Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Nasreddin3
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
6.685
Cevap
230
Favori
508.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet o sekilde daha mantikli, tam istedigim hazzi tutturana kadar en az kayip olur. umarim karistirmanin zarari yoktur.

• antisocial77 A kullanıcısına yanıt

Aynı marka aynı aromayı karıştırırsanız sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • argus pro'da nefes sensörü var mı? Bilgisi olan arkadaş var mıdır

• sigara birakmaya yardimci oluyor mu ? kız arkadaşım için düşünüyoruz da

• FlowMotion kullanıcısına yanıt
    Gerçekten sigarayı bırakma niyeti varsa yardımcı olur hocam. Yoksa elektronik sigara aldım. Bana sigarayı bıraktırsın düşüncesinde olan birine hiç bir faydası olmaz. Sigarayı bırakmada birinci kural kişinin kendinin gerçekten bırakmayı istemesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 29 Eylül 2022; 23:11:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt

hocam teşekkürler cevap için,ben kullanmıyorum kendi kullanıyor azaltmayı istiyordu durumdan rahatsız olduğumu belirttikten sonra,birkaç arkadaşında denemiş hoşuna gitmiş,en azından kokusuz vs. şekilde hallolmasını umuyorum

• FlowMotion kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi hocam öncelikle gerçekten bırakma isteği olması önemli. Azaltma vs. kendini ya da karşısındakini kandırmaktan başka bir şey değil.

Kendim aralıklarla elektronik sigara ile ya da direk 1-1,5 yıl sürelerle 3 kez bıraktım ve kendi isteğimle tekrar başladım. Şuan yine 2-3 yıldır kullanmıyorum. Başlamak kolay. Bırakmak zorluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birde şöyle bir durum var, e sigarayı bırakmak ateşli sigarayı bırakmaktan daha zor, zira esigaranın keyif tarafı var

• arkadaşlar 2020-7 Sayılı Genelge hâlâ geçerli mi?

yani yurtdışından bir karton ısıtılan tütün ürünü (Heets) getirebiliyor muyuz?

• genc1923 G kullanıcısına yanıt
    Geçen ay Kıbrıstan 1(0) karton getirdim bavulda 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 30 Eylül 2022; 20:24:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt

hocam peki yasal olarak 1 karton hakkımız var mı Elektronik Sigara - ANA KONU- 

dikkat etmek lazım :)

• genc1923 G kullanıcısına yanıt
    Pardon 1 karton 😂
    1 kartonun bile yasal olduğunu düşünmüyorum cihazın satılması da sigarasıda yasaktır.

• DrPowerX kullanıcısına yanıt

Ticareti yasak hocam.

Kullanmak yasak değil😉

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt
    Kullanan arkadaşıma aldım hocam, ticaret için almadım

• Düzenleme: Parçalar gönderildi ulaşan arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen -- 5 Ekim 2022; 10:14:3 >
  • merhaba, caliburn g2 sek salt likit ile 10 gun once e sigaraya basladim. su ana kadar fena gitmiyor ama hem yedek cihaz olsun (bundan sonrasi icin cok bilgim yok, eksik-yanlis bilgilerle yazacagim) hem de mtl icimin daha sigaraya yakin olmasi ve bogaz vurumu dolayisiyla mod ato arastiriyorum. hakikaten kafam cok karisti, cok fazla terim, cok fazla ato,mod ve versiyon var. ozet olarak kendi sarimimi yapabilecegim, dedigim gibi mtl icim ve sek nbase kullanilicak o yuzden sadece mtl performansi benim icin onemli. aklimda olan set pico plus (25mm ye kadar destekledigi icin) ato olarak ise aegis solo,wye 86, siren2 ve penodat v2.

bu set yukarida yazdigim isteklerime uygun mudur?

aklima gelen diger sorular

1 cift baca tek baca farki nedir?

2 200 vs watt destekleyen mod a gerek yok diye dusunuyorum 70 civari yeterlidir dogru mu?

3 kisa uzun baca farki sadece sicak soguk buhar farki midir?

4 ikinci el almayi dusunuyorum, atoyu al modu alma veya tersi seklinde bir durum var mi? kullanimlarini bimedigim icin soruyorum

5 caliburn g2 de nbase kullansam sorun olur mu?salt oneriliyor ama nbase kullanan da var.

genel olarak saglam, kullanimi kolay, sarimi kolay, parcasi bulunabilen, tercihen en az 4 ml hazneli, baslangic kiti duzeyinde diger set onerileriniz olursa sevinirim.

• zq cıhazım var 1.4 ohm calısıyor atomizer icin tel sarmak icin teli nerden alabılırım tavsıyesı olan varmı arkadaslar

• penodat v2 ye uyumlu, mtl icim icin 2. el mod ariyorum. tercihen tek pilli, kozmetigi onemli degil, kirik catlak vs yani kullanima engel olan birsey olmayacak. fazlalik urun varsa dm lutfen.

• Sigara içmiyorum. Kitap okurken içebileceğim, uğraştırmayacak bir e sigara arıyorum. Tavsiyeler açığım. Küçük ve şarjı ne kadar çok giderse o kadar iyi olur. Likit tavsiyesine de açığım.

• jisguy53 J kullanıcısına yanıt
    dertsiz başınıza neden dert arıyorsunuz? nikotin bağımlılığınız yok, keyiften sigarayı taklit eden ürün kullanmak istiyorsunuz.

en başta, bağımlılıkları yüzünden bunu kullanmak durumunda olanlara ayıp ediyorsunuz.

tavsiyem şudur, bitki çayı vb. için. bir zararı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.