Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.924
Cevap
60
Favori
241.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Hocam, kâr marjları %150 değilse , linkteki ürünler kesinlikle replika.
    Aliexpress'de 100 tl civarına bulanabilir.
    Sorun şu hep aynı model ürünler.
    Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    hb den aldığım rayban gözlüğün camında kaybolmayan lekeler oluştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Yav kaç yıldır bunu tartışıyor bu forum. Kaç kişi gözlükçüye götürdü ve onay aldı. Bunların arasındada birisi benim. 3 tane gözlük götürdüm. Gözlükçüler camların orjinal olduğunu en azından yüzde yüz UV olduğunu söylediler.

Alıntıları Göster
    yüzde yüz uv yi nasıl anladılar
  • Emre654 kullanıcısına yanıt
    Tamam canım kızmayın. Neyse sipariş vermiştim zaten. Gelince bakacağım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

yüzde yüz uv yi nasıl anladılar

Alıntıları Göster
    Bence de uv yi anlamak zor ama polarize ye bakmış olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Hocam, kâr marjları %150 değilse , linkteki ürünler kesinlikle replika.
    Aliexpress'de 100 tl civarına bulanabilir.
    Sorun şu hep aynı model ürünler.
    Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    ben replika olacağını düşünmüyorum. ama olabilirde burası türkiye.. :)

KOŞULSUZ İADE 2 YIL GARANTİLİ 30 YILLIK TECRÜBE TÜM MARKALAR
    diye reklam vermiş.

ayrıca bir gözlükcüye gösterip replika ise hepsiburada iade edebilirsiniz.
    http://azra-optik.com.tr/

Bursa firmasıymış.
    https://www.gittigidiyor.com/magaza/azra-optik2

Yorumlarıhttps://www.gittigidiyor.com/magaza/azra-optik2/kadin-aksesuar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 20 Mayıs 2019; 8:57:32 >

• Arkadaşlar, Haziranın başında bodruma yaz taitiline giderken novada outlet ( Söke ) deki magazalarına gittim. Gayet ilgili orta ölçekli bir dükkan sabah saatlerinde bom boş oluyor. Fiyatlarına göre raflara ürünleri bölmüşler. 89 tl rafı 129 tl rafı vs gibi.

Bir önemli nokta var 2 gözlük alınca ektra bir indirim daha oluyor (yüzde 10-20 ) arasında

Biz polarize olmasına önem veriyoruz ve test ederek aldık.

Eşime osse den polarize kahverengi bir model aldık ( 138 tl ). Ben Hawk beğendim (Rayban gibi karemsi) siyah kırmızı işleme var sapında. Polarize camlı ve süper esnek bir model eğip büktüğünüzde kırılmıyor. O modelde 308 Tlliklerin içindeyi galiba. 308 + 138 = 446 tl yerine 328 Tl ödedik. İkinci gözlüğe indirimde yapıldığı için. Bu noktayı atlamayın
    Kredi kartına peşin fiyatınada 5 taksit oldu. kılıfı bezi vs aldık hatta spor askı ipinide hediye ettiler. gözlüğü 15 gündür kullanıyorum. polarize büyük rahatlık. Gözlükler kaliteli. Çiğli Kipa biraz küçük ve kalabalık oluyor. En çok model İzmir SELWAYde oluyormuş. Ama ben yolumun üsttü diye Novado outlet sokedeki mağazadan aldık.

Benim aldığım model bu
    https://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-2919-HW1765_COL01.aspx

Eşiminkini İnternetde bulamadım Bitmiş olabilir.

• Arkadaşlar konunun hepsini okuyamadım stok fazlası olan ürünler ne oluyor ? Baya ucuz fiyatları calvın kleın beğendim 1-2 tane de güvenmedim tam olarak nasıl durur diye

• dextr7 kullanıcısına yanıt
    Nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Arkadaşlar konunun hepsini okuyamadım stok fazlası olan ürünler ne oluyor ? Baya ucuz fiyatları calvın kleın beğendim 1-2 tane de güvenmedim tam olarak nasıl durur diye
    Seri sonu. Gecen yilin modeli gibi.

• Gözlüğün orijinali, çakması olmaz. Marka manyaklığına gerek yok. UV400 filtresi varsa o gözlük işini yapıyor demektir. Diesel olup olmamasının hiçbir önemi yok.

AliExpress'ten kingseven gözlüklerini aldım. Labda her türlü testini yaptım. UV400 ve polarize filtreleri var. 2 yıldır kullanıyorum. Markayı kafanıza takmayın. Rayban yazısını görüp filtresiz gözlük kullananlar var. Yapmayın, etmeyin.

• 2 adet aynı gözlükten aldım. Hızlı bir şekilde kargo ulaştı. Ürünler orjinal ancak beğenmedim tipini. İade edeceğim sorun olursa buradan yazarım.
  • Babans kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz gelişmeleri hocam. ben de on tane falan alıp beğendiğim iki tanesi kalsın diyorum ama iadede sorun çıkar diye cesaret edemiyorum.

• Ben aldım, çok memnunum hiçbir sorunu yok tavsiye ederim

• alyosha A kullanıcısına yanıt
    ben 3 gözlük alıp 1 tanesini iade ettim. hiç bir sorun yaşamadım. hatta kredi kartıyla taksitli ödediğim parayı hesaba havale olarak aldım

• heysenkimsinbe H kullanıcısına yanıt
    İadeyi nasıl yaptınız acaba şartları okudum ama bi kargo firmasıyla çalışmıyorlar sanırım. Her hangi bir kargo şirketinden mi göndereceğiz. Siz nasıl yaptınız söyleyebilir misiniz?

hocam firma ile telefonla iletişim kurarsanız yardımcı oluyorlar. ben bu şekilde görüştüm, anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderdim
  • heysenkimsinbe H kullanıcısına yanıt
    Tamamdır arayayım yarın çok teşekkürler.

İadeyi yaptım hocam. Geri ödeme için aradım bu cuma yapılacak dediler. Beklemedeyim.
  • Arkadaşlar numaralı yapıyorları mı ?
  • sektör olarak ne geçiyor sipariş veren birileri yanıtlayabilirmi paraf kullanacağım fakat kartlar arasında parafta yok,sağlık bakım yazılmış daha önce halen aynımı yada postan posa fark ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 18 Temmuz 2019; 16:34:13 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.