Şimdi Ara

ELVEDA DH ZAMANINIZI HEBA ETMEYİN!!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
450.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
317 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ELVEDA DH ZAMANINIZI HEBA ETMEYİN!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapmadı eski dh ama alışkanlık işte,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alışkanlıktan bakıp çıkıyorum, eski bakışım yok buraya, bravo darısı başımıza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tastarakay

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

bazı kişiler küfrü gizlemek için üç nokta koyduğu olmuyor mu, kendinizi haklı çıkaracaksınız diye boş yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

2009 üyesiyim 2011 2013 arası aldığım keyfi hiçbir zaman almadım. Artık öyle bakıp çıkıyorum alışkanlıktan. O zamanlar 16 18 yaşlarındaydım. Merak ettiğim 2003 lü arkadaşlar şu anda keyif alıyor mu acaba. Belki de biz büyüdük artık keyif almaz olduk, olamaz mı

Aynen hocam bende 2008 uyesiyim hatta daha önceside var çoğunlukla mesaj okuyorum bazen uyeligide silmekle,silmemek arası gidip geliyorum

• sasdw333ew kullanıcısına yanıt

Hocam mesela ş.....z yazsak ceza alırmıyız? Bunu hala forumda çözemedim

• Alışkanlıktan giriyorum. Eski tat yok maalesef.

• Kaliteli bir üye daha gidiyor.
    Siyaset düşürülmedikçe, ban sistemi ip haline gelmedikçe forum ölmeye mahkum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diktatör58

Hocam mesela ş.....z yazsak ceza alırmıyız? Bunu hala forumda çözemedim

38 yaşındaki admine denk gelirsen ceza verir.

karısı ile çoluğu çocuğu ile kavga edip buraya öfkesini kusuyor 😄

• kim f5 spamlıyo

• Eski üyeleri kaybetmek iyiye işaret değildir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @NitroNos Ben de yaklaşık 10-15 senedir DH'deyim. 10-15 sene önce iki tane donanım forumu vardı. Biri Hardwaremania diğeri Donanımhaber idi. Hardwaremania'daki herkes sağlıklı, rasyonel tutarlı yardımlarda bulunuyordu. DH'de ise tam bir kaos hüküm sürmekte yanlış bir şeyi herkes doğru diye diretmekte idi. Benim o zamanlar fayda üzerine mantığım baskın idi. Dolayısıyla benim faydalı olabileceğim yer burası idi.

Bütün sinekler yanılıyor olamaz bok yiyelim demedim lağım çukurunu temizlemek için vakit buldukça katkı sağladım. Derken aradan yıllar geçti bende sosyal medya alışkanlığı başladı. Sosyal medyadan kurtulmak için tekrar forumlar aramaya başladım. Baktım Hardwaremania sönmüş gitmiş. DH ise hala binlerce sinek ile dolu.

Dur dedim. Arada bir buzlu su enjekte edeyim bu beyinlere diye yeni bir hobim oldu. Fena da olmadı. Sosyal medya hesaplarımın hepsini 1 yıldan fazladır kapadım gitti. Anlamadığım şey şikayet üzerine ceza alınmasını bekleyen mantığım idi. Meğer botlar kötü kavramları bulup moderatörlere sunuyormuş. Moderatör de ona göre ceza veriyormuş. Ben yok şu akım düşünceli insan beni şikayet ediyor sanıyordum. Sosyal medya rulez burda geçerli değilmiş. Onu geç anladım.

Bugün hala arada bir keyfime göre gelip bir kaç sinek öldürüp çıkarım.

Siz de böyle bir şey yapabilirsiniz.

• başarılar diliyorum umarım bundan sonrası çok güzel olur sizin için

• Donanım Haber oldu gördün mü naber, size uğurlar olsun.

• İki hafta evininde tıkılı kalacan adamlar ne içeceğine kara vermeye kalkarken , DH de siyaset şeyoluyo... Tatlı rüyalar...

• HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Silmiş. Yüreği yetmemiş saklamaya.

• Forumda bazı arkadaşlara denk geliyorum 15-20k mesaj sayıları var. 15-16 senedir foruma üyeyim genelde mesaj yazmak yerine okuyordum yazılanları o yüzden fazla mesajım yok ama o kadar sene içinde yazsam da bu mesaj sayılarına ulaşmazdım herhalde. Aga sizin hayatta ki tek yaşam alanınız burası mı? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

İki hafta evininde tıkılı kalacan adamlar ne içeceğine kara vermeye kalkarken , DH de siyaset şeyoluyo... Tatlı rüyalar...

Siyaset sevmiyorum diyen insanları ben de sevmiyorum, bunun diğer versiyonu da yönetecek daha iyi biri mi var değişse sanki daha iyi mi olacak diyen tipler...

Yaşadığımız ülke dünyadaki jeopolitik konumu en önemli ülkedir ikincisi olarak da her şey sanki güllük gülistanlık mükemmel...

Her şey mükemmel olsa zaten boş muhabbete gerek kalmaz, durduk yere siyaset yapana kasıntı der geçeriz ama günümüzde nerdeyse her şey yanlış yönetiliyor buna yorum yapmak da siyaset olmuş. Susalım o zaman kimse konuşmasın beyefendiler dh yi bırakmasın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 27 Nisan 2021; 21:13:19 >
  • Neyin eski tadı kaldı bu ülkede? Bırakın yahu herkesin söylediğini dert edeceksek işimiz var. Karşıt görüş yada değil fark etmez, herkes kurduğu cümleden kendini ele veriyor. Ciddiye almayın ortalık troll dolu yalancı dolu... Siyaset sevmiyorsan girme kardeşim konuya.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.