Şimdi Ara

Elite Lord of Alliance [ELOA] Online

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kore çıkışlı güzel bir NTC-Hack'n Slash oyunu geliyor. Batı'ya geliş tarihi belli değil fakat NpicSoft tarafından açılmış bir teaser sitesi var oyunun.
    Oyundaki sınıflar alıştığımız 4'lüden oluşuyor. Shaman, Hunter, Warrior, Mage.
    Hem Non-Target Combat sistemiyle hem point&click sistemiyle oynama imkanı varmış oyunu.
    Reinforcement diye güzel bir sistemi de bulunuyor. Oyunda yarattığınız karakterleri(sanırım hesapta kayıtlı olanları), birisiyle oyun halindeyken pet gibi summonlayabiliyormuşuz.

Siteyi eklemeyi unumuşum:http://www.eloaonline.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 14 Haziran 2011; 8:26:16 >

• NpicSoft nedir ya?

NCsoftun taklidi falan mı?
  • warrior epic e çok benziyor anlattıkların...
  • zırhlar falan güzele benziyor. eden eternal gelene kdar denemekte fayda var

Edit: Daha açılmamış oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu Çor Kağan -- 14 Haziran 2011; 19:01:12 >
  • Uplamak gerek...
    WEBZEN tarafından avrupa serveri yayımlanıyor ayın 13.'de
    http://eloa.webzen.com/en
  • Inspirit değilmi bu?
  • Oyun sanırım kimsenin ilgisini çekmemiş. Bi ben mi deniyorum yahu
  • Bende biryerde adını gördüm ve başladım güzel geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun daha açılmadı dimi?
  • Oyun açık. Ortam yok.
  • Webzende OB coming soon yazıyor. siz asla serverında mı oynuyorsunuz.
  • Haklısın şimdi tekrar giriş yapmayı denedim de bundan 4 5 gün önce baktıgım da open beta öncesi farklı bi beta açıktı sanırım. Şuanki vaziyet kapalı.
  • Ben de oynuyorum ama arkadaş olmayınca sıkıcı oluyor oyun açılırsa falan bi pm atın beraber takılalım
  • İlgilinenler için open beta başlamış durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Themono

Ben de oynuyorum ama arkadaş olmayınca sıkıcı oluyor oyun açılırsa falan bi pm atın beraber takılalım

Oyun nasıl ?
  • ben oynuyorum 12 lvl blood knight deniyorum karakteleri oyunun bir degişik yanı her klas 3 ayrı silah kullanıyor ve bunları dovus ıcınde degıstırebılıyorsunuz
    f1 f2 f3 olarak

blood knight
    kılıc kalkan
    cift kılıc
    2 elli buyuk kılıc hepsının ayrı skıllerı var buda daha cok kombo yapmanızı ve pasif yeteneklerı acmanızı saglıyor
  • Oyuna bugün bende başladım eu sunucunda. Adım Gagaperest . Oynayan arkadaşlar bana buradan veya oyundan ulaşabilir mi?
  • Şu an 30 olmak üzereyim.Oyun gayet hoş.1-2 ay önce bu oyunun illegal versiyonu inspirit online olarak çıkmıştı fakat oyuncu sayısı çok az olduğundan pek bir anlam ifade etmedi,belki şu an kapanmıştır.30 levelden sonra dungeon ve pvpler başlıyor ona göre tekrardan editlerim postu.
  • Demosty kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Türk guild var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.