Yüzbaşı
11 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 868 (Bu ay: 46)
Gönderileri

Vatanını sevdiğini iddia eden her Türk vatandaşının 9 dakikasını ayırıp izlemesi gereken yapım

Edit: Videonun yapımcısı gözaltına alınmış

birgun.net
'Sessiz İstila' kısa filminin yapımcısı gözaltına alındı
https://www.birgun.net/haber/sessiz-istila-kisa-filminin-yapimcisi-gozaltina-alindi-386441

Ben bu jahrein şunu izliyor yok efenim elraen bunu izliyor videolarından nasıl kurtulurum? anasayfam bunlarla dolu. kesinlikle izlemiyorum ve ne geçmişimde ne beğeni listemde bunlardan bir tane bile bulunmuyor. anasaYfamda her denk geldiğinde ''kanalı önerme'' diyorum, ilgilenmiyorum butonuna tıklıyorum hatta videoyu bildirip şikayet ediyorum. yok arkadaş yine aynı kanalların aynı videoları çıkıyor karşıma. ulan virüs gibiler. dünyanın en boş içeriği bunlar. istersem twitchten izlerim. nasıl kurtulurum bundan. hayır diğer benzer şekildeki kanalları ''kanalı önerme'' seçeneği ile kaldırabiliyorum ve bir kez olsun anasayfama düşmüyorlar. ama şu twitch ile ilgili olanlardan katiyen kurtulamıyorum. var mıdır bunun bir yolu

Bir ülke düşünün. İstikrar konusunda istikrarsızlık abidesi. Bakanlık değişimi yapılmamış olmasının haber yapılması nedir yahu pes doğrusu

doviz.com
Resmi Gazete'de yayımlanan kararnamede bakanlık değişimi olmadı
https://haber.doviz.com/gundem-haberleri/resmi-gazete-de-yayimlanan-kararnamede-bakanlik-degisimi-olmadi/634055
Şahsi rekorum yanlış olmasın 540 civarı idi. Bu kupon baya ütopik olmuştu.
Kuponun son ve en düşük oranlı maçından yatmak, hemde 1431 oranla 20 liraya 28 bin küsür liradan olmak koymadı değil. Sadece paylaşmak istedim

Önceki seçimlerde gerek yerel gerekse genel seçimde mhpye oy vermiş birisi olarak şiddetle kınıyorum. Pes!!! Karalama kampanyalarında ve rakibinin önünü kesmede akpnin yolundan giden mhp, yerel seçimde atacağım oyu kime atmam gerektiği konusunda yardımcı oldu

Edit: İkinci el bölüm kullanıcılarına selam olsun

Pazartesi günü hepsiburadaya girmiş kulaklık bakıyordum. Fiyat aralığını 100-250 tl olarak seçmiştim ve ucuzdan pahalıya sıralamıştım. Gözüme hoş gelen ürünleri sırayla kontrol ediyordum. Bir Razer kulaklık dikkatimi çekti. Hayatımda Razer kulaklık kullanma şansım olmadığı için modellerini falan hiç bilmem. Fiyatı 159,01 tl idi. En ucuz modeli indirime falan girmiştir diye düşündüm. Yinede markaya olan saygımdan kötü olamaz diye düşünüp ürüne girdim. Önce fotoğraflarına bakayım dedim. Kulaklığın yanında ses kontrol ünitesi olduğunu gördüm. Önce bir hata olduğunu düşünüp kulaklık modelini internette arattım. Birde ne göreyim? Ulan kulaklığın fiyatı 1300-1400 lira civarında. Razer offical sitede bile 199 dolar. Ürünün sayfasına dikkatli baktığımda %92 indirimde olduğu yazıyordu. Önce bir sıkıntısı olabileceğini düşündüm ancak ürün açıklamasında öyle bir detay da yoktu. Ayrıca satıcı direk hepsiburadanın kendisi idi. Risk almaya değer diye düşünüp ürünü sepete ekledim ve satın aldım.

Gözüm telefonda idi. Her an hepsiburada müşteri hizmetlerinden birisi arayacak ve "Emre Bey bir hata olmuş. İndirim aslında %92 değil %9 olacaktı arkadaşlar yanlış girmiş o sebeple alışverişi iptal ediyoruz" diyecek diye bekledim. Ancak öyle birşey olmadı. Siparişim onaylandığı anda ürün sayfasında ürünün temin edilemediği yazdı. O an anladım ki ellerinde son kalan ürün için fakir sevindirmek istemişler heralde. Ama yinede içimde bir tereddüt yok değildi. Kargo geldiğinde içinden salatalık yada "shit" çıkabilme ihtimalini düşünmeden edemiyordum.

Derken bugün kargo geldi. Ve harbi harbi Razer Tiamat 7.1 v2 kulaklık çıktı. Hayatımın en saçma, şanslı ve güzel alışverişi oldu.

Buyrun alışverişe ait ekran görüntüsü ve ürün. Bir hayırlı olsun alırım artık

Eski kulaklığım Logitech g35 in gözü yaşlı

ya deli olacam takıntı yaptım bi ince ayar bilen warsa söylesin daha ne yapabilirim.çarpanı düşürdüm fsb'yi htt'yi yükselttim.işlemci 3 çekirdek iken 422 saniyede tamamlamıstı 3,86ghz di.şimdi 3,95ghz yapınca bazen sistem bile açılmıyor.3,93ghz sürekli oyun oynuyorum tüm testleri geçiyor tam stabil.301,2 saniyede kaldım

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 26 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.466
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.012
Konularının görüntülenme sayısı: 150.933 (Bu ay: 927)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.590 (Bu hafta: 13)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.