Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Nasreddin3
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.688
Cevap
230
Favori
508.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şansa bakar. 2 ay içinde 3 mod aldım 2si ulaştı. artı posta yoluyla uyuşturucu yakalandığı için işler daha sıkılaştı. önceden metal nesnelerin çoğu geçiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ueroglu -- 31 Aralık 2017; 23:3:0 >
  • Hadi ya Hcigar Warwolf alacam da şansıma artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

quote:

Orijinalden alıntı: Krethuss

Hocam likitleri hangi siteden alabilirim ?

Buharistan.us
    elektroniksigaravip.com.tr
    Temizbuhar.com

Bunlardan guvenle alisveriz yapabilirsiniz. Eger turk yapimi olan efkar hastasi biriysenizde.

Ebuhar35.com
    Xbuhar.com

Efkar likitleri denemenizi tavsiye ederim

Hocam yanlış anlamayın ama en güvensiz ve kazık siteleri önermişsiniz arkadaşa. daha önceden alışveriş yaptınız mı yada gerçek fiyatlarıyla satan başka bir siteyle karşılaştınız mı bilmiyorum.
    Şuan en uygun fiyata elektronik sigara ve likit satan sitelerden bir tanesi e sigara sitesi dir. Diğer sitelerin bir çoğu ürünlerin fiyatları 2 3 katına satıyorlar.
    site adresi kurallara uygun değilse kaldırırım.
    esigarasitesi.comhttps://esigarasitesi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruknafizerten -- 1 Ocak 2018; 5:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Cihazlar çok pahalı ya pico mod natulius 2 atomizeri alayım dedim 250 yı geçiyor nerdeyse

üstteki mesajımda geçen siteye bakmanızı öneririm. Fiyatlar diğer sitelerden yarı fiyatına nerdeyse. Alışverişim oldu 5 6 defa sorunsuz ve orjinal ürün gönderiyorlar.
  • Arkadaşlar merhaba günde 1 paket Winston süper

Light içiyorum ama artık bu sigarayı da bırakmak

İstiyorum elektronik sigara alıp sonra onu da birakcam

Hangi marka model almayım ?

Vaparosso target pro icin ne düşünüyorsunuz

• aliden alırsan birşey kaybetmezsin. ya tamamını ya da kargo parası düşülerek iadesini alırsın. denemek sana kalmış. bu arada mod alacaksan yazılımı güncelleştirilebilir/yüklenebilir modellere bakmanı tavsiye ederim. cihazlarıma arcticfox yazılımını yükledim. kişiselleştirilebilir birçok ayarı var. içim modu baya farkediyor.
  • Caglar7110 C kullanıcısına yanıt
    Güzel kit ama vaporesso swag alman daha mantıklı olabilir. Swag kitin atomizeri daha iyi bence.
  • Caglar7110 C kullanıcısına yanıt
    ................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desper.ibanez -- 2 Ocak 2018; 17:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caglar7110

Arkadaşlar merhaba günde 1 paket Winston süper

Light içiyorum ama artık bu sigarayı da bırakmak

İstiyorum elektronik sigara alıp sonra onu da birakcam

Hangi marka model almayım ?

Vaparosso target pro icin ne düşünüyorsunuz

Sigarayı bırakmış biri olarak size tavsiyem şudur;

Kesinlikle sigarayı bırakmak için e-cig almayın.İnanın bu sizde beyninizde ve çevrenizde bitiyor.
    E-cig kesinlikle bıraktırmaz sadece oyalar.Önemli olan içinizdeki cevaptır.E-cig e başlaıp sigarayı bırakan var doğrudur ama sonradan sigaraya başlayıp
    hem elektronik hemde ateşliye devam eden de var.Ayrıca e-cig kullanıpta tonla para harcayanda var.Artık hobi haline gelmiş bir durum.Kısacası bulaşmayın derim.Bırakmak istiyorsanız kararınızı verin ve plan yapın.Sağlıkla kalın
  • Arkadaşlar club der dampfer silahlı kuvvetler aroması hangisi acaba? Tabak no 8 mi

• desper.ibanez D kullanıcısına yanıt
    "Kesinlikle sigarayı bırakmak için e-cig almayın." şaka mısınız arkadaş? sigarayı zart diye bırakamıyoruz diye bin çeşit zehiri ile içmeye devam mı edelim yani? ne yazdığınızın, neyin mesajını verdiğinizin farkında olarak yazın buraya. bilgi paylaşım forumu burası, kıraathane değil ki! bir bağımlılık var, bu bağımlılığı bitirmek için uğraşıyor insanlar. zaten bir anda bıraksa , bırakacak, size sormaya bile gerek duymadan.

günde 1.5 paket içerken e-sigaraya geçtim. 18mg ile başlayıp, 8mg'a kadar düşürdüm. daha da düşürmek niyetindeyim ki, sonunda ihtiyaç duymamak adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 2 Ocak 2018; 19:39:34 >
  • Aliexpress' ten coil aldım, PTT geri gönderdi Çin'e yav. ayar oldum.

Cihaz sorun oluyordu da coil de mi artık sorun oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Yav hocam millet telefon sokuyor senin coilker nasıl yakalanmış 😂

Yav on numara araç şarj aletini (Aukey) on numara fiyata denk getirdim (3 usd). O ürün de kayboldu bu ay

sipariş öncesi duş alacam bundan sonra

• Öncelikle herkese iyi akşamlar, iyi geceler.

Adını her ne kadar sevmesem de uzun bir süredir e-sigara alma planım var. En sonunda da sanırım net bir şekilde almaya karar verdim ama gördüğüm kadarıyla şuanda elektronikçi biri olmama rağmen coil sarımından yada evyap likitlerden şuanda pek anlamamaktayım. Konu ile ilgili aklımda iki adet mod kit var.

1.si Smok Alien mod kit 220w .

2.si Vaporesso revenger kit 220w .

Birkaç haftadır yaptığım araştırmalarda Uzaylı kardeşimizde kronik ekran kararması vs. problemler varmış. Revenger da böyle problemler olmadığını gördüm.

Bütçe olarak yaklaşık 500 tl bütçem olacak fakat yurtdışından getirme gibi bir durumum şuan için yok.Şuan yerli sitelerin fiyatlarını karşılaştırdığımda yurtdışından getirme işleminde geri dönme ihtimalini de katarsak fiyat farkları maksimum 50 TL oynuyor bu da bence cüzi bir miktar.

Her türlü önerilere ve tavsiyelere açığım. Kafam yeni başlamak isteyen herkes gibi karışık.

Şimdiden yardımcı olacak yada olmak isteyen hocalarıma ve kardeşlerime teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxCaPoxX

Öncelikle herkese iyi akşamlar, iyi geceler.

Adını her ne kadar sevmesem de uzun bir süredir e-sigara alma planım var. En sonunda da sanırım net bir şekilde almaya karar verdim ama gördüğüm kadarıyla şuanda elektronikçi biri olmama rağmen coil sarımından yada evyap likitlerden şuanda pek anlamamaktayım. Konu ile ilgili aklımda iki adet mod kit var.

1.si Smok Alien mod kit 220w .

2.si Vaporesso revenger kit 220w .

Birkaç haftadır yaptığım araştırmalarda Uzaylı kardeşimizde kronik ekran kararması vs. problemler varmış. Revenger da böyle problemler olmadığını gördüm.

Bütçe olarak yaklaşık 500 tl bütçem olacak fakat yurtdışından getirme gibi bir durumum şuan için yok.Şuan yerli sitelerin fiyatlarını karşılaştırdığımda yurtdışından getirme işleminde geri dönme ihtimalini de katarsak fiyat farkları maksimum 50 TL oynuyor bu da bence cüzi bir miktar.

Her türlü önerilere ve tavsiyelere açığım. Kafam yeni başlamak isteyen herkes gibi karışık.

Şimdiden yardımcı olacak yada olmak isteyen hocalarıma ve kardeşlerime teşekkür ederim.

revenger x üzmez ben 3haftadır kullanıyorum memnunum Makinenin kalitesi olsun buhar performansı olsun gayet güzel tatmin edici bundan önce ijust 2 ve pico kullandım fakat sigarayı bırakamadım nedense fakat bu makineye geçtiğimden beri 3 haftadır ağzıma sigara sürmedim yanına yedek pil ve şarj aleti aldım vtc6 pilleri 1 gün sürekli kullanımda yetiyor bana...toplamda 400 lira masraf ettim ... coili likitleri hazır ithal marka alıyorum o yüzden revengerı size tavsiye edebilirim

• Vaporesso Swag ile başladım e-sigaraya. Yaklaşık 12 gündür sigara içmiyorum çok şükür. Sigaraya göre daha zararsız, koku yapmaması, ayrıca canım istediğinde 1-2 duman alıp bırakabilmek gibi sebeplerden ötürü geçtim. Şu an için memnunum. Owl vape likit verdi aldığım arkadaş fakat pek hoşuma gitmedi aroması. Dün cosmic fog sipariş verdim. Umarım aradığım ve istediğim tadı,aromayı bulurum.
    2-3 arkadaşım daha benden sonra geçecek e-sigaraya.
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Ben de bir kere satın alıp bir süre bana dokunmadan kullanmak istiyorum o yüzden aslında pico yerine revenger alma taraftarıyım.Çünkü arkadaşların söylediğine göre pico bir yerden sonra farklı atomizerler için kısıtlayıcı oluyormuş.

Bir kere para verip sorun yaşamadan en azından ateşli dedikleri meretden kurtulmak istiyorum bir süre de olsa.
  • Yorumun için teşekkür ederim. Makineyi kullanmaktan memnun olduğunu anlıyorum peki dedikleri kadar kırılgan mı yada hassas mı bu makine merak ediyorum.
  • quote:

Yorumun için teşekkür ederim. Makineyi kullanmaktan memnun olduğunu anlıyorum peki dedikleri kadar kırılgan mı yada hassas mı bu makine merak ediyorum.

Hocam 2 kere yere düştü hiç bişeyi yok öyle söyliyim

• quote:

Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Ben de bir kere satın alıp bir süre bana dokunmadan kullanmak istiyorum o yüzden aslında pico yerine revenger alma taraftarıyım.Çünkü arkadaşların söylediğine göre pico bir yerden sonra farklı atomizerler için kısıtlayıcı oluyormuş.

Bir kere para verip sorun yaşamadan en azından ateşli dedikleri meretden kurtulmak istiyorum bir süre de olsa.

Hocam alacaksanız Revenger alın.Bende il başta pico alim dedim ama iyiki revenger X almışım. Her ato yu takabiliyorsunuz ve tutuşu çok rahat. Piyasada söylenilen ise ateşleme hızı çok iyi. İlerde farklı atoları denemek isterseniz şayet.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.