Şimdi Ara

Elon Musk neden geldi? Yeni Superman mi? | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Enis hakikaten dinletiyor, adam hakikaten bu iş için biçilmiş kaftan.
  • Erdinç ile Mesut'un ilk programından beri takip ediyorum. Erdinç ayrıldıktan sonra eskisi gibi takip etmedim, Talha varken arada sırada yine takip ediyordum sonra o da gitti tamamen bırakmıştım. Şimdi Mesut ile Enis gerçekten iyi uyum olmuş, Erdinç'in yerini doldurabilecek birisi sonunda yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Eskiden programı takip etsemde hiçbir zaman tamamen bitirememiştim. Enis Kirazoğlu geldiğinden beri soluksuz izliyorum. İyi ki gelmiş :)

Ilk baslarda Ersin varken BSC'den, o zaman da cok guzel izleniyordu bence :)
  • Normalde seyretmiyordum ama Enis geldikten sonra bakmaya başladım. Eğlenceli adam. Kendini izlettiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon kese attırmaya gelmiş meğerse :)

• Yeni bir fatih projesimi var

• Güzel program olmuş tebrik ederim.

Cam filmi konusuna gelince, evet cam filmine bir standart gelmeli hatta bu zamana kadar çoktan gelmeliydi.

Güvenlik güçlerine zorluk çıkartmayacak oranda / düzeyde cam filmi takılabilir olmalı.
  • abicim batman ne biliyim ironman falan diyin bari. süpermen ne alaka. bi tarafından ışın mı çıkarıyo bu adam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

abicim batman ne biliyim ironman falan diyin bari. süpermen ne alaka. bi tarafından ışın mı çıkarıyo bu adam?

Merhaba,

Sadece başlığa bakıp yorum yapmak yerine inanın hiç bir harf yazmayın daha yararlı olur.

Şu videoyu izleseniz ya da zahmet edip alt kısımda yazılan yayın akışına baksanız o başlıktaki Superman'in Elon Musk için değil yeni çıkacak oyun için yazıldığını anlarsınız.

Sevgiler,

Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

abicim batman ne biliyim ironman falan diyin bari. süpermen ne alaka. bi tarafından ışın mı çıkarıyo bu adam?

Bu ayki sazan ödülüne layık görüldünüz.
  • Son iki bölümde eğlenmenin yanında baya baya gülmeye de başladım. Ufak taşlamalar, gırgır, muhabbet baya eğlenceli bölüm olmuş.

Umarım uzun soluklu bir beraberlik olur. Teknoloji, Oyun ve Eğlence programı.
    Edit; imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erginy15 -- 13 Kasım 2017; 21:35:27 >
  • bu enis arkadaşın zilyon kere ben demesi vede hızlı konuşması nedeniyle eski programlarınızı özlüyoruz.

• Hani ot bile bitmiyodu Çernobil'de. Burdan yeşil yeminlen

• Yayın akışı eklenmiş. Belki de çok olmuştur ama ben yeni fark ediyorum. Önceden bunu bir yorumda istemiştim. İsteklerin değerlendirilmesi sevindirici

• Daha yeni izleme fırsatım oldu çok keyifli bir program olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.