cihân da bir nefes sıhhât gibi
    • Yüzbaşı
      597 Mesaj
      12 Ocak 2010 13:38:22
      teyzemler ıcın beraber gıtmıstık bana pek guven vermedı yok ev sana once cıkarsa hem evın taksıtını oduyon hem grubundakı dıger kısılerın kırasını oduyon gruba katılırken sırkete 5 bın lıra oduyon yarın oburgun kaybolsalar ortadan sonra mehkemelere para oduyon

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      12 Ocak 2010 16:16:22
      19 yıllık geçmişi var emin otomotivi çoğu kimse bilir, bence ortadan kaybolma olayı olmaz gibi ama yinede insan güvenemiyor bi yerde...

Halk içinde mûteber bir nesne yok devlet gibi
      Olmaya devlet cihân da bir nefes sıhhât gibi
    • Yüzbaşı
      931 Mesaj
      12 Ocak 2010 18:58:19

quote:

Orijinalden alıntı: y3el

19 yıllık geçmişi var emin otomotivi çoğu kimse bilir, bence ortadan kaybolma olayı olmaz gibi ama yinede insan güvenemiyor bi yerde...

eminevim sistemini iyi incelersen bu sistem ev alma sistemi değil tam olarak.. tasarruf yapma sistemi eğer şirkete güveniyorsan sisteme girmende bir sakınca yok. banka kredisine karşı değilsen bu daha garantili bir sistem ev sahibi olmak için.zaten iyice bakarsan bu sistemde 1. ay kurası çıkanla aynı paraya kredi çeken kişinin ödediği arasında hiç fark yok.

• Er
      14 Mesaj
      16 Ocak 2010 02:08:46
      sitelerinde referanslar bölümü var...arayıp konuşmak lazım bence

• Yarbay
      3256 Mesaj
      16 Ocak 2010 02:12:55
      Ben ev değil de araba almayı düşünüyorum burdan..

Banka kredilerine göre çok cuzzi bir miktar alıyorlar %5.9..

Yani 10 bin tl lik araba için 590 tl para ödüyosunuz başka hiçbir şey yok..Aracınızı da vadenin yarısında alıyosunuz..Peşinat verirseniz biraz daha erken..

"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra"
    • Er
      10 Mesaj
      21 Ocak 2010 12:18:08
      internet sitesinden arama yapıp sistemleri inceleyebilirsiniz yakınlarımda bu sisteme girip ev sahibi olan var tasarruf yapmak isteyen kişiler vede vade farkı ve faizden kaçan kişiler için iyibir sistem tavsiyedir en azından bilgi alınabilir.

• Teğmen
      178 Mesaj
      09 Mart 2010 14:37:53
      geçmişte titan, saadet zinciri gibi olaylar yaşandı.

eminevim dekilerin kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum ancak denetimi olmayan bir iş. sakat tamamen sakat. 2 kuruş komisyon ödemeyeyim diye girişilen böyle vakaların sonu hep hezimetle bitmiştir.

ayrıca eminevim ile ilgili yürütülen adli bir süreç te mevcut.

umarım kimsenin kaybı olmaz.

• Er
      0 Mesaj
      15 Nisan 2010 12:46:14
      bu konuda herkes birşeyler söylüyor. almadan önce çok araştırdık.ama birşey bulamadık birilerine yardımcı olmak için yazıyorum.biz emin evimden evimizi aldık. şuan 4 taksitimiz kaldı. gerçekten çok güvenilir ve sıkıntı olmayan bir kuruluş. atıp tutan insanlar tam olarak bilmeyen ve anlamak istemeyen insanlardır. 0 faizle ev alıyorsun. ve mümkün olduğunca yardımcı oluyorlar. ama sistem olarak her zaman peşinatlı sistemi öneririm sizlere.

• Er
      0 Mesaj
      15 Nisan 2010 13:00:47
      teyzemler ıcın beraber gıtmıstık bana pek guven vermedı yok ev sana once cıkarsa hem evın taksıtını oduyon hem grubundakı dıger kısılerın kırasını oduyon gruba katılırken sırkete 5 bın lıra oduyon yarın oburgun kaybolsalar ortadan sonra mehkemelere para oduyon

böyle birşey yok. eğer şüphen varsa bankalardan teminat mektubu alabilyorsun veya firma sahibinden senet. önce bir araştırın tamamıyle öğrenin sonra lekeleyin. ama tekrar belirtmek isterim en güzel ve temizi peşinatlı sistem veya vade ortası.

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      15 Nisan 2010 13:28:37
      Benim bildiğim eminevim in sanayi bakanlığında 8 trilyon civarında teminatı var.

“Namazdaki secde seni başkalarının önünde secde etmekten vazgeçiremiyorsa böyle bir secdeden de vazgeç.” (Muhammed İkbal)
    • Yüzbaşı
      482 Mesaj
      08 Haziran 2010 10:59:37

quote:

Orijinalden alıntı: tarafeyn

Benim bildiğim eminevim in sanayi bakanlığında 8 trilyon civarında teminatı var.

işin gerçeği ben de araştırıyorum eminevim den ev alma olayını. benim anlamadığım ewb sayfalarında önceden 3 tip ödeme yöntemi anlatıyorlardı ama şimdi bakarsanız eğer sadece çekiliş sistemi analtılıyor. İkincisi almak istediğim evi gösterip sisteme dahil oldum diyelim. 3 sene sonra o evi alma ihtimalimiz çok zor. acaba ben mi sistemi anlayamadım. peşinat sistemi veya vade ortası sistemi bilen varsa paylaşabilirler mi acaba?

saygılarımla
    • Er
      0 Mesaj
      02 Ağustos 2010 10:40:45
      bende eminevime üye oldum çekilişli siistem bana mantıklı geldi.

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      20 Eylül 2010 23:08:37
      ben yarı ödemeli sistem ile 2 ay önce çekmeköyden 120.000 TL değerinde ev aldım. gayet güvenilir bir kurumdur ama çalışanlar biraz vurdumduymazlar, haziranda almamız gereken evi çalışanların işgüzarlığı nedeniyle 1 ay geç aldık.

Amd Phenom II X4 965, Msi 770-C45, 4 GB Hi-Level DDR3 1333 Mhz, 1 GB Sapphire HD6850 Toxic, High Power 500 Watt, Seagate 1 TB 7200 RPM, Western Digital 2 TB 5900 RPM, Technisat Skystar 2.8D, Samsung 22" 2 ms, NZXT Guardin ATX Case
    • Er
      0 Mesaj
      30 Eylül 2010 11:34:16
      Ben peşinatlı erken teslim yöntemiyle ev aldım.Sisteme girerken terettütlerim vardı.Fakat bana ne demişlerse sözleşmemde ne yazıyorsa aynen yerine getirdiler.Ev araba farketmez siz kaç paraya girdiğinizi ve aylık ödeyebileceğinz miktarı belirlliyorsunuz. Sonra paranızı toplu alabileceğiniz tarihi de içeren bir sözleşme yapıyorsunuz.Bankalara yüksek oranda faiz ödemekten çok çok iyi bir sistem.Biraz birikimi olan biraz teslimatı bekleyebilirim diyen sabit gelirliler için olmazsa olmaz bir sistem bence.Ben şu anda araba için yeni bir sisteme girdim.Herkese tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
      786 Mesaj
      08 Kasım 2010 13:17:47
      genelde olumlu ref verenler 0 yada 1 mesaj yazmışlar. Firma çalışanları olabilirler, dikkat etmek lazım..

All daytraders are doomed to fail... Wbuffet
    • Teğmen
      213 Mesaj
      08 Kasım 2010 13:30:11

quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

genelde olumlu ref verenler 0 yada 1 mesaj yazmışlar. Firma çalışanları olabilirler, dikkat etmek lazım..

Aynısını yazacaktım.Zaten bu yazan kişileri görünce sisteme gireceğim varsa da girmem.

imza da ne ki?
    • Er
      1 Mesaj
      08 Kasım 2010 17:02:02
      aşırı faiz var onda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Teğmen
      214 Mesaj
      10 Kasım 2010 17:08:25
      s.a

dreamcatcher24 lafım sana değilde yukarıdaki mesajlara bakarsan diğer yorumlara hep 1 mesaj yazmış bu biraz düşündürücü yani adam sanki konuya cevap vermek için gelip üye olmuş gibi sence de biraz garip değil mi? bu arada senin aldıgın evinde hayırlı olsun inşallah

<a href=http://www.ondermedia.com> OnderMedia </a><br/><a href=http://www.angelsneverdie.com> AngelsNeverDie </a>
    • Er
      2 Mesaj
      02 Ocak 2011 21:18:06
      Konuyla ilgili bilgi almak isteyenler var ise bir EMİNEVİM çalışanı olarak memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.