Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: KcRasco
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
230
Favori
508.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35bk35

quote:

Orijinalden alıntı: XxCaPoxX

Yorumun için teşekkür ederim. Makineyi kullanmaktan memnun olduğunu anlıyorum peki dedikleri kadar kırılgan mı yada hassas mı bu makine merak ediyorum.

Hocam 2 kere yere düştü hiç bişeyi yok öyle söyliyim

Aklımda güzel fikirler canlanmaya başladı. Biraz daha revenger gazı alırsam sanınırım koşup alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende revenger kit var.coil ini degistirmek istedim.Coili islattim.taktim ve 15 dakika bekledim.sonra cektigimde asiri agir bi tad geldi dedim heralde pamugu guzel islatamadim.o coili cikarip baska coil taktim.bunu cok daha iyi islattim ve 45 dakika kadar beklettim.bekletirken de bos hava cekip ufledim.cihazi calistirdigim da yine o agir icilmicek bi tad geldi.bu arada cihaci 20 wat da calistiriyorum.yuksek degerde de degil yani.bunun sebebi nedir sizce ne yapmaliyim?

• merhabalar bende revenger kit var.coil ini degistirmek istedim.Coili islattim.taktim ve 15 dakika bekledim.sonra cektigimde asiri agir bi tad geldi dedim heralde pamugu guzel islatamadim.o coili cikarip baska coil taktim.bunu cok daha iyi islattim ve 45 dakika kadar beklettim.bekletirken de bos hava cekip ufledim.cihazi calistirdigim da yine o agir icilmicek bi tad geldi.bu arada cihaci 20 wat da calistiriyorum.yuksek degerde de degil yani.bunun sebebi nedir sizce ne yapmaliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Negative35

Hocam merhaba bende revenger kit var.coil ini degistirmek istedim.Coili islattim.taktim ve 15 dakika bekledim.sonra cektigimde asiri agir bi tad geldi dedim heralde pamugu guzel islatamadim.o coili cikarip baska coil taktim.bunu cok daha iyi islattim ve 45 dakika kadar beklettim.bekletirken de bos hava cekip ufledim.cihazi calistirdigim da yine o agir icilmicek bi tad geldi.bu arada cihaci 20 wat da calistiriyorum.yuksek degerde de degil yani.bunun sebebi nedir sizce ne yapmaliyim?

Hocam bi de atomizeri komple açıp yıkayın temizleyin.

• arkadaşlar evyap için twisted harici, çok şekerli olmayan aroma tavsiyesinde bulunacak ve güvenilir, orijinal ürün satan tedarikçi önerecek olan var mı?
  • Negative35 N kullanıcısına yanıt
    Kaç çekim yaptınız onu öğrenebilir miyim ? ilk başlarda biraz öyle bir tat verebiliyor. bir 20 30 puff yapın eğer halen devam ediyorsa, coilde sorun vardır. Kutudan çıkansa zaten orjinaldir. Ama arkadaşın dedği gibi coili ve atoyu iyice bir yıkayın öyle bir deneyin.Yalnız kurutmayı iyi yapın.
  • Yikama islemini yaptim.ama cok iyi kurulamamis olabilirim o cok etkiler mi?bu sabah yine cektim tat yine ayni.bubarada 20 cekim falan yapmisimdir duzelir diye belki daha fazla.likitle alakasi olabilir mi

• quote:

Yikama islemini yaptim.ama cok iyi kurulamamis olabilirim o cok etkiler mi?bu sabah yine cektim tat yine ayni.bubarada 20 cekim falan yapmisimdir duzelir diye belki daha fazla.likitle alakasi olabilir mi

Revenger'da hangi coil'i kullanıyorsunuz?
  • Arkadaşlar merhaba

Revenger mini ile revenger 220w kit arasında kaldım.

Yeniyim.

Mini dahili pilli.85w max güç.küçük kostak bişey.çok hoşuma gitti taşınabilirlik açısından da çok iyi.sadece tankı kite göre daha küçük.

Sonuçta ortalama bi kullanıcı 50w civarı çekim yapıyor.(yanlışsam düzeltin)

İki cihaz arasındaki bu fark, duman,lezzet ve şarj olarak günü çıkarma konusunda fark yaratır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Arkadaşlar merhaba

Yeniyim.

Mini dahili pilli.85w max güç.küçük kostak bişey.çok hoşuma gitti taşınabilirlik açısından da çok iyi.sadece tankı kite göre daha küçük.

İki cihaz arasındaki bu fark, duman,lezzet ve şarj olarak günü çıkarma konusunda fark yaratır mı?

Benim gibi günlük minimum 300 puff ortalama ile içerseniz yetmeyebilir. Bende tarot nano var. O da dahili pilli olduğu için yeterli gelmedi ve swag aldım ayrıca.
  • sagamor kullanıcısına yanıt
    Bi tanesi orjinal yaninda cikan yedek coili.Digeri de yine sifir coil

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Arkadaşlar merhaba

Yeniyim.

Performans bakımından pek fark yok. Batarya 200-230 puff görüyor ki tam günü çıkartmaz normal içimde 1 saat durup şarj etmen lazım.

Mini çok kibar avantajı bu daha mobil ama bu ufaklık ufal likit haznesi ve dahili pil dezavantajı getiriyor. ikisinide elinize alıp bakın içinize sineni alın. Şunu alın demek yanlış yönlendirir sizi.

• yokyere kullanıcısına yanıt
    Sigarayı bırakmaksa amacınız bırakana kadar kullanacaksanız esigarayı hiç boşuna masraf yapmayın bence.

Revenger Mini dahili pilli.Nargile içimini seviyorsanız tek pilli ya da 80w vs. sizi tatmin etmeyebilir.Tek pilli alacaksanız da pico alın coili ucuz.Revengerların coilleri pahalı ayrıca.Alanlar satıyor sirek.
    5li eleaf coilleri wishte indirime giriyor sürekli, 5li coil 20 tl civarına bulabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar bana şöyle çıtır çıtır kuruyemiş tadı alabileceğim bir likit önerebilir misiniz? Vanilya, muz vs olmasın içinde (boss gibi)

• Hocam bende fındıklı vardı gelmişti. Fındıklı nescafe gibi bir tat vermişti. Denemek isterseniz satan arkadaşın iletişim bilgilerini verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esefpekyurek

Hocam bende fındıklı vardı gelmişti. Fındıklı nescafe gibi bir tat vermişti. Denemek isterseniz satan arkadaşın iletişim bilgilerini verebilirim.

Teşekkür ederim hocam benim istediğim daha çok kavrulmuş fıstık ağırlıklı kuruyemiş.

• Tedarik ettiğim arkadaşa sorim, varsa bilgi veririm
  • quote:

Bi tanesi orjinal yaninda cikan yedek coili.Digeri de yine sifir coil

Hocam her iki coil'inde minimum içim watt değeri 30 ya da 40 watt. Siz şayet 20 watt'da içtiyseniz sorununuz bundan kaynaklı olabilir. Coillerin üzerinde yazan "best" değerleri aralığında için. GT8 için söylüyorum hep 65-70 watt arası içtim. GT8 atomizerin üzerinde gelen GT4 ise kutudan yedek olarak çıkan.GT4'ü de 50 watt'dan aşağı içmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Pico set 165 TL (yurt içinde)

Hcigar warwalf 186 TL (malum siteden getirterez bunu)

Hangisi daha mantikli

Malum siteden gelirse tabi ki daha mantıklı ama gümrüğe takılma riski yüksek. Tamam para iadesi yapıyorlar takılırsa ama süreç 2 ayı buluyor. Ben kendime atomizer getirttim malum siteden 25 günde geldi. Ama aynı şeyi mod için söylemek mümkün mü bilemiyorum.
  • Teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar biraz daha araştırayım o halde .

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.