Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6.611
Cevap
228
Favori
505.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pico yeterli gelir. Bir de yedek pil ve şarj cihazı almanda fayda var. Bende g class da mevcut ama watt modunda ve sigara içimi söz konusu olduğunda ikisi arasında bir fark yok. Hatta tutuş kolaylığından ve hafifliğinden pico daha pratik. 1 ohm da 11-12 watt civarı yetecek zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacetimereality kullanıcısına yanıt
    İlk siparisim 19 gunde geldi. Sonra bidaha siparis verdim 6 gunde geldi acayip sasirdim;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_fcb

Pico yeterli gelir. Bir de yedek pil ve şarj cihazı almanda fayda var. Bende g class da mevcut ama watt modunda ve sigara içimi söz konusu olduğunda ikisi arasında bir fark yok. Hatta tutuş kolaylığından ve hafifliğinden pico daha pratik. 1 ohm da 11-12 watt civarı yetecek zaten.

Aslında Tarot ta beni çeken tek şey görüntü

• quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_fcb

Pico yeterli gelir. Bir de yedek pil ve şarj cihazı almanda fayda var. Bende g class da mevcut ama watt modunda ve sigara içimi söz konusu olduğunda ikisi arasında bir fark yok. Hatta tutuş kolaylığından ve hafifliğinden pico daha pratik. 1 ohm da 11-12 watt civarı yetecek zaten.

Aslında Tarot ta beni çeken tek şey görüntü

ismine aldanmayın hiç de mini değildir kendisi
    Elektronik Sigara - ANA KONU-
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Oooo cidden uzunmuş 😞 Boyutu dışında yorumlayabilir misiniz hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 19 Temmuz 2017; 16:9:18 >
  • Arkadaşlar yeni coil taktım 0,4 ohm best aralığı 55-65 w diye ibare var lakin cihaza 55 w ile ateşleme yapınca ekranda 4,75 volt değeri çıkıyor en az 35 w ayarladığımda 3,75 volt değerini yakalıyorum bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum

• quote:

Sadece sigara içim yapacak birine hangisini önerirsiniz;

İkisi de harici pilli, ikisi de nautilus ve doggystyle ile kullanılacak.

Pico 150 tl Tarot Mini 210 tl.

Hocam pico ileride sıkıntı çıkarır, 22 mm. den büyük ato takılmaz ve ele oturmasını çokta sevmedim ben.
    Ama tarot mini iyidir güzel mod.
  • Arkadaşlar ben 4-5 aydır kullanıyorum, şimdi konuyu 1 - 2 sayfa okudum bir yanlışlık var herkes mod üzerinden sormuş ve yürümüş.
    Aslında modların içim performansı ve kalitesine pek bir faydası bulunmamakta.

Dl içim için çift pilli,
    Mtl içim için tek pilli,

pre heat, tcr ısı kontrolü ve mutlaka volt vb. birimleri göstermesi yeterlidir modun onun dışında hangisi hoşunuza giderse onu seçin (bazı modlar kronik sorunlu örneğin smok alien pil görmeme-kablo kopma sorunu/ ipv 510 pin sorunu gibi böyle kronik sorunluları tabiiki tercih etmeyin).

Asıl önemli kısım atomizerdir; aroma ve buhar performansı tamamen atomizerler yönlendirir. Boşuna modlara o kadar paralar vermeyin veya piyasadaki ecig satıcılarının para kazınmak adına modlarla ilgili pazarlama oyunlarına kanmayın.
  • quote:

esigaram forumunda kullanici konusuna bakın sahsen ben kullanmadım o forumda her modla ilgili bilgi var. Ancak benim tercihim yeni cikan ve hemen hemen ayni boyutlu olan revenger olurdu eski modlardan almazdim.

• Elektronik Sigara - ANA KONU-

• quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

quote:

esigaram forumunda kullanici konusuna bakın sahsen ben kullanmadım o forumda her modla ilgili bilgi var. Ancak benim tercihim yeni cikan ve hemen hemen ayni boyutlu olan revenger olurdu eski modlardan almazdim.

Evet oradan takip ediyorum ben de. Revenger gerçekten çok hoş bir cihaz olmuş. Çift pilli mod düşünsem kesinlikle ona yönelirdim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

quote:

Evet oradan takip ediyorum ben de. Revenger gerçekten çok hoş bir cihaz olmuş. Çift pilli mod düşünsem kesinlikle ona yönelirdim.

Evet boyut olarak aralarında ek fark yok. Hem cift pil daha stabil olurdu ama genede siz bilirsiniz tabiki

• Valla gümrük çok büyük sıkıntı istediğin satıcıdan geç siparişini hiç fark etmiyor.Kitlerin takılma ihtimali yüksek aklında bulunsun.Mod ayrı ato ayrı sipariş ver.
  • Hangi marka e likite yönelelim

Kaliteli üst seviye olan markalar nelerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Reklamlarr

Cihaz önerisi olarak başlangıç seti alabilirsiniz.Hiç kafanızı karıştırmadan kullanımı basit kalem tipli olanlardan da alabilirsiniz. Tek pilli, hazır coilli, coilini piyasada yada n11 de bulabileceğiniz ürün seçimi daha doğru olur.
    http://www.n11.com/arama?q=coil&isf=1 eleaf coilleri 50 tl smok coilleri 80 tl civarında...

Cihazların fiyatları yurt dışında pahalı olduğu önerdiklerimin TR fiyatlarını da ekledim.Fazla para vermeyin.Yurtdışından likit almak daha ekonomik.Cuttwood 120 ml likit TRde 220 tl ile 260 TL arası değişiyor.Siz likit alıp burda satın, bunun üzerinde durun bence.Özellikle avrupada yasayla maksimum likitler 10 ml den satılıyor yıl sonuna kadar +10ml indirimde elden çıkartmaya çalışıyor shoplar.

Joyetech eVic VTwo Mini 75W TC VW APV Box Mod Kit Her türlü tankı kullanabilirsiniz. TR de 200TL ye bulabilirsiniz.
    http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo-mini-cubis-pro/
    https://www.youtube.com/watch?v=fwqnImsL_JE

Eleaf iStick Pico Kit 22mm Atomizerler takabilirsiniz. TR de 150-160 TL ye bulursunuz. Eleaf coil 5 adet 50 tl heryerde var.1 coil 15 gün gider.
    http://www.eleafworld.com/istick-pico-kit/

Eleaf iJust S TR de 145 TL ye bulursunuz.
    http://www.eleafworld.com/ijust-s/

Eleaf iStick Pico 25 with ELLO 25mm atomizerler takabilirsiniz.
    http://www.eleafworld.com/istick-pico-25-with-ello/

STICK V8 KIT
    http://www.smoktech.com/kit/stick-v8

AL85 KIT TR de 170 TL ye bulursunuz.
    http://www.smoktech.com/kit/al85

gibi, yine siz araştırın diğer markaları youtube ta çok video var.Yanlış cihaz seçimi bu işten sizi soğutur o yüzden kolay basit bir model alın alışın sevin zaten zevkinize göre başka bi cihaz alırsınız ilerde.Belkide sigarayı bıraktığınız gibi esigarayıda bırakır hiç gerek kalmaz.

hocam al85 de bunun iki katı fiyata likitle aldım sağlam kazık yedim demek ki şimdi g priv bakıyorum 420 istiyorlar ucuza bulabileceğim bi yer var mı acil cevaba ihtiyacım var
  • briareus B kullanıcısına yanıt
    kaç liraya düşünüyorsunuz hocam?
  • Yeni başlayacak biri olarak birkaç sorum olcak

1- Smok Alien 220W Mod Kit with TFV8 Baby Beast

Alicam yeni başlayacak benim gibi birisi için uygunmudur yada al85 mı aliyim

2- kac ohm coil aliexpresden istemem gerekir yedek stokluyum ve ne kadar sürede değiştirmek gerekir

3- smok Alien likiti çok tüketiyor diyorlar bu coillemi alakalı

4- günde 1,5 paket sigara için biriyim likit başlangıç icin ne önerirsiniz ve sarfiyatım sizce ne kadar olur

5- tel ve pamuk sarma olayına girmeme gerek varmı ustteki cihazlar buna uygunmu

• briareus B kullanıcısına yanıt
    Facebooktan gruplara bakmak yararlı olur.
    TR de Smok G-Priv Kit 330 tl
    Mod 270 tl civarı bulursun.

Yurtdışı fiyatlarına bakın almak istediğiniz cihazların.Fikriniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamlarr -- 21 Temmuz 2017; 23:54:46 >
  • Elektronik Sigara - ANA KONU-

Tadı süper

• likit konusunda ne tavsiye alın nede orada burada satılan premium (!) ürünleri. güvenilir yerden nbase ve aroma alıp kendiniz yapın. bu konu gayet ciddidir. sağlık için ateşliyi bırakıp başka sağlık sorunlarına yol açacak işlere girmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.