Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
60
Favori
241.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben 4 tane mustang gözlük aldım buradan dört dörtlük hepsi şaka gibi fiyatlarla aldım hemde eğer 70 80 tl'ye beğendiğiniz modellerden bulursanız yapıştırın.
    Yeni sezon olarak 350 400'e satılan ürünlerin kodunu önce google'dan aratın daha ucuza buluyorsunuz ama o 80 indirim olan butikleri rakipsiz gözlükçü inanamadı 78 tl'ye mustang aldığıma :) orjinal yani sorun yok sadece internet sitesinden aldığınızı mağazalardan iade edemiyorsunuz mağazalar birbirinden bağımsız yine siteye iade etmeniz lazım bilginiz olsun.
    sahte diyen arkadaşlar olmuş bilemem türk esnafı sonuçta her şey beklenir ama aldığım 4 ürünü de gözlükçülere sordum hepsine orjinal dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiyaka1903 -- 24 Mayıs 2018; 10:32:15 >
  • benimde 4 alışverişim oldu değişik markalar(mustang, osse, diesel) sorunsuz çiziksiz kullanılmamış ürünler geldi ve aktif olarak kullanıyorum. ama bazı arkadaşlarda sorun yaşadılar sanırım biraz şans işi.
  • Geçen sene almıştım ve çok memnunum. Arkadaşlarıma aldırdım, kendime aldım, nişanlıma aldım baya bir alışveriş yaptım. İade ettiğim de oldu mağaza bize çok yakındı elden iade almadılar, 100 metre ilerideki kargocuya iade etmem ilginç olmuştu sadece. Bir inceleme videosu da çekmiştim belki soru işaretleriniz gider.

• Kurumsalliktan cok uzaklar.

Hic bir numaraya cevap alamiyorum.

Kargo numarami zor ogrendim. 3. Alisverisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gant marka gozluk aldim ,paketleme diye birsey yoktu tek cam cizik oteki cam yerinde degildi,umarim parami geri alabilirim,yumusak kilifla kargo posetine koyum gondermisler,birde kargocular acip yapmistir diyor gorevli kadin ,yaziklar olsun ...

• quote:

Orijinalden alıntı: arctura

Ben gant marka gozluk aldim ,paketleme diye birsey yoktu tek cam cizik oteki cam yerinde degildi,umarim parami geri alabilirim,yumusak kilifla kargo posetine koyum gondermisler,birde kargocular acip yapmistir diyor gorevli kadin ,yaziklar olsun ...
    Geçmiş olsun. Eski yorumları şikayetleri okumadan sipariş geçtini herhalde. Paranı 1 aya geri alırsan şükret

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Geçmiş olsun. Eski yorumları şikayetleri okumadan sipariş geçtini herhalde. Paranı 1 aya geri alırsan şükret

Alıntıları Göster
    Sadece son yorumlari okudum,bakalim ,ama iyi niyetli saticilar olmadigi kesin izmirde olsam gider magzasina verirdim ama neyse..

• Mağazalarında 2 al 1 öde varmış.Ben de bu kampanyadan faydalanmak ve şu gözlükleri almak istedim...

Bu iki gözlük için 448 TL ödeme yapmam gerektiği söylendi.

Zaten kampanyasız alsam 496 TL ediyor,bu nasıl 2 al 1 öde kampanyası,bu şekilde 2 al 1 öde olmuyor,dedim.

2 al 1 öde kampanyamız bu şekilde,2 gözlüğe 248TL gözlük alma olmaz,şeklinde cevaplar aldım.

Sayın forum halkı şimdi siz söyleyin,bu 2 al 1 öde kampanyası mıdır?...

• 2 tane al
    4 tane al
    6 tane al
    8 tane al
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Hort. %80 indirim var şu an sitelerinde. Güvenilir mi bilmiyorum daha önce bu siteden alışveriş yapmış arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur
    94 sayfa olmuş hocam konu zaten insaf ya.

• Mustang zaten ucuz bir gözlük markası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diesel almistim 70 kusur fiyata hala kullaniyorum gayet guzel gozluk

• 2 adet Diesel marka gözlük 1 adet Guess marka gözlük aldım. Harika ürünler hepsi orijinal ve çok ucuza aldık. Özensiz kullanmama karşın Camları dahi cizilmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yakın zamanda numaralı güneş gözlüğü alan oldu mu? Fiyatlar nasıla acaba? Astigmat ve miyop var bende
  • diesel marka gözlük almıştım 2 sene önce gayet güzel bir gözlük ve kaliteli bence orjinal ama kutusu nun iç kısmı bi süre sonra sıcaktan kurumuş olacak ki çat diye ayrıldı dış taraftan ve kurumul tutkallar falan gözüküyor. o yüzden şüpheye düşmedim değil :)
  • Biz 5 adet aldık 4 diesel 1 guess memnun kaldık. Bence fırsat değerlendirilebilir.
  • bende aldım
    ilk üründe problem yaşadım, bariz bir yamukluk vardı çerçevede, hemen geri gönderin dediler
    daha sonra yenisini gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkankara97

Orjinal mi diye gittim optiklere sordum video çektim. Bu gönderiyi beğenin lütfen üstte çıksın buyrun link

https://youtu.be/XLFIgU3ot3w
    Kral hareket.!!!
  • siteye girebilen var mı

• 1 adet calvin klein sipariş ettim bakalım gelince editlerim
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.