Yüzbaşı
11 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme
Toplam: 429 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Destek gerçekten inanılmaz. Yaptığım başvuruyu unutmuşum artık. Öyle bir girip bakayım dedim. 5 Mayıs 2020'de yaptığım başvuru süreci hala devam ediyormuş

Not: 2018 Mayıs ayından bu yana işsizim ve resmi gelirim 0

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/47/ce/ca/47cecaa9711091bc7624f5b43c479377.jpeg&t=0&width=480&text=1

Htc 10 kullanıcısıyım. Sırf müzik hastalığım yüzünden bunca zaman telefonumu değiştirmedim ancak artık gerçekten eski ve genel kullanım deneyimi, pil performansı çok kötü.

Haliyle yeni bir telefon alayım diyorum ancak hiçbir inceleme videosunda telefonların kulaklık performansına ait detaylı bilgi bulamıyorum.

Elimdeki telefona alternatif olarak gördüğüm tek telefon Lg V60 modeli ancak onu Türkiye'de resmi satan yer yok.

Uzun lafın kısası kullanıcılardan öneri almak istiyorum. Kardeşimde realme 6 var. Denedim, denemez olaydım. Kendi telefonumda 15 e kadar ses seviyesi var ve realme nin maksimum sesi, Htc 10 un 10-11 ses seviyesi kadar ancak var. Enstrümanlardaki kalitesizliğe değinmiyorum bile.

Sizlerin android ekosisteminde htc 10 seviyesinde olmasa da gerek kulaklık ses çıkış gücü gerek kalitesi anlamında tatmin edecek bir model öneriniz var mı?

Htc 10 kullanıcısıyım. Sırf müzik hastalığım yüzünden bunca zaman telefonumu değiştirmedim ancak artık gerçekten eski ve genel kullanım deneyimi, pil performansı çok kötü.

Haliyle yeni bir telefon alayım diyorum ancak hiçbir inceleme videosunda telefonların kulaklık performansına ait detaylı bilgi bulamıyorum.

Elimdeki telefona alternatif olarak gördüğüm tek telefon Lg V60 modeli ancak onu Türkiye'de resmi satan yer yok.

Uzun lafın kısası kullanıcılardan öneri almak istiyorum. Kardeşimde realme 6 var. Denedim, denemez olaydım. Kendi telefonumda 15 e kadar ses seviyesi var ve realme nin maksimum sesi, Htc 10 un 10-11 ses seviyesi kadar ancak var. Enstrümanlardaki kalitesizliğe değinmiyorum bile.

Sizlerin android ekosisteminde htc 10 seviyesinde olmasa da gerek kulaklık ses çıkış gücü gerek kalitesi anlamında tatmin edecek bir model öneriniz var mı?

Adana'da ikamet ediyorum. Babam covid pozitif ve bir konuda kafama takılan bir soru sormak, bir konuda bilgi almak için Adana Covid 19 çağrı merkezini yaklaşık 45 dakikadır arıyorum ancak hiçbir şekilde kimseye ulaşamıyorum.

Bazen sizi yetkiliye bağlıyorum anonsu geliyor ve ardından direk meşgul sesi duyuluyor. Kapatmıyorum ve 2-3 dakika boyunca meşgul sesi çalıp kendi kapanıyor. Bazen ise hiçbir anons duyulmadan sabit hat aramışım karşıdaki telefonun çalma sesi gibi bir sesi dakikalarca dinliyorum ancak yine bir süre sonra telefon kapanıyor.

İlginçtir ki operatöre bağlanabildiğim her defasında onlarca dakikadır sırada bekleyen 5. kişisiniz bilgisi veriliyor ancak katiyen kimseye bağlanamıyorum.

Bu ne saçmalıktır bu mudur dünyanın kıskandığı sağlık sistemimiz. Aynı evde yaşadığım annem ve kardeşimden sonra babam da pozitif çıktı ama bana sırf iyi görünüyorum diye test dahi yapmadılar.

Napayım ben nereyi arayayım. Aile hekimine ulaşamıyorum, ilçe sağlık merkezinin telefonuna bakan yok, covid 19 çağrı merkezinde operatörü aşamadım. Ben bir vatandaş olarak ne yapayım?

112 yi aramadım zira çok önemli bir durum yok. Bu sebeple daha acil aramaların önüne geçmemek için 112 yi aramayı doğru bulmuyorum.

Ben nereden bilgi alabilirim? Diğer şehirlerin covid çağrı merkezlerini mi arayayım? Nasıl bir rezilliktir bu

Arkadaşlar bugün kardeşimin laptopuna windows 10 kurdum. Kurulum tamamlandı windows açıldı yemeğe geçtim yaklaşık 15 dakika sonra laptopun başına geçtiğimde kitlenmişti. O ara sadece chrome açıktı. Ne mouse ne klavye tepki vermiyordu. Isınma yok fan normal durumda idi. O ana kadar tek yüklediğim şey chrome idi zaten. Neyse power tuşuna kapadım tekrar açayım dedim açılmadı. Açılışta ekranda dönen şey takıldı kaldı. Bir kez daha format atayım dedim sorun aynı. 10 dakika geçmeden pc kitleniyor ve bir daha açılmıyor. Windowsu direk Microsoftun resmi sitesinden indirip rufus ile belleğe yazdım daha yeni yani. Bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir ve çözümü nedir?
Arkadaşlar sorunu fotoğraf ile belirtiyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Kardeşim laptopu açtığında karşısına çıkan ekran şu olmuş benim de bilgili olduğum bi konu değil

Arkadaşlar Asus x550vx model laptop sahibiyim. 6700hq 16 ram 950m kombinli model. Normalde 950m dediğimiz ekran kartı 915 mhz frekansta çalışıp turbo ile 1100 mhz dolaylarına kadar çıkar. Ancak bende yük altında 660-690 mhz arası çalışıyor.
Pc formatlandı, en güncel driver yüklendi, güç modu yüksek performansa ayarlandı ama durum değişmedi.
Isınıyodur o laptop diyenler çıkar diye onu da belirteyim. Daha dün akşam komple temizlik macun yenileme yaptım. Aida 64 ile işlemciyi, furmark ile ekran kartını aynı anda stres testine soktum. İşlemci max 94, ekran karı max 81 dereceye ulaştı. Cs go oynarken işlemci 85, ekran kartı 72 dereceye çıktı. Yani ortada ısınmaya bağlı frekans kaybı söz konusu olamaz.
Bunların haricinde bir fikir verecek yada direk bilgisi olan birisi varsa yardımını bekliyorum
Arkadaşlar 31 aralık 2019'a kadar tecilim vardı. Askerlikten kilo ile muafiyet için uğraştım biraz kilo aldım ve ilk kontrolüme geçen hafta girdim. Seneye tekrar kontrole gideceğim. Yani şuan askere alınmaya uygun değilim. Ancak edevlet üzerinden sorguladığımda tecil tarihim hala 31 aralık 2019 olarak görünüyor. Bu durum normal mi? Benim gibi muafiyetle uğraşmış yada konu hakkında direk bilgisi olan bilgi verebilirse sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.295
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.916
Konularının görüntülenme sayısı: 150.933 (Bu ay: 624)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.202 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.