Şimdi Ara

emekli babam 10 yil sonra bakkal aciyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 10 yil once emekli oldu ve bugun bakkali falan dizmis dolap v.s . almis bakkali kesin olarak acacakmis ,ben kesinlikle yapacagina inanmiyorum benin yaninda calismami istiyor ben kesinlikle bulasmak istemiyorum sizce nasil davranmalıyım ,pek anlasamiyoruz konusmayi bile sevmiyorum yobaz biri kendisi tavsiyeleri bekliyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yetişkin insanlar değil misiniz istemediğini söyle pedere pas pas mı çekicen.
  • Keşke babam dükkan açsa da yanında çalışsam

• Onurchik kullanıcısına yanıt
    allah rahmet eylesın kardesım mehanı cennet olsun
  • Adam bakmış senin adam olup iş bulacağın yok, bari bir dükkan açalım da ticareti öğrensin demiştir baban. adam sana daha ne yapsın.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    üzdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endyk34

allah rahmet eylesın kardesım mehanı cennet olsun
    Ölmedi kardeşim, dükkan açmıyor

• Daha ne istiyon bakkaldan bedava yer icersin mis gibi
    Hem bakkala gelen kizlarla iletisim kurman daha kolay olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    dükkan riskli iştir belli bir yaştan sonra açmaya yanaşmazlar. babam, ben ölürsem siz nasıl ödeyeceksiniz borcunu diyerek açmıyor ve ayda 15 bin kazanacağı yerde 4k 'ya çalışıyor
  • Batmayın hocam aman aman
  • Muz biliyon seni sevmem fazla dolasma buralarda
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Sanane?

• Bakkallık bitti artık. En fazla 500 metrede bir BİM, A101 veya Şok var.
  • Sakin acma eger cok kalabalik degilse tek kisi imkansiz bakilmasi,en az 2 kisi her gun sart,arabada sart 3 gunde bir mal alacak, bizde 3 ay once market actik daha yeni yani ,gunluk curo 2000-2500 olur en az diyorduk 1000 ini gecemioz daha her hafta mal esya almak zorundasaniz her gun fiyatlar guncellenmek zorunda elektrik faturasi cok geliyir cok zor is simdi elden cikarmaya calisiyoruz babam suan sovuyor kendine tek faydali yani rahat is olmasi internet baglanmak zorunda markete kredi kartindan dolayi giriyorsun koltugunda nete bekliyorsun musteri ama market isinde para yoktur sakin bulasmasin birde bizim market islek bir yerde. Sakin acmasin yemin ederim perisan olur yazik etmesin kendine pisman olacak kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 9 Eylül 2018; 21:2:7 >
  • Hocam eğer 20 yaşına gelip de hala evde oturup iş aramayan biri iseniz babanıza yardım etmenizde fayda var.Öte yandan hayat amacınız farklı bir işte çalışmak ise en kısa zamanda bir iş bulmaya bakın ama babanız dükkanı tek yönetemeyeceğinden dolayı maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz.
  • Yaşınıza eğitim durumunuza (okuyup okumadığınıza) yakın gelecekte ne yapacağınıza göre değişir.

Ama azda olsa durun bence hayst tecrübesi olur.

İnsanları tanırsınız, dolandırıcıları da tanırsınız, sorumluluk üstlenmiş olursunuz.

Ama paçayı kaptırmayın çıkamazsınız geri (pederden dolayı)

Başın sağolsun dostum babasızlık zor.

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    acti bile hocam artik hersey cok gec,burda bir arkadasi var bakkal isletiyor 10 yildir ona guvenilpgirdi adam lux evi var 3008 arabasi falan var yillik 365 ciro yapiyormus adam ona ozenip girdi bu ise ama babamin yapamayacagina eminim dedigim kisi 7 de acip gece 1 de kapatiyor bakkali babam bu kadar calisamaz 10 yildir bos ve bende 2 yildir mezun issizim supermarkette 6 ay kasiyerlik yaptim az cok biliyorum isi allah yardimcimiz olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.