Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o sizin kullanacağınız likitteki nikotin oranı ve kendinizi sınırlandırmanızla alakalı. Ben normalde günde 7-8 sigara içiodum ama bu işe birazda keyif için girdim. Günde 1 tank rahat bitiriyorum Revenger X ile hatta bazen 2 bile olabiliyor, buda bana rahat 1 gün gidiyor. Eğer imkanınız varsa pilli almanızı tavsiye ederim. Harici şarj olayı her zaman daha sağlıklıdır. İlla Revenger Mini diyorsanız da laptop yada power bank ile şarj edin.
  • Hunbal kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bide onu inceleyim yanı demek istediğim su benim çok vaktim Yok almışken 1 kere alıp sonra aromasını alıp devam etmek yanı sürekli değiştirmek uğraşmaya zamanım yok en çok istediğim de sigaradan kurtulmak ayda 350 lira veriyorum sağlık yönü zaten maglum ama bu e sigra o kadar da zararlı değildir. Diye düşünüyorum kurtulmak icin burdan başlayım dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitelerde bir çok model var çeşit çeşit bilerek buraya yazdım ki kullanıcıların memnuniyetine göre bi cihaz alayım ve uğraşmayım 100-350 tl araliginda Öner’i bekliyorum

• arkadaşlar malum siteden yeni aldım 17 gün içinde geldi, satıcı aşırı ilgiliydi her soruma cevap verdi gümrük sıkıntısı olmasın diye mini speaker olarak not düşülmüş 4-5 kat naylona ve strafor köpüğe sarılmış sorusu olan varsa cevaplarım şimdi bir de benim sorum var.

abi ben bunu neyle içicem likit bakıyım dedim bi ton mesele kimseye güvenme diyo herkes ben bu forumdan başka kimseye güvenemem şimdi tutupta likit yapcak halim de yok acemiyim denemem lazım aleti f/p likit öneris bekliyorum sizlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi standartsaplama -- 6 Ocak 2018; 13:36:38 >
  • Öncelikle coili likitle ıslatmadan başlamayın. Zira coili yakarsınız. Bununla ilgili videolar mevcut. Likitlerle ilgili de facebook gruplarına katılarak bir çok marka görürsünüz. Referansı sağlam kişiler çoktur.
  • O arkadaşın linkini bende alabilirim hocam.

• her gün tel-pamuk değiştiririm. 50-60 liralık 250ml nbase'e, 10 ml.si 10 ila 15 lira arası satılan (marka vs. göre değişir. ) aroma katıp kullanırım. 250ml bana 2.5 - 3 ay yeter de artar. hesabı siz yapn.
  • 400 ü bırakın 300 çekim bile zor yaparım heralde.bu şartlar altında hala harici pilli cihaz al diyen olursa bu sefer kesin mini den vazgeçicem

• elektronik sigaraya başlayıp ciğer çekimi (DL) içimden sıkılanlara yorulanlara Nautilus 2 (MTL) şiddetle tavsiye ederim, sigara içiminden gram farkı yok meretin, ciğer çekiminden sıkılan yorulanlar için birebir başlık. ayrıca acemiliği atıp tel pamuk işlerine girmeden önce hazır coilli en güzel atomizerlerden.

• Şimdi revenger mini satan ve kullanan biriyle mesajlaşıyorum.465 puff çıkarmış bir şarjla.doğruluk payı nedir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Şimdi revenger mini satan ve kullanan biriyle mesajlaşıyorum.465 puff çıkarmış bir şarjla.doğruluk payı nedir sizce?

20 watt gibi bir değerlerde içmişse olabilir. Ama 45-50 watt gibi aralıklarda mümkün değil bence. Bende tarot nano vardı. Coili de çok küçük olmasına rağmen 300 puff zor görüyordum 42 wattda
  • tamamdır hocam sağolasın araştırıcam ama yine de şurdan likit alabilirsin dediğin bi yer var mı ya da şu gruplar iyidir şunlra gir dediğin olursa çok sevinirim

@sagamor

link gönderildi

@reyes_19

@yokyere

• Sek nbase kullanacagim ama sifir nikotinle, benimkisi el aliskanligi. Bogaz yaksin istemiyorum, tavsiyesi olan var midir?

Bir de nbase sise acildiktan sonra ne kadar surede tuketilmeli? Oksitlenme yapar mi? Ona gore ufak sise alacagim.

Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pico önermiyorsunuz o halde hocam. Şarj aleti neden o kadar pahalı acaba 30-40 TL falan bekliyordum ben. Direk içinde kendi şarj aletiyle etsek güvenilir olmaz mı hocam illa almak gerekiyor sanırım. Ben o kadar içeceğimi sanmıyorum ama yine bakıp görücez. Ben şimdilik tek pil ile alacağım içimime göre eğer şarj yetmez ise 2. Pille devam ederim. Revenger X 400 TL bandını aşıyor ama instagramda daha uygun satan siteler var mı facebook geuplarında uyguna satan toptancılar falan olıyor onlardan alsak güvenilir olur mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberjack

Sek nbase kullanacagim ama sifir nikotinle, benimkisi el aliskanligi. Bogaz yaksin istemiyorum, tavsiyesi olan var midir?

Bir de nbase sise acildiktan sonra ne kadar surede tuketilmeli? Oksitlenme yapar mi? Ona gore ufak sise alacagim.

Tesekkurler

Oksitlenme nikotin var ise olur diye biliyorum. Boğaz yaksın istemiyorsanız VG oranı yüksek bi nbase alın. 90/10 gibi. N11'de 0mg nbase mevcut. Basf marka. İyidir. Normal oda sıcaklığında saklarsanız uzun süre kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Pico önermiyorsunuz o halde hocam. Şarj aleti neden o kadar pahalı acaba 30-40 TL falan bekliyordum ben. Direk içinde kendi şarj aletiyle etsek güvenilir olmaz mı hocam illa almak gerekiyor sanırım. Ben o kadar içeceğimi sanmıyorum ama yine bakıp görücez. Ben şimdilik tek pil ile alacağım içimime göre eğer şarj yetmez ise 2. Pille devam ederim. Revenger X 400 TL bandını aşıyor ama instagramda daha uygun satan siteler var mı facebook geuplarında uyguna satan toptancılar falan olıyor onlardan alsak güvenilir olur mu acaba

İkili nitecore şarj cihazını 45 TL'ye N11'den almıştım. Revenger X'i güvenilir facebook gruplarından referansı bol olan kişilerden pil hariç 250 TL'ye kadar bulmanız mümkün.
  • sagamor kullanıcısına yanıt
    Buldum hocam sıfır cihaz 250 TL ye vtc-6 pili de tanesini 25 TL den veriyor 2 pil ile birlikte 300 e hallolmuş oluyor daha uyguna bulamazsam ordan alırım herhalde. Bu revenger ile x in farkı ne oluyor değer mi X almaya sizce? Ya da onun dışında farklı önerebileceğiniz bir mod var mı? O satıcının likit hediyeleri falan yok. Yani kendimiz alacağız şarj cihazıyla onları nerden alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 6 Ocak 2018; 16:35:59 >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumlar iyi de gümrüğe takılma vs durumu var mi araştırdınız mi

• Ben memnun kalmadım duruyor bir kenarda revenger x suan en iyi alet bence ben 2pil şarj aletiyle birlikte aldıgım için 100 tl verdim @isofix46 hocam düşük watta içersen 500 puf bile alırsın bnm aldığım puf 60-70 w arasında ki w düşünce pek bıgae cıkıyor zevkte vermiyor @yokyere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam bu cihazı aldık diyelim ben sarımla falan uğraşmam en azından şu an için. Hazır coili hangi marka almamız gerek ohm değerleri olarak ne önerirsiniz coil ve likit alırken? Seramik coil tavsiye ediyorlar 2 hafta gidiyormuş ama doğru mudur?

Ayrıca 10 ml lik bir likit kaç gün gidiyor

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.