Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim Warwolf bugün ulaştı hocam. Kapıcıya bırakmışlar az önce teslim aldım. Daha açmadım arabada duruyor. Heyecan yapıyorum kendime 😂 Toplamda 15 gün sürdü gelmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

"Kesinlikle sigarayı bırakmak için e-cig almayın." şaka mısınız arkadaş? sigarayı zart diye bırakamıyoruz diye bin çeşit zehiri ile içmeye devam mı edelim yani? ne yazdığınızın, neyin mesajını verdiğinizin farkında olarak yazın buraya. bilgi paylaşım forumu burası, kıraathane değil ki! bir bağımlılık var, bu bağımlılığı bitirmek için uğraşıyor insanlar. zaten bir anda bıraksa , bırakacak, size sormaya bile gerek duymadan.

günde 1.5 paket içerken e-sigaraya geçtim. 18mg ile başlayıp, 8mg'a kadar düşürdüm. daha da düşürmek niyetindeyim ki, sonunda ihtiyaç duymamak adına.

Ciğer sizin için yok edin.Çok güveniyorsunuz o likitlere değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desper.ibanez -- 17 Ocak 2018; 13:18:36 >
  • desper.ibanez D kullanıcısına yanıt
    binlerce zehir barındırdığı ve kanser dahil bir dünya hastalığa sepep olduğu kesin olan normal sigaradan ziyade, sade nbase ve kalitesini bildiğim bir kaç aromaya güveniyorum evet.
    Piyasadaki likitlere zaten güvenen yok.Heleki satılan yerli likitlere.Yalnız bunun çözümüde çok kolay, kendiniz yaparsınız olur biter.1 nbase 1 tanede de mix aroma alırsınız oldu mu size güvenilir likit ?
    İçine ne koyduğunuz belli kalitesi belli hemde ekonomik.
    Merak ettiğiniz bir şey varsa yazın cevaplayalım onun dışında insanların yaptıklarını yargılamayın yada düzeltmeye çalışmayın.Konumuz belli bilginiz varsa paylaşın hepimiz faydalanamlım.
  • KairosLife K kullanıcısına yanıt
    Sitelerin güvenilirlikleri zaten sorun ama güvenilir olsalar dahi satış fiyatları çok fazla.
    Siz nasıl bir içim keyfiniz olduğunu ( nargile içimi yani ciğer çekimi dl mi yoksa sigara gibi sıkım içim mtl mi ) ya da istediğiniz kiti atomizeri modu neyse piyasadan aldığınız fiyatları link yada site ismi vermeden yazın buraya sonra sizi güvenilir ve uygun fiyatlı kişilere yönlendirelim.Hem güvenli hem ekonomik olarak kafanız rahat olsun.
    FACEBOOK gruplarına bakabilirsiniz kendinizde araştırın karşılaştırın bizim söylediklerimizin haricinde.Hem bilgi edinmiş hemde farklı cihazları görmüş olursunuz.

Mesela Pico 75 wattı beğendiniz. Aliexpressten aratın fiyatlarına bakın 30- 35$ lık cihazlara 200-250 TL fiyat yazan siteleri görürsünüz.Normalde 150 TL piyasası.Bu şekilde de kendiniz fiyat araştırması yapabilirsiniz.
    Zaten çoğu kişi aliexpressten sipariş veriyor.Ama kargo süresinde sağlığım daha önemli ya da sigara masrafım çok olur derseniz fark verip tr den de alabilirsiniz.Seçim sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 17 Ocak 2018; 14:58:47 >
  • Juliano kullanıcısına yanıt
    Az buhar verip ama boğaz vurumu olsun istiyosanız mtl atomizer daha doğru olur.Likit tercihide tütünlü olsun bellki tütünü seviyorsunuz.
    Doğu banka gidin Aspire Nautilus 2 yi bi araştırın.Hazır coilli.Belki 1 pico alı deneyebilirsiniz piconun atomizeri tatmin etmezse picoya Aspire Nautilus 2 yi alıp deneyin.
    https://tr.aliexpress.com/item/2016-100-Original-Aspire-Cleito-Tank-cleito-120-tank-Airflow-Control-3-5ML-Black-SS-Sub/32809805548.html
    Doğu bankta arkadaşlarımız var yönlendirir alışveriş yapmasanız dahi bilgi edinmek için yardımcı dahi olurlar.
    Yeterki ateşli sigara zehrinden kurtulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Az buhar verip ama boğaz vurumu olsun istiyosanız mtl atomizer daha doğru olur.Likit tercihide tütünlü olsun bellki tütünü seviyorsunuz.
    Doğu banka gidin Aspire Nautilus 2 yi bi araştırın.Hazır coilli.Belki 1 pico alı deneyebilirsiniz piconun atomizeri tatmin etmezse picoya Aspire Nautilus 2 yi alıp deneyin.
    https://tr.aliexpress.com/item/2016-100-Original-Aspire-Cleito-Tank-cleito-120-tank-Airflow-Control-3-5ML-Black-SS-Sub/32809805548.html
    Doğu bankta arkadaşlarımız var yönlendirir alışveriş yapmasanız dahi bilgi edinmek için yardımcı dahi olurlar.
    Yeterki ateşli sigara zehrinden kurtulun.

Hocam anca bu kadar olur :) dün son 5-6 sigaram kaldı demiştim. Bitince direk gittim yukarıda bir arkadaşa övdüğünüz zelos seti aldım. Bugün de siz onu tavsiye ettiniz:) 250 liraya mal oldu. YUrtdışından gelene kadar ki sigara masrafım bir e-sigara daha edecekti çok beklemek istemedim. Aldım direk. Tam istediğim performans çok iyi olmasa da Eliquid france bir likit aldım. Daha ilk günden sigara aratmadı benim gibi tiryakiye. Gayet mutluyum. Daha iyi likitlerle daha sigara içeceğimi düşünmüyorum. Teşekkürler ilginiz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juliano -- 17 Ocak 2018; 15:47:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Az dumanlı bol niktinli MTL ciler için bana da verilen tavsiye Troya M atomizer ve herhangi bir mod. Troya M sıfırı 200 lira civarı, alacağınız 2. el pico ise 70 + pil 25 lira olacaktır. Alternatif atomizerler, pico ile uyuşması için çaplarını kontrol edip; Berserker, Spica en çok duyduğum modeller.

Sağolun tavsiyeniz için. son dallarım bitince direk gittim aspire zelos aldım çok memnunum ilk 24 saat için umarım devam eder. Benim durumum da olanlar için tavsiye ederim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juliano -- 17 Ocak 2018; 16:8:36 >
  • Merhaba Arkadaşlar ben elektronik sigara kiti almayı düşünüyorum sigara içimi olacak nerden ve nasıl alacagımı bilmiyorum.E.sigaram.us adlı Foruma üye oldum ama ürünleri tıkladıgımda bu işlemi gerçekleştirme yetkiniz yok yazıyor.Elektronik sigara olarak pico ve swag alıp sigara içimi için ne yapmam lazım ve coiller hazırmı oluyor yoksa kendimizmi sarıyoruz.Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • Bu tellerin üzerinde 32g 28gx2 gibi değerler var bunlar ne anlama geliyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebyed -- 17 Ocak 2018; 21:26:29 >
  • thebyed kullanıcısına yanıt
    32g 28gx2 nedir derseniz 2 adet 28ga telin etrafına 32 ga tel sarılmıştır. Rakam yükseldikçe tel kalınlıkları incelir. Bu telin özelliğine göre tabirler değişir.Kantal tel için durum bu.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

KANTHAL A1 Tel Nedir ?
    KANTHAL A1 : Maksimum kullanım sıcaklığı 1400C olan, demir-krom-alüminyum alaşımından oluşan, kararlı oksit tabakasına sahip ısıtma elemanıdır.http://www.teknotherm.com.tr/rezistans-telleri-ve-isitma-sistemleri

AWG nedir? "Kanthal AWG 32" gibi şeyler duyuyoruz, bu ne demektir?

AWG kısaltması American Wire Gauge sözcüklerinin kısaltmasıdır; anlamı da Amerikan Tel Ölçüsü'dür.

AWG tel ölçü sistemine göre bir telin kalınlığı 0 ile 40 arasında değişir; biz genelde en fazla 24 ile 38 numara arası kalınlıktaki telleri kullanırız ki bu da mm cinsinden 0.1-0.5 arasına denk gelir. Aslında tersinden söyledik; 0.5-0.1 arasına denk geldiğini söylemek gerekir.
    Çünkü AWG ölçüsü arttıkça tel incelir, AWG ölçüsü azaldıkça tel kalınlaşır.

Bunun sebebini anlamak için Türkçedeki "hadde" ve "haddeden geçirmek" sözcüklerine aşina olmak yararlıdır. Aynı işlemdir.
    Zaten mecazi olarak haddeden geçmiş, incelmiş anlamında kullanılır. Hadde, üzerinde küçük delikler bulunan genelde çelikten yapılmış tabladır.
    Mesela bu bir hadde:

(Bu arada, anlaşılan hadde eskiden demirden yapılıyordu. Çünkü eski dilde ya da Arapçada hadde, demir demektir)

Bir metal, tel haline getirilirken ince bir delikten (haddeden) geçmeye zorlanır, işte haddeden geçirmek böyle bir şeydir ve bir sürü farklı teknikle, bir ya da bir kaç silindir kullanarak, soğuk ya da sıcak olarak uygulanabilir.
    ABD'de başlangıç kalınlığı 11,684 mm, yani 1 cm'in biraz üzerinde kabul edilir. Sonra gittikçe daha küçük bir delikten geçirilerek inceltilir.
    Özünde olay şöyle: küçük bir delikten geçirilir, daha ince olması isteniyorsa daha küçük, sonra bir kez daha ondan da küçük bir delikten geçirilir.
    İşte AWG ölçüsünü böyle bir şey olarak düşünebiliriz. Kaç kez delikten geçiriliyor? 32 kez ise çok inceliyor, 24 kez ise az inceliyor.
    (Tabi belirli bir AWG belirli bir metalde ve belirli bir sıcaklıkta iken belirli bir direnç ve amper'e denk düşüyor.)

Kırmızıyla çizili alan mm cinsinden çap sütunu ve bizim en çok kullandığımız AWG ölçüleridir

Elektronik Sigara - ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 17 Ocak 2018; 22:26:38 >
  • quote:

Piyasadaki likitlere zaten güvenen yok.Heleki satılan yerli likitlere.Yalnız bunun çözümüde çok kolay, kendiniz yaparsınız olur biter.1 nbase 1 tanede de mix aroma alırsınız oldu mu size güvenilir likit ?
    İçine ne koyduğunuz belli kalitesi belli hemde ekonomik.
    Merak ettiğiniz bir şey varsa yazın cevaplayalım onun dışında insanların yaptıklarını yargılamayın yada düzeltmeye çalışmayın.Konumuz belli bilginiz varsa paylaşın hepimiz faydalanamlım.

Güvenmeye devam edin. Ciger sizin içiniz.
  • quote:

Sitelerin güvenilirlikleri zaten sorun ama güvenilir olsalar dahi satış fiyatları çok fazla.
    Siz nasıl bir içim keyfiniz olduğunu ( nargile içimi yani ciğer çekimi dl mi yoksa sigara gibi sıkım içim mtl mi ) ya da istediğiniz kiti atomizeri modu neyse piyasadan aldığınız fiyatları link yada site ismi vermeden yazın buraya sonra sizi güvenilir ve uygun fiyatlı kişilere yönlendirelim.Hem güvenli hem ekonomik olarak kafanız rahat olsun.
    FACEBOOK gruplarına bakabilirsiniz kendinizde araştırın karşılaştırın bizim söylediklerimizin haricinde.Hem bilgi edinmiş hemde farklı cihazları görmüş olursunuz.

Mesela Pico 75 wattı beğendiniz. Aliexpressten aratın fiyatlarına bakın 30- 35$ lık cihazlara 200-250 TL fiyat yazan siteleri görürsünüz.Normalde 150 TL piyasası.Bu şekilde de kendiniz fiyat araştırması yapabilirsiniz.
    Zaten çoğu kişi aliexpressten sipariş veriyor.Ama kargo süresinde sağlığım daha önemli ya da sigara masrafım çok olur derseniz fark verip tr den de alabilirsiniz.Seçim sizin.

Siz ulaşmak istediğiniz yerdesiniz.Araştırmış ve nirvanaya ulaşmışsınız.
    sizden de izni kaptık.
  • Elektronik Sigara - ANA KONU-
  • limon tart nasıl memnun musun?birde nereden temin ettiniz acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

limon tart nasıl memnun musun?birde nereden temin ettiniz acaba.

Valla çok beğenmedim. Aroması çok yoğun geldi şimdilik ayırdım bir tarafa belki ileride tekrar bakarım tadına. Esf den aldım.
  • Çok merak ediyordum tadını. O kadar yoğunsa başka düşüneyim.Esf web sitesimi bu arada
  • sdt_37 S kullanıcısına yanıt
    Aspire nautilus 2 atomizer

Altına bi mod vaporesso Target pro mod tavsiye ederim bide vtc6 pil alıp kendinize güzel bi set yapabilirsiniz sigara tarzı içim icin çok iyi bi set olur bende kullanıyorum
  • arkadaslar elektronik sigara markasi vaporesso revenger x coilde surekli bi fokurdama var agzima geliyor hava likit hava kanallarindan kaciriyo cozum ne olabilir ?
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.