Şimdi Ara

ELVEDA DH ZAMANINIZI HEBA ETMEYİN!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
450.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
317 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de uzun süredir buradayım, ben neden ceza yemiyorum ? Sıkıntı sende bence.

"Konu dışı" alt forumundan uzak durman yeterliydi, silmene gerek yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tastarakay

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Büyük ihtimal konuyu yanlış anladın. Kaç yaşındasın sen diye soruyor karşısında yönetici olmasa bile, doğru bir üslup mu bu. Orada güzelce soru sormuş üç nokta ne o zaman diye. Adamın aklıyla dalga mı geçiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçende hata yok birşey yok, hatalı mesaj diye silmişler. Benim de son raddem artık telegram burdan bin kat iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda atılan toplam mesaj sayısı o.

Kalite her geçen gün daha da düştüğü için, (foruma artık girmeyenler ya da girse de katkı yapmayanlar ve
    hesabını sildirenlerin artışına) seneler ilerledikçe azalan mesaj sayısına dikkat çekmek istemiş arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 28 Nisan 2021; 4:19:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla burası yine çok iyi bi ara teknopata üye olmuştum virgülü yanlış kullandım diye atıldım varın gerisini siz düşünün.Burası Türkiyenin en büyük forumu dünkü götü boklu teknopat demek buranın sahibi olsa kayıt olurken dna örneği ister, oturun oturduğunuz yerde buradan daha iyi yer bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raver -- 27 Nisan 2021; 8:37:52 >
  • izayoi kullanıcısına yanıt

Noktalama işaretleri hakkında bilgi sahibi olun. şiirlerin sonunda da ... oluyor küfür mü ediliyor.

• saint42 kullanıcısına yanıt

En çok tıklanan ziyaretçi alan konular siyasi dini.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt

o zaman akp lilerin alayı terörist buraya boy boy ss lerle süslerim de forumda çokça mevcut..

• Hocam Dh yi bırakıyorsaniz yarbaylik rütbenizi bana verebilirsiniZ.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlginç adminler konuyu hala silmemiş

• Fırsat konularından belliydi zaten bitişleri oynadığı

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Urfada çadır mahkemeleri kurulduğu zaman orada görevde idim. Hakimler hükumetin emri ile 5 dk katilleri af etmiş aksam haberlerde şehitlerimize kelle demişlerdi. Yüreğimiz kan ağladı, dünya da acaba bu kadar hain barındıran bir ülke varmı ? Yöneticileri hain oy vereni vermeyeni hain. Allahtan korkan yok gerçi inanan da yok! Sadece inandıklarını tv ve gazete köşelerinde reklam edenler var. Atesiniz bol olacak çünkü zulümle abad olunmaz ve Allah cc zalimleri sevmez. Ha ! reis fotoğrafa bakıp aldanma o zaman AKP nin bilmem kaçıncı hükumeti iş başındaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30 kupona alınmadı bu vatan -- 27 Nisan 2021; 11:1:38 >
  • Siyaset bagımlısi Z kuşagi forumu bu duruma getirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birer çuval patates dağıtılacak mı?

• Siyaset bir girdi, forum bitti..

Oy anketi bile açtırmıyorlardı zamanında şimdi deli gibi siyaset var, herkes burada kutuplaştı nefretten başka bir şey yok.

Dolar 10'a yaklaştı zaten kimsenin keyfi yerinde değil, ekran kartını, telefonu bırak bir tane pil, bir tane röle bile memlekette kaç lira olmuş..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.