Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.611
Cevap
228
Favori
505.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Eklediginiz linkler gerçekten daha uygunmuş. Bir dahaki sefere artık telleri pamukları vs. oradan siparis veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tel olarak adı tanınmış markaları tercih edin. malum ateş gibi kızaran tel metaldir. içindeki alaşımda zararlı maddeler olabilir. temco benim önereceğim marka.
  • Smok big baby atomizeri en hızlı yolla en ucuz alabileceğim yer hakkında önerisi olan var mı? Yada elinde olan takas yapmak isteyen falan varsada görüşebiliriz

• Hocam peki ozaman ayriyeyen temco marka tel alacağım. Birde bu atomizeri kullanmadan once söküp temizlemelimiyim yoksa gerek yokmu. Teşekkürler

• babike B kullanıcısına yanıt
    yeni aldığınız atomizerleri sirke içinde en az yarım gün bekletin. sonra ılık suyla iyice temizleyin. (o-ring denen plastik contalara zarar vermeyin ama) kurumasını bekleyip, yine de bir peçete ile kurulayın. öyle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

en kolay kullanım kalem tipi olanlar. sizin bütçe nedir?

150 civarı hocam hangi modele tavsiye edersiniz

• Ego aio d22 xl alacam tavsiyesi ve fikri olan var mi ? 110 tl + likit fiyati nargile misali keyif maksatli kullanacam bagimli degilim

• Peki hocam o ringe zarar vermemek icin onu temizlemeyim ozaman digerlerini temizlerim. Teşekkürler birde sizden likit tavsiyesi isteyeceğim ilk başlangıç için bildiğiniz orjinal ve en az zararı olan likit varsa tavsiye edebileceğiniz belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• babike B kullanıcısına yanıt
    hocam , zarar için bir şey diyemem. sonuç itibarı ile likitler vg ve pg içermek durumunda. vg 'nin bir zararını ortaya çıkarabilen yok (zaten bir çok ürün ile vücuda giriyor) pg de fazlası olmadığı müddetçe aşırı zararı yok. (pg de bir çok günlük kullanılan üründe mevcut) aroma kısmı tehlikeli olabilir.çok aşırı tüketilirse. şahsi görüşüm başlangıç için efkar hayat, tiryaki, silahlı kuvvetler likitleri. sigara tüketim oranınıza göre, günlük normal 1 paket tüketiyorsanız 0.9 mg olanı uyar. 1 paket üstü 1.2 mg.light tabir edilen sigara kullanıcısı iseniz paket oranına göre 0.6mg veya 0.3mg sigara içmenizi engelleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 28 Mayıs 2017; 14:45:2 >
  • Herkese tekrar merhaba,
    2 hafta oldu nerdeyse okumadığım site kalmadı.
    Daha önce burdan da yazmıştım , günde 1 paket içen biri olarak bir de elektronik sigarayı denemek istedim fakat gerçekten konular çok karışık - sosyal medya olsun , internet siteleri olsun piyasada çakma orjinal binlerce ürün var gözlemlediğim.

Benim amacım günde 1 paket sigara yerine geçecek , batarya ömrü 1 gün çıkarabilecek , çok teferruatlı ( atomizeri değiştir tel sar pamuk koy falan kafam iyice karıştı ) olmayan
    Sabah işe giderken likiti doldurayım
    Akşam şarja takayım , beni en azından 6 -12 ay götürsün

İstanbul içi elden alabileceğim bir ürün önerebilir misiniz ?
    bütçem 400 tl ( aynı ürünün 200 e de 400 e de satılanı var onu hala anlamış değilim)
    Hatta elinde satan ve birebir yardımcı olabilecek biri var mı?,
    Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChikoBombare

Herkese tekrar merhaba,
    2 hafta oldu nerdeyse okumadığım site kalmadı.
    Daha önce burdan da yazmıştım , günde 1 paket içen biri olarak bir de elektronik sigarayı denemek istedim fakat gerçekten konular çok karışık - sosyal medya olsun , internet siteleri olsun piyasada çakma orjinal binlerce ürün var gözlemlediğim.

Benim amacım günde 1 paket sigara yerine geçecek , batarya ömrü 1 gün çıkarabilecek , çok teferruatlı ( atomizeri değiştir tel sar pamuk koy falan kafam iyice karıştı ) olmayan
    Sabah işe giderken likiti doldurayım
    Akşam şarja takayım , beni en azından 6 -12 ay götürsün

İstanbul içi elden alabileceğim bir ürün önerebilir misiniz ?
    bütçem 400 tl ( aynı ürünün 200 e de 400 e de satılanı var onu hala anlamış değilim)
    Hatta elinde satan ve birebir yardımcı olabilecek biri var mı?,
    Şimdiden teşekkürler.

smok alien kit tavsiye edebilirim.
  • smoke ailen + 2x sony vtc6 + nitcore d2 şarj aleti alın hiç bi şekilde pişman olmazsınız 55w'da keyifli lezetli buhar tertemiz

şimdi gelelim likit konusuna temizbuhar.com nasıl hexocell felan satıyor 30ml 20tl orjinal mi kaliteli mi bilen var mı
  • arkadaşlar smok al85 mi ı stick pico mu nargile çekimi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: babike

Peki hocam o ringe zarar vermemek icin onu temizlemeyim ozaman digerlerini temizlerim. Teşekkürler birde sizden likit tavsiyesi isteyeceğim ilk başlangıç için bildiğiniz orjinal ve en az zararı olan likit varsa tavsiye edebileceğiniz belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Max VG Likit, katkı maddesi yok, gıda boyası yok.
    https://www.facebook.com/VapLyn-Likit-1314565101944682/
  • xfire212 kullanıcısına yanıt
    hiç fark etmez. iki cihaz da (atomizerli kit olarak) ciğer çekimidir. az bekleyip (daha gelmedi piyasaya) istick pico 25mm, 85w olanını da alabilirsiniz.
  • Nefes Likit deneyen var mı? Yeni başlayacağım bi tavsiye please
  • Boyunayim B kullanıcısına yanıt
    Bence sagliginiza onem veriyorsaniz evyap likit almayiniz nerde nasil yapildigi hangi nbase hangi aroma kullanildigini bilmeden likit almayin.

Ya kendiniz yapin ya da bilinen efkar-the collection-dr vape likitlerini kullanin.

Bana kalirsa sek nbase icin hem maliyetsiz hem saglikli

• Boyunayim B kullanıcısına yanıt
    Tütüncülerde satılan likitlerdense uzak durman için yeterli bir sebep - dediğin markayı daha önce duymadım. Malum siteye gidip camiada kabul görenleri araştırabilirsin, olmadı sadece kaliteli sek nikotinli likit (n-base) alıp içersin yine keser. Ve e-buhar veya e-sigara; ateşliyi hiç aratmasa da likit konusunda dikkatli olmak gerekir - insanı soğutabilir başkalarının kar hırsı yüzünden.

• Ben de bugün ego aio sipariş vererek sigara dünyasına adım attım. Umarım sigara illetinden kurtulmama yardımcı olur.

Camel White aromasında bir likit bulmam mümkün mü. Bir de günda 1 paket sigara içiyorum nikotin oranını ne yapmalıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainOnedin

Bence sagliginiza onem veriyorsaniz evyap likit almayiniz nerde nasil yapildigi hangi nbase hangi aroma kullanildigini bilmeden likit almayin.

Ya kendiniz yapin ya da bilinen efkar-the collection-dr vape likitlerini kullanin.

Bana kalirsa sek nbase icin hem maliyetsiz hem saglikli

Türkiye'de üretimi yapılan tüm likitler evyap. efkar da aynı diğerleri de...

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.