Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.679
Cevap
230
Favori
508.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Boyunayim

Nefes Likit deneyen var mı? Yeni başlayacağım bi tavsiye please

Geçenlerde denedim. Fiyatına göre iyi bence
  • elimde bir adet kayfun v5 rba atomizer ( tam kutulu ve eksiksiz ) ve bir adet vamo v5 ( o da kutulu ) var.

almak isteyen ö.m atabilir...
  • Reklamlarr R kullanıcısına yanıt
    gpriv 330 tl satışıyla ilgili link atabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    http://www.esigaram.us/resources/smok-g-priv-kit-330-₺-kirmizi-gumus-gold.17393/

• Belirttiğiniz model çift pilli, AL85 ise tek pilli model. Başlangıç için AL85 olabilir ancak bi süre sonra sürekli şarja takmak istemeyeceksiniz o yüzden AL85 almayın derim.

Coil olduğu için tel vs. işleriyle uğraşmaya gerek yok. Belirttiğiniz atomizer modelinde sadece coili değiştireceksiniz.

Likit tüketimi içime göre değişir ama yanlış bilmiyorsam atomizer kaynaklı.

Coil değerini yarın bakıp atayım size.

Bu modeli alırken de VB sürümünü almamaya dikkat edin. V1 sürümünü alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 23 Temmuz 2017; 0:39:41 >
  • Hocam siz bu konu hakkında bilgili birisine benziyorsunuz

Elektronik sigara hakkında hiç bilgim yok, instagramda bir sayfa buldum ve bana bu ürünleri bu fiyattan önerdiler. Benim sormak istediğim bu atomizer nedir ne işe yarar ne kadar süre de değişir vs vs yani görüldüğü gibi hiç bilgim yok. Beni bu konuda aydınlatır mısınız

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Elektronik Sigara - ANA KONU-

• A...O.... kullanıcısına yanıt
    Smok Alien Kit 200TL Den fazla vermeyin.Kronik sorunlu 2016 senesinin cihazı.Yeni modeller daha sağlam kalteli çipsetleri varken para verilmez aliena.
    Facebookta ekranı bozulan ateşleme yapmayan soyulan dökülen postlardan geçilmiyor.Tedarikçilerin ellerinden çıkartmanın satcak saf müşteri peşindeler, sattıkları haricinde diğer firmaların ürünlerini araştırın youtube tan inceleme videolarına bakın.

Ss, link yerine YAZIYLA YAZIN biz yine anlarız.Reklam yapar gibi mesaj atmayın.YASAK.

SONY VTC5 18650 3.7V 2600mAh 20.76 TL
    https://www.pilsitesi.com/SONY-VTC5-18650-3-7V-2600mAh-30A-Discharger-Li-ion-Sarjli-Pil_3312.html

Tüccarlar elindeki ne varsa onu satmaya çalışır biraz uyanık olunda googledan aratın cihazları arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 23 Temmuz 2017; 20:45:13 >
  • ARKADAŞLAR ELEKTRONİK SİGARA TAMİRİ YAPAN ARKADAŞIM VAR EKRAN DEĞİŞİMİ VEYA DİĞER BOZUK CİHAZLARINIZ TAMİR EDİLİR

• SaMoVe kullanıcısına yanıt
    Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, uyanıklık yapıp google'den bakınca karşıma yine saçma fiyatlar çıkıyor,

1-http://www.smokalien.com/smok-alien-siparis.html 329 TL
    2-https://trelektroniksigara.com/smok-alien 320 TL
    3-http://www.elektroniksigaravip.org/urun/smok-alien-elektronik-sigara.html 519 TL

Buraya yazma amacım zaten mesajımda belirttiğim gibi bilgimin 0 olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu smok ve alien takıntınız nedir ? Daha önceki mesajlarda da belirtildiği üzere sözünü ettiğiniz cihaz sorunlu -milli piyango bileti almayla eş değer sağlam çıkıp uzun süre kullanabilme şansı az. (Daha geçen gün bir arkadaşın ekranı durduk yere gitti yakınımda) Daha yanına şarj aleti ve pil alacaksınız. Böyle daha başından takıntılı olursanız sigarayı da zor bırakırsınız.

• ilhan_fcb İ kullanıcısına yanıt
    Dostum ilk yorumumu okumadın herhalde! Herhangi bir takıntım vs yok.. Konu hakkında yardım istedik farklı farklı kişilerden garip garip yorumlar gelmeye başladı anlamadım gitti. Senin için de yazayım, bu konu hakkında bilgim 0 instagramda bir sayfa buldum bu ürünü önerdi bende geldim buraya sordum. Kalitesi nedir, ne kadar zaman da bozulur bunlar hakkında bilgim az önce yazdığım gibi 0
    Daha atomizerin ne olduğunu bilmeyen birisine takıntınız nedir gibi saçma bir soru sorduğunuzun farkında mısınız?

Ee.. Zaten benden önce de arkadaşlardan biri daha cevap yazmış kronik sorunlu cihaz diye veya reklam gibi soru sormayın diye. Onu da aşıp kazıklığıyla ünlü sitelerden fiyat gösteriyorsun. İstersen ondan al -ne kadar götüreceği belli olmasa da en azından sigara ve tütünden uzak tutar başlangıçta - likit tüketimine ve arızalanma sıklığına takılmadan. Diğer belli başlı ve detay konular için malum siteye bakarsın.

• ilhan_fcb İ kullanıcısına yanıt
    👍

• quote:

Orijinalden alıntı: A...O....

Dostum ilk yorumumu okumadın herhalde! Herhangi bir takıntım vs yok.. Konu hakkında yardım istedik farklı farklı kişilerden garip garip yorumlar gelmeye başladı anlamadım gitti. Senin için de yazayım, bu konu hakkında bilgim 0 instagramda bir sayfa buldum bu ürünü önerdi bende geldim buraya sordum. Kalitesi nedir, ne kadar zaman da bozulur bunlar hakkında bilgim az önce yazdığım gibi 0
    Daha atomizerin ne olduğunu bilmeyen birisine takıntınız nedir gibi saçma bir soru sorduğunuzun farkında mısınız?

Hocam hiç bunlarla uğraşmayın. Facebook gruplarına ya da İstanbul'da yaşıyorsanız Doğubank'a bakın. Vaporesso Revenger kit çıktı yeni. Vaporesso zaten sorunsuzluğuyla bilinen bir firma. Face gruplarında neredeyse pilli 320 lere geliyor çiçek gibi cihaz. Tak çalıştır hazır cihaz. Hazır coil li hem de o kadar teferruatı da yok. Ha ileride alırım atomizer derseniz onu da hallederiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

siteye bugün üye olmuş birinden ne kadar iddialı sözler. hocam , ne derseniz deyin inandırıcı olmayacaktır. gerçek bile olsa.

Gidip görebilirsiniz yeni üye oldum eski üyelik bilgilerime ulaşamadığım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: A...O....

Hocam hiç bunlarla uğraşmayın. Facebook gruplarına ya da İstanbul'da yaşıyorsanız Doğubank'a bakın. Vaporesso Revenger kit çıktı yeni. Vaporesso zaten sorunsuzluğuyla bilinen bir firma. Face gruplarında neredeyse pilli 320 lere geliyor çiçek gibi cihaz. Tak çalıştır hazır cihaz. Hazır coil li hem de o kadar teferruatı da yok. Ha ileride alırım atomizer derseniz onu da hallederiz :)

Sonunda aynı dili konuşabildiğim birisini bulabildim
    Herkes doğubankı öneriyor en iyisi oralara bir göz gezdireyim

• Herkese merhaba arkadaşlar bu elektronik sigara hakkında bazı kararsızlıklarım var cevaplarsanız sevinirim.

1.Bu elektronik sigara çok büyük reklam kampanyası var gibi geliyor ve ticari amaçla satıldığını düşünüyorum bu yüzden kararsızlığım var
    2. Patlama olayından çok tedirginliğim var internetten videolarını izleyince almaktan vazgeçtim bu konuda yardımcı olur musunuz ayrıca sıcak havalarda kullanılması uygunmudur patlama açısından.
    3.Akciğerde su toplanıyor gibi şeyler duyuyorum bunun aslı varmıdır.
    4. Aklımdaki marka Eleaf i Just S almayı düşünüyorum ilk başlıyacağım için uygun diyorlar fakat patlama konusunda bu cihaza ne kadar güvenebilirim veya güvenebileceğim bir cihaz önerir misiniz daha güvenlisi varsa.
    5. likit olayında sağlam bi marka önerir misiniz.
    6. Son olarak nikotin seviyesi ayarlanması varmış fazla alındığında böbreklerde sıkıntı oluştuğu söyleniyor bu nikotin seviyesini nasıl ayarlamamız gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. bu Arada günlük yarım paket sigara kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkurq -- 25 Temmuz 2017; 12:13:24 >
  • Arkadaşlar dün e sigara içerken 10. Dakikada falan aşırı bir yanık ve plastik içime çektim içim inanılmaz yandı ölüyorum sandım ve bu 2 defa oldu. Normalde sigara ve e sigara içmeyen biriyim yani ciğerlerim sağlıklı sizce bu 2 defalık hata yüzünden akciğer kanseri vb. Gibi Bişeye yakalanma ihtimalim var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkurq

Herkese merhaba arkadaşlar bu elektronik sigara hakkında bazı kararsızlıklarım var cevaplarsanız sevinirim.

1.Bu elektronik sigara çok büyük reklam kampanyası var gibi geliyor ve ticari amaçla satıldığını düşünüyorum bu yüzden kararsızlığım var
    2. Patlama olayından çok tedirginliğim var internetten videolarını izleyince almaktan vazgeçtim bu konuda yardımcı olur musunuz ayrıca sıcak havalarda kullanılması uygunmudur patlama açısından.
    3.Akciğerde su toplanıyor gibi şeyler duyuyorum bunun aslı varmıdır.
    4. Aklımdaki marka Eleaf i Just S almayı düşünüyorum ilk başlıyacağım için uygun diyorlar fakat patlama konusunda bu cihaza ne kadar güvenebilirim veya güvenebileceğim bir cihaz önerir misiniz daha güvenlisi varsa.
    5. likit olayında sağlam bi marka önerir misiniz.
    6. Son olarak nikotin seviyesi ayarlanması varmış fazla alındığında böbreklerde sıkıntı oluştuğu söyleniyor bu nikotin seviyesini nasıl ayarlamamız gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. bu Arada günlük yarım paket sigara kullanıyorum.

kendimce cevaplayayım

1- Reklam yada değil 2 aya yakın süredir tek dal sigara içmedim ve sigara bırakanlarda gözlenen her durumu yaşıyorum. Keşke her reklam böyle olsa.

2- Patlayan cihazlar genelde "mekanik mod" denilen ve belli bir deneyim gerektiren ve deneyimsiz kişilerin elinde patlayan cihazlar. zaten patlayan cihaz değil pildir dış kaplaması deforme olmuş, elektronik sigara da kullanılmaması gereken piller yada pil taşıöa kurallarına uyulmaması başlıca sebepler. Şuan piyasada olan regüle modlarınn çogu 10 saniyeden sonra ateşlemeyi kesiyor burada tek dikkat edilecek nokta kalıyor pil talimatlarına uymak. Sıcak havada gerek cebimde gerek çantamda taşıyorum hiç sıkıntı yok.

3- E-sigara kaynaklı böyle bir olay duymadım e-sigara ile ilgili Türkçe youtube videoları kaldırılmasa link atardım ama uzun yıllar e-sigara kullanmış birinin yaptırdığı tahlil ve check-up sonuçlarını okumuştum zararı geçtim aksine sigaraya bağlı zararların azaldığı gözlemlenmiş olduğunu okumuştum kişi satıcı değil bu arada.

4- Başlangıç için çok kişinin kullandığı ve memnun kaldığı bi cihaz. Ben alien kullanıyorum memnunum, daha önce pico kullanmıştım o da iyiydi, son zamanlarda wismec predator ve vapo. revenger revaçta karar size kalmış.

5- ben likitlerimi kendim yapıyorum hiç hazır almadım yorum yapamayacağım.

6- Evet fazla nikotin alırsanız böbrek ağrısı olduğunu okumuştum bende ama yaşamadım çok şükür. Ben günde 20-25 adet arası SARMA sigara içiyordum bundan dolayı 7,5 mg ile başladım şu an 4.5 - 6 arası gidiyorum ama bir ay içinde 3mg olarak devam edeceğim. Fikir vermesi açısından günde bir paket winston içen arkadaşım 6 mg ile başladı ve devam ediyor. aslında kişiyle de alakalı bir durum bunlar benim deneyimlerim.

@henlekulpu

yüksek ihtimalle kullandığınız cihazın coili yanıktı bu tadı ondan aldınız. insanlar yıllarca sigara içiyor ve kanser olmayanlar var şahsen ben 15 yıl içtim birşey olmaz merak etmeyin ha çok evham yapıyorsanız rahatlamak açısından doktora gidebilirsiniz. Size tavsiyem ne güzel bağımlı değilsiniz keyif için yapılacak şeyler değil bir fırt bile olsa içmeyin ne gerek var. ateşli sigarada e-sigarada bağımlılıktır keyif yada hobi için buharlamayı düşünmeyin bile %100 sağlıklı değil sonuçta, ömründe ikisini de kullanmamış insanların bu konudan kazanacakları inanın hiç bir şey yok. bu konuyu okumak yerine hiç bir nikotin aracına bulaşmadan sağlıklı yaşamın keyfini sürün. Biz en azından ben ilk olarak ateşli sonrasında ise bu konuda adı geçen cihazlardan kurtulmak için buradayız ilk adım bitti sayılır şimdi sıra nikotini bırakıp sonrada buharlamayı bırakmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 25 Temmuz 2017; 15:32:4 >
  • Teşekkür ederim yanıtlarınız için birde merak ettiğim bunun bana aylık masrafı ne olur hocam ayrıca likit harici aylık yenilemem gereken bir parçası oluyor mu coil tel sarma muhabbeti falan görüyorum içindeki sünger değişmesi gerekiyor falan diyorlar ama aylık değiştirmem gereken bir şeyler varmı mesela pili falan değiştirmem gerekiyor mu veya pilin bittiğini deforme olduğunu nasıl anlarım yardımcı olabilir misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.