Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
4.297
Cevap
167
Favori
301.445
Tıklama
Giriş
    34 Mesaj

Hocam yorumlar iyi de gümrüğe takılma vs durumu var mi araştırdınız mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    reyes_19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben memnun kalmadım duruyor bir kenarda revenger x suan en iyi alet bence ben 2pil şarj aletiyle birlikte aldıgım için 100 tl verdim @isofix46 hocam düşük watta içersen 500 puf bile alırsın bnm aldığım puf 60-70 w arasında ki w düşünce pek bıgae cıkıyor zevkte vermiyor @yokyere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: yokyere , isofix46
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

Peki hocam bu cihazı aldık diyelim ben sarımla falan uğraşmam en azından şu an için. Hazır coili hangi marka almamız gerek ohm değerleri olarak ne önerirsiniz coil ve likit alırken? Seramik coil tavsiye ediyorlar 2 hafta gidiyormuş ama doğru mudur?

Ayrıca 10 ml lik bir likit kaç gün gidiyor

|
    |
    35bk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Coil olarak aletin kendi coili gt8 performansı çok iyi... kutudan iki adet cıkıyor biri gt4 2kanallı gt8 4 kanallı..gt8 gayet güzel performans veriyor tanesi 20 25 lira ortalama 10-15 gün gidiyor gt4 ü denemedim oda iyidir...seramik coil kullanmadım bilgim yok likti alırken resimde attıklarımı kullanıyorum en sağdaki hariç 10 ml içime bağlı bi şişe(30ml) sana bi hafta gider bana 3 gün kişiyr göre değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PİYADE KIDEMLİ ALBAY -- 6 Ocak 2018; 17:18:48 >
    |
    |
    Bahsedilenler: isofix46
  • Yüzbaşı
    588 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Buldum hocam sıfır cihaz 250 TL ye vtc-6 pili de tanesini 25 TL den veriyor 2 pil ile birlikte 300 e hallolmuş oluyor daha uyguna bulamazsam ordan alırım herhalde. Bu revenger ile x in farkı ne oluyor değer mi X almaya sizce? Ya da onun dışında farklı önerebileceğiniz bir mod var mı? O satıcının likit hediyeleri falan yok. Yani kendimiz alacağız şarj cihazıyla onları nerden alabilirim?

Revenger X ile normali arasındaki fark sadece dokunmatik farkı diye biliyorum. Vtc6 pillere dikkat edin piyasadakilerin büyük çoğunluğu sahte. Facebook gruplarında elektronik sigara dışında şarj cihazını satan da var bulabilirsiniz.

Revenger mini den mi memnun kalmadınız hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: reyes_19

Neyden memnun değilsiniz hocam kaçırdım ben orayı

Ben memnunsuzum demedim ki revenger x den gayet memnunum nerden çıktı anlamadım mini hakkında bilgim yok arkadaş pufftan bahsetmiş 30 40 wattda içilirse 500alınır fakat 60 70 watta 300 350 puff alınır dedim deminki arkadaş başkasıyla karıstırdı heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PİYADE KIDEMLİ ALBAY -- 6 Ocak 2018; 17:47:56 >
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Hocam target pro nasıl eski model mi yoksa sizinkinden mi alayım lütfen bi yardımcı olun 200-300 lira vercez çöpe gitsin istemiyorum

|
    |
    esefpekyurek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Caglar7110

Hocam target pro nasıl eski model mi yoksa sizinkinden mi alayım lütfen bi yardımcı olun 200-300 lira vercez çöpe gitsin istemiyorum

Target Pro eski tabi ki. Atomizeri de hiç başarılı değil.
    |
    |

|
    |

Zaten arada 20 lira falan oynuyor hocam. Almışken X olsun.
    Gruplarda pilleri 25 TL ye satıyorlar herhalde orjinaldir güvenilir diye de yazmışlar zaten. Şarj cihazını da n11 vb sitelerden alırım grupta bulamazsam. Fakat likit konusunda hala tam emin değilim hangi aromada alsam kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 6 Ocak 2018; 20:8:13 >
    |
    |
    sagamor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Coilleri pahalıymış hocam 15 gün coil, 7 gün likidin gittiğini farzedersek ortalama bi fiyatla ayda 180 TL masrafı oluyor.

|
    |
    Sigarayı bırakıp buna başlayan arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen evyapla falan uğraşmayın. Sigara zaten 300-500 veriyosunuzdur ayda. Premium likit ortalama 100ml-120ml olanlar 100 ila 160 TL arası değişiyor. Türkiyedeki nbaselerin ne oldugu belli değil aromalarda aynı şekilde. Suyunu çıkartmayın ne içtiğinizi bilin.

e-sigara sigarayı bırakmak amacında olanların kullanacağı bir alettir. bunu hobi yapmak, premium falan diye insanların aklına saçma sapan fikirler sokmak hoş değil. çoluk çocuk özenip dadanacak bu bilinçsizce sözlere bakıp. siz nasıl biliyorsanız öyle yapın. ama sigarayı bırakmak için bu alete ihtiyaç duyanları yanıltmayın.
    |
    |
    DjProgressive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yaklaşık 2 ay önce Vaporesso revenger aldım. Likit olarakta hem uygun hemde denediklerim arasında en iyisi diyeceğim cadı likiti kullanıyorum. Tavsiye ederim. Tobacco yada ry4 aroması normal sigaraya çok benziyor, uzun zamandır normal sigara kullanmadım. link vermek doğrumu bilmiyorum ama, almak isteyenler aşağıdaki linkten sipariş verebilir.https://www.sigaratech.com/
    |
    |

Buda elektronik sigara patlaması ile yok olan kişinin ayakkabısı

Yaw arkadaşlar saçmalamayın .. bu işin ucuzuna kaçmadıgınız sürece hiçbirşey olmaz.. Ben 1 yıldır kullanıyorum , evimde likit de yapıyorum molinshop dan alıyorum mis gibi.. Bugune kadar hiçbir sorun yaşamadım.
    |
    |
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //

• Yüzbaşı
    588 Mesaj
    Bir çok premium likitlerde bile effector kullanılıyor ki hiç iyi bişey değil. Çünkü yabancıların damak tatları hep çok tatlı'dan hoşlanırlar. O yüzden içtikleri likitlerin vg-pg oranları o yüzden ya 60/40'dır, ya da 50/50'dir. Ayrıca forumları takip ederseniz sahte premium likitleri orjinal fiyatına satan çok fazla kişi ve yer mevcuttur. Özellikle cutwood, one hit wonder ve castle long.
    |
    |

|
    |
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.