Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #28
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reyes_19

Hcigar official store hocam okadar uzun süreceğini sanmam para iadesinin cihaz riske değer sanırım

Sizin yazdiklarinizdan bunu anladım

Zaten sıkıntı para iadesinin olmamasında değil. Sürecin uzun sürmesi. Ama offical store'da süreç daha kısa olur diyorsanız tabi ki siz bilirsiniz.
  • quote:

Şuan elimde aio var hocam beklemek sıkıntı olmaz amaç kediyi değil sigarayı bırakmak olduğu için beklerim aio da sadece duman çıkıyor ne nikotin isteğimi kesiyor ne bişey

Coil'ini araştırdınız mı? Türkiye'de bulunabiliyor mu? Yoksa coil'de yedeklemeniz gerekir.
  • quote:

Şuan için zor bulunuyor ve malum sitede baktım 2 coil 18tl ye geliyor pazarlıkla 4 addeti 30-32 TL ye getirtilir aslında amacım cihazı alıp ya hazir coile sarım yapmak(daha önce hiç sarım yapmadım yeniyim e sigarada) yada bir ato alıp tfv8 cloud beast gibi büyük hazır coilli bir ato sarım yapmak hocam

Sadece mod ve tfv8 alsam çok pahalıya gelir bana simdilik

tvf8 gibi bir atomizer almayı düşünürseniz almak isteğiniz mod yeterli gelmez. Çift pilli bir cihaz almanız lazım.
  • quote:

Pico set 165 TL (yurt içinde)

Hcigar warwalf 186 TL (malum siteden getirterez bunu)

Hangisi daha mantikli

Ben geçen hafta Warwolf siparişi verdim bakalım beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hadi hayırlısı hocam 😊

Bu arada yosta livepor 160w çift pilli degilmiydi

Evet çift pilli

• Merhaba,E-sigara hakkında pek bir bilgim yok coil değişimi vs kafam karışık.Nargile içmeyi de seven bir insanım yani buhar performansı da iyi olmalı.
    Günde maximum 15 tane sigara içiyorum(Parliament)
    Bütçe Max 250-300TL arası. Daha uyguna kaliteli birşeyler varsa daha iyi olur.
    Güvenli olması için pil şarjını nasıl yapmalıyız?
    Aylık ne kadar masrafı olur?
    Başlangıç olarak neler önerirsiniz?
    Likit olarak hangi aromaları önerirsiniz?
    Şimdiden teşekkürler...
  • isofix46 İ kullanıcısına yanıt
    Pico mod ve Troy 1x v3 RDA (250 lira civarı) tavsiye ederim (sigara içim deneyimi gayet iyidir)

En az iki tane pil ve şarj aleti de almalısınız. (120 lira civarı)

Kanthal tel ve pamuk almalısınız (50 lira civarı)

Tabii ki likit de almalısınız (bunda fiyat sınırı yok)

Başlangıç için cebinizden 400-450 lira civarı para çıkar ama sonra sadece likit parası verirsiniz.

• Vaporesso revenger x smoke alien olabilir..Şarj aleti alırsan daha sağlıklı ve şarj uzun süre gider...kendi içtiğimden örnek verirsem aylık hazır likit harcamam 550 lira ayda 2 tane gt8 coil alıyorum 50 tl...liktlerde cosmig fog,cuttwood,puffman tercih ediyorum hepsi güzel ve kaliteli...uygun bir likit arıyorsanız şişesi 25 30 arası değişiryor....kendi likitini coili yaparsan baya uyguna gelir @isofix46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 5 Ocak 2018; 20:32:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk meselesi hocam bende bağımlıklık yaptı sabah akşam çekiyorum bide aldıgım likitler biraz pahalı ama hakkını veriyor @reyes_19

• 450 TL verecek durumda değilim hocam şu an. O piconun içimi ciğer çekimi değil mi ben sigara çekimi istemiyorum pek ona alışmak için.

Herşey dahil 300 TL ye mal olan bir set kurmam daha iyi olur. Hazır coil önermiyor musunuz 5 li seramikler 60 tlye falan satılıyor. Kendi sarımımız olunca daha uyguna geliyor herhalde sarımı falan kolay mı çok uğraştırıyor mu eğer çok uğraşlı değil ve hesaplıysa hazır coil almam zaten. Pico dediğiniz eleaf istick pico değil mi?

• Bahsettiğiniz modellerin fiyatları biraz pahalı hocam. Daha uyguna birşey bulmak daha iyi olur. Eleaf pico set önerir misiniz? önceden just s önerileri almıştım ben onlar nasıl? Likit ve coiller pahalı kendimiz yapsak daha hesaplı oluyor. Fakat likit ve coillerin yapımı nasıl çok uğraşlıysa hazır almak daha iyi benim için. Veya coili eğer kolaysa kendim sarıp likiti de uygun 30-40 TL olanlardan alabilirim. 550 lira bizi aşar ayrıca instagramda pico set 265 TL idi 2 tane premium likit ve sony pil ile beraber geri kalan kısmına da coil için sarım malzemeleri alsak nasıl olur? Şarj cihazı da lazım buna onu nerden alacağız?

• Hocam 550 Tl lik likit ti sadece 2 coil ile bitirebiliyorsanız büyük bir başarı. Ben günde ortalama 1 tank içiyorudm, 1 revenger GT 8 coili en fazla 10 gün gidiyordu. Şu an kendim sarıyorum, bundada 3 - 4 güne bir pamuk 10 güne bir de tel değişiyorum.
  • Geçen sene ikisinide kullandım fakat pico da tekrar sigaraya başladım pili yetmiyordu tankı küçüktü (3ml) makine sarmadı benim dediğim modeller dediğiniz fiyat bandında 300 e aldım revenger x i (pil+likit)... bende uğraşmak istemediğim için hazır alıyorum hepsini uzun iş...çift pil(vtc6) şarj makinesini 100e aldım pilsitesinden @isofix46 550 lira derken 9-10 şişe oluyor hocam... Ben bütün gün içiyiorum günde ortalama 1 1.5 tank bitiriyorum ...içim tarzına bağlı olabilir @esefpekyurek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 6 Ocak 2018; 10:09:31 >
  • Eğer ciğer çekim ve hazı coil isterseniz Revenger Kit alıp devam edebilirsiniz. Hazır coilleri yaygın.

• Revenger mini için de geçerlimdr bu

• Siz o zaman premium likit kullanıyorsunuz. Çünkü normal şartlarda yurt dışından gelip burada demleyip satanlar bu fiyatlardan vermeleri çok yüksek olur. Normalde benim güvendiğim bir likitçi arkadaş var ondan bazı serisi 30 ml si 30 tl bazı serisi 30 ml si 25 TL. Kendim demlediğimde ise bu fiyat ortalama % 40 aşağı iniyor. Eğer denemek isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim. referansları iyidir.
  • Revenger Mini dahili pilli benim elimde yeteri kadar pil ve şarj aleti olduğu için dahili pilli mod kullanmıyorum. Tercih size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 6 Ocak 2018; 11:37:3 >
  • Günde 15 dal ince sigara içen biriyim.gün olarak şarjı süresi ve likit dolumuyla Can sıkar mı acaba bu revenger mini.

• quote:

Orijinalden alıntı: esefpekyurek

Siz o zaman premium likit kullanıyorsunuz. Çünkü normal şartlarda yurt dışından gelip burada demleyip satanlar bu fiyatlardan vermeleri çok yüksek olur. Normalde benim güvendiğim bir likitçi arkadaş var ondan bazı serisi 30 ml si 30 tl bazı serisi 30 ml si 25 TL. Kendim demlediğimde ise bu fiyat ortalama % 40 aşağı iniyor. Eğer denemek isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim. referansları iyidir.

Cosmic fog cutwood alıyorum kadıkoyden...nettede fiyatlar hemen hemen aynı 30 luk 50 60 arası değişiyo bakayım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 6 Ocak 2018; 12:46:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Günde 15 dal ince sigara içen biriyim.gün olarak şarjı süresi ve likit dolumuyla Can sıkar mı acaba bu revenger mini.

2pil tüm gün gidiyor günde 350 400 çekim çıkıyor bendeher ihtimale karşı yanımda likit be pille dolaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 6 Ocak 2018; 12:50:29 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.