Şimdi Ara

Elon Musk: Tolkien mezarında ters döndü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arapların farkı var mı?

onlar da kendilerini Kavm-i Najip sayıyorlar. Yani kutsal ırk!

ama senin bu arapçılığın yüzünden bunu da es geçiyorsun ... Sonuçta İsrail oğlu = İsmail oğlu ... ikisi de sami ırkı! dünya'da savaşların temel kaynağı ...

• dark elf o dark elf çaktırma

• sriiouss kullanıcısına yanıt

aslında sözlük olarak sıkıntı bizde de çaktırma  

nigrum (latin) = negro (spanish) = black (english) = siyah

zangi (farsça) = paslı, kara derili

bu arada n-wordden kasıt nigger olabilir. amerikanın güneyinde ispanyolca konuşanlar siyaha negro diyemiyormu şimdi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 8 Eylül 2022; 14:26:0 >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Kesinlikle...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Hacı sakin ol ya tamam bir şey demedik panik yapma bu kadar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk defa Elona katıldım.

• Az bile söylemiş. Zaten trailer lar gelmeye başladığında birden kendileri savunmaya geçmişlerdi dizi için.

Bu kadar para harcayıp bu kadar kötü bir şey nasıl çektiler ben anlamadım. Hadi çektin lan adam bir izler der ki biz bu mantık hatalarını nasıl yaptık.

• elalemin biri twit atıyo , forumun birinde haber yapılıyor ve yorumlarda bizim mal millet kendi kendine atışıyor

• ctn48 kullanıcısına yanıt

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

maaşlı trolliçe alakasız cevap yazıp milleti küfür ettiremezsin...

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

Bugün Pinokyo'yu seyrettik Disney+'da. Zenci peri vardı. Netflix'de The Devil in Ohio seyrettik. Gay ve lezbiyeni o kadar gözümüze soktu ki hatun bile(Beni bu konularda homofobik ve kıro bulur), harbiden fazla olmuş dedi. Tamam bu Dünya herkesin ama zenci peri, zenci Elf ne alaka?

• Hocam para verip bu saçmalılara katkı vermemek dışında bi halt yapamayız ben korsan olarak bile tenezzül edip izlemem artık fena halde sinirlerim zıplıyor. 6 yıl para ödedim netflixe ama bir daha asla, netflix yapımı olmayan şeyleri izliyorum son zamanlarda ama yinede 1 kuruş param bunlara gitsin istemiyorum artık.

Bunlar bi çeşit misyonerlik yapıyor misyonları aslında kabak gibi belli nefreti ve ırkçılığı körüklemek, hangi amaçla yapıyorlar orası uzun uzun tartışılır bir çok olasılık var, ama neyse ne işte netflix disney amazon prime v.s amerikan şirketlerine asla para vermem bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 9 Eylül 2022; 3:49:2 >

ağır liberal solcu da teşrif etmiş kendince tabi  

• TechVET kullanıcısına yanıt

parasını sen veriyorsun ... onları sen besliyorsun bir yerde.

gerçi asıl para kaynakları bankalar. yahudilerin yönettiği bir sistemde kendi harcadığımız paradan bile yahudiye para kazandıyoruz.

eee yahudide bunu bize karşı istediği gibi kullanıyor.

demiş arap tapar... kendini kutsal ilan eden çöplerin her dediğine inanan devşirme veled...

güldürdün hewal ... şu sayfanın başındaki yorumu oku liberal solcu...

liberal sol siyaset gibi boşa vakit harcatan mesaj yazmışsın tekrar tekrar ve yeniden ...  

Eğer seni beslemiyorlarsa, sen birilerini beslemek zorundasın zaten. Dağ başında, her şeyden uzak yaşamak lazım. Buna yapacak bir şey yok.

• TechVET kullanıcısına yanıt

şöyle anlatayım.

benim de kızım var. eşimle eline telefon verdiğimizde hep uyarırız şöyle şeyler var böyle şeyler var gibisinden.

küçükten beri bu şekilde eğittimizden; mesela arada denerim bu bayan tilkinin kliplerinden birini açarız... eşimle ikimiz o aptal şarkılarda salak salak hareketler yapınca, kızım tepki koya koya artık biz istesek de o kızın kiplerine bakmıyor, şarkılarını dinlemiyor.

mesela insta açtık... orada aptal aptal hareketler yaptığım video ekledim iki üç tane. sonra kızım dedim "bak bunu götürüp öğretmenine göstereyim" eşim de yandan "göster göster babana salak desinler, ne kadar aptal desinler" şeklinde fişfikliyerek biz kızımıza aslında bu tiktok miktok vs ne kadar aptalca olduğunu gösterdik.

belki biz yükleniyoruz ama ... biz yasaklamadan değil de kızımızın "neden aptalca" olduğunu görmesini istiyoruz. bu yüzden evet biraz maymunluklar yaptım/tık ... inşallah ileride birilerinin eline geçmez :)

mesela benim kız kuzenin de kızı var. o 7 yaşında 1 yaş büyük. tiktok çekiyormuş kız 7 yaşında. kuzenim işte eşime sormuş nasıl yaptınız vs diye. ama onlarda işe yaramadı. çünkü ipin ucunu kaçırmışlar bir defa.

ben mesela korku filmi izlemesine karşı değilim :) bu şekilde bizim yanımızdan ayrılmıyor. yabancı biri gelince hemen uzaklaşıyor yanımıza geliyor parkta mesela. çünkü filmlerin aslında gerçek olmadığını ama eğer bizi dinlemezse böyle şeylerin gerçekten olabilceğini öğrettik.

bizim zamanımızda bize böyle şeyler öğretilmedi. çünkü gerek yoktu. 90ların çocuklarının korkmasına gerek yoktu. ama bu devir çok kötü devir. dikkat ettiysen birileri sanki bir yerden düğmeye bastı ve tüm dünya'da birden bire göç sorunu bela edildi devletlerin başına... birden her devlette lgbt ve benzeri insanı örgütler türedi ...

sonra haberlerde izliyoruz, soros "hayır sever iş adamı" 10 milyar dolar derneklere bağışlamış vs. yersen işte :)

Ha tabi. Çocuklarımız için durum çok farklı. Ebeveynlerin en zor dönemi. Eskiden TV'yi kapamaları yeterdi. Şimdi tamamen teknoloji içine doğuyorlar.

Sen yine de videoları falan sil arkadaşım. Ne olur ne olmaz :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.