Şimdi Ara

Elon Musk: Tolkien mezarında ters döndü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

niye spoiler veriyorsun? şikayet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 bölümden yargılanmaz bir dizi ama zenci hobit :)

• Bezoz: kanka benim yeni dizinin reklamını yapsana be ya.

Elon: yapacam yavrum yapacam, merak etme sen o iş bende.
    XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPAWN-TheUndead -- 6 Eylül 2022; 18:15:25 >
  • Dizide , Afro orta dünya siyahi elflerde sıkıntı yok!

Orijinal seri filmlerinde ise Elflerin yüzleri çamaşır suyu ile yıkanmış vampir gibi bence daha absürt duruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celikpena -- 6 Eylül 2022; 12:22:2 >
  • Elon a saygım arttı kimse ağzını açıp konuşamıyor ama dizi cidden çok kötü azıcık fantastik eser tüketen bi bireyin bu diziyi beğenmesinin imkanı yok

• Yukardaki resimde bir şey farkettinizmi, zenci kadın cüce kör topal kambur bir tane normal beyaz adam yok, topyekün insanların bilinç altlarına bazı şeyleri kazımaya çalışıyorlar.

• Ziromen kullanıcısına yanıt
    Keşke normal Anadolu kökenli birini ekleselermiş. Herkese yeni normalin ne olduğunu ancak ve ancak Anadolu insanı ve irfanı gösterebilir(!)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tolkien birkac tur daha dönecek mezarda boyle giderse

• Elon ilk defa yüzde yüz dogru birsey söylemiş.Hakikaten de karakterlerin ya ahmak yada ödlek miş gibi bir havası var.Hatta bu yorumu okurken epeyde güldüm.Adam haklıydi resmen.Koskoca Lotr Serisi nasil böylesine b.ktan bir hale getirilmiş nasıl böyle yansıtılmış olucak şey değil.Sokaktan rastgele birini çevirip Sen elf olucaksin göster kendini hadi desen bile legolasin kardeşi olurdu :) Ulan rastgele bir cocuğa sakal taksan Bırak Durini onun bike atası olurdu.Az biraz efekt ve ses ile gider belki bir yere kadar.

• Adam olmadığı Manipülasyon olayı yok İnsanların fikirlerine yön verme çabası hastalığından ne zaman kurtulacak acaba bu elon Tarihin en büyük manipülatörü

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt

Belkide Elon tarihin en normal insanlarindan biridir de insanların büyük bir cogunluğu gereginden fazla aptaldir.Olamaz mı.

• Eleştirilerin çoğu dizinin işleyişinden, senaryosundan vs çok, karakter seçimlerini ve karakter yönlendirmelerini eleştiriyor. Aslında dizi gayet güzel, gayet LOTR havası alınıyor tek sorun karakter seçimleri. Bu konuda HBO muazzam, hem GoT olsun hem HotD olsun adamların karakter seçimleri 10/10.

Ben genel olarak çok sevdim ama hobitler olmamış mesela, benim de puan kırdığım yerler karakter seçimleri malesef. Ama lotr olsun yeter bana sonuç olarak hiç de kötü 1 dizi değil o yüzden görmezden gelerek keyifle izlemeye devam ediyorum.

• Elon musk diziyi beğenmemiş çokta fifi o kadar parası var yatırım yapıp kendisi çektirseymiş diziyi, zaten diziyi kendisi çektirse at yerine teslaya binerlerdi  

• Kardeş kimsenin siyahiler neden oynuyor diye şikayeti yok. Mesela blade siyahi bir karakter veya buna benzer bir cok siyahi başrol olan bir cok film dizi var. Kimse bunu beyaz biri oynasin demez. Ama neden siyahi bir elf var. Bu türün zaten ayrılan tarafı bembeyaz ten ve açık renk saçlara sahip olması yıllardır bu böyle. Bi tarafa yaranmak icin elfin siyah olması kadar saçma bir şey yok. Başka karakter veya ırk mi kalmadı git onları siyahi adamlardan oynat.

• ezicioyuncu kullanıcısına yanıt

benim de anlamadığım nokta bu, gidip en olmadık ırktan zenci yapmışlar. insanı zenci yap ne bileyim cüceyi, hobbiti falan zenci yapta elf ne olm 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 6 Eylül 2022; 23:43:28 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Hele ki wheel of time da yapılan seçimler.... Daha kötü olamazdı. O dizi HBO dan çıksa efsaneler arasına girmişti çoktan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • prodüksiyon çok iyi ama o tadı çok fazla vermiyor sadece bazı sahnelerde lotr evrenindeyim gibi hissettim.

HBO yapsa eminim çok daha iyi bir iş çıkardı.

• bu dizi zaten sjw ürünüydü. tolkein’a bağlı kalacaklarınk hiç sanmıyorduk. dizi çıkmadan da bunun muhabbeti yapıldı ve haksız da çıkmadık.

güçlü kadın(birey)
    zayıf erkek
    beyazlar ezik siyahlar yüce üstün ırk vs vs bunlar sjw’nin tanımı. çoğu oyunda da görüyoruz bunları, kısacası alışmak gerekiyor veya izlememek/oynamamak lazım. ben izlememeyi ve oynamamayı seçiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    ya da zorrentten izle, kürekli oyna, siyahi abilerin/aplaların ot parasını cebinden karşılama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.