Şimdi Ara

Elon Musk neden geldi? Yeni Superman mi? | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

00:43 Elon Musk Türkiye'ye geldi
    02:36 Cam filmi yasağı esnetiliyor
    05:10 Türk oyun firması 100 Milyon dolarlık satış yaptı
    08:00 Yeni Superman oyunu geliyor
    10:44 AMD GPU taşıyan Intel işlemciler Core H serisi yolda
    13:40 Çin'in uzay istasyonu dünyaya düşüyor ve Türkiye risk altında
    15:25 Playstation 5 nasıl olacak?
    17:30 Ubisoft diyor ki 2 sene içinde yeni konsollar yolda
    21:00 Kripto para cüzdanı sorunu 280 milyon Dolarlık birikimi kullanılmaz hale getirdi
    22:55 Ev nereden alınır? Nasıl alınır? Yatırım nereye yapılmalı? Emlak uzmanı Enis Kirazoğlu anlatıyor.
    25:26 7 bin kaçak iPhone ve Samsung Galaxy S8 yakalandı. Piyasa değeri 20 Milyon TL
    27:40 Milli Piyango sistemi ve çekilişleri kazanma yöntemleri. Deneyimli Uzman Mesut Çevik anlatıyor
    29:21 Microsoft, oyunlarımızı Playstation için de yapmak isteriz
    33:25 Facebook'tan resim ve video koruma sistemi
    36:10 Demi Adam gerçek mi oluyor? Giyilebilir jet motoru ile uçma rekoru kırıldı
    38:35 Elgato'dan 4K kayıt cihazı
    41:00 Ortam geriliyor
    43:55 Yeni Hitman oyunu geliyor
    45:01 Yeni Call of Duty oyunu da 2. dünya savaşında geçecek
    49:25 UFC 3 2 Şubat'ta çıkıyor
    49:43 TellTale işçi çıkartmaya başladı

• Merhaba,

Sadece başlığa bakıp yorum yapmak yerine inanın hiç bir harf yazmayın daha yararlı olur.

Şu videoyu izleseniz ya da zahmet edip alt kısımda yazılan yayın akışına baksanız o başlıktaki Superman'in Elon Musk için değil yeni çıkacak oyun için yazıldığını anlarsınız.

Sevgiler,

Mesut Çevik
  • Güzel bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 11 Kasım 2017; 16:49:21 >
  • Haftada 2'ye çıksın. Program yayınlansın diye günleri iple çekiyorum
  • Eskiden programı takip etsemde hiçbir zaman tamamen bitirememiştim. Enis Kirazoğlu geldiğinden beri soluksuz izliyorum. İyi ki gelmiş :)

• youtube ye yüklediginiz videoları 1080p de çok rahat izleyebiliyorken DH den izledigimde 360p de takıla takıla izliyorum.
    youtubeden izleyince Pek tat vermiyor. Sihri kaçıyor ama mecbur youtubeden izliyorum. lütfen bütün videoları youtubeye yükleyin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enis geldiğinden beri programdan keyif alıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 11 Kasım 2017; 17:39:55 >
  • Güzel bölümdü izlemek güzel oluyor bu ikiliyi birde şu player düzgün bir hal alsa ne güzel olur.
  • yaaa bir program ancak bukadar eglenceli akıcı ve güzel olabilir muhteeşemsiniz.

• çok güzel ve profesyonel olmuş. Shiftdelete sizden biraz ders alsın ve yayıncılık
    neymiş öğrensinler.

• altyazı yapsanız işitme engelliler de izler

• Keşke Elon Musk'ı Recep İvedik terletseymiş

• eğlenceli olmuş hem bilgilendim hem güldüm :D

• ikisi 1 teknoloji ve komedi programı.enis kirazoğlu geldikten sonra çok komik oldu bu program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 11 Kasım 2017; 22:1:17 >
  • 36:10 Demi Adam gerçek mi oluyor? r eksik kalmış eleştiri gibi algılanmasın :) sadece söyleyeyim dedim. program çok güzel keyifle izliyorum

• Çayımızı alalım, izlemeye başlayalım
  • Tunahan ve gökhan da arada katılsa iyi olur özledik yaw onları da...

• iyi olmuş

• enis kralsın

• Abi enis kirazoğlu niye heryerde çıkıyor :P

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.