Şimdi Ara

Elektrikli otomobillere MTV geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
11.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yap arkadaş elektrikli yerli otomobil. Ama adam gibi bir şey olsun.
    De ki: Yerli otomobilde MTV az. Veya de ki ÖTV vs çok az de bir teşvik yap.
    Ülke gelişsin...

• Yeter valla daha bu yaşta araba nasıl alırım diye düşünüyorum artık, ben büyüyünce mtv %400 artsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milleti elektrikli arabadan da soğutun helal olsun size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az bekleyin soludugunuz okjisene bile vergi alacaklar
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplify -- 19 Temmuz 2020; 13:54:56 >
  • Selam ve zam (güncelleme) ile

• Bakın eğer bir sürü güzel yerli arabamız olsa, ve bunlara ötv vs. Gelmeyip sadece yabancı araçlara gelse yine razıyım. Ama daha yerli otomobilimiz yok yahu

• ben bekliyordum sadece umduğumdan geç çıktı. Hayal kırıklığına uğradım.

• Henüz arabalar gelmeden vergisi geldi.
  • Bundan sonra araba almayı aklından geçirenden akıldan geçirme vergisi alınacak, satmayı aklından geçirenden gelmeyen gelir vergisi, satış ilanı koyandan reklam tabela vergisi, oto pazarına gidenden de zabıta satış etiketi parası alacakmış, araç tavsiye edenler devletin belirleyeceği bedel üzerinden danışmanlık ücreti alıp vergisini ödeyecek. Şahısların 0 aldıkları aracın ger sene zamlanarak değer kazandığı göz önünde bulundurularak 5 yıldan önce satma durumunda devlete rant vergisi ödeyecekler. Pİyasa çok kötü 0 araç alınmaz diyen şahıslar hakkında da nitelikli provokasyon ve bozgunculuk suçundan dava açılacak, forumlara girmesi yasaklanacak...

• E suriyelilere o kadar yatırım yaptılar, her ay 700 ile 1200 TL arası değişen (neye göre değişiyor hiç bilmiyorum) maaşa bağladılar her bir aileyi.

multeciler.org.tr'ye göre Ocak 2018 itibariyle 3.5 milyon suriyeli var. Ortalama aileler 4 kişilik desen 875bin aile. Ortalama 1000 lira desen.

Ayda 875 MİLYON TL!!!

Bu para biyerden çıkacak arkadaş. Ama bunlara oy vermeyenlerden çıkmasın bari.

• Tesla 70D ve üzeri en üst MTV dilimine sokulur tertemiz 9 "liracık" ödenir (35 bin 379TL 4L üzeri)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırmadım.

• Arkadaşlar salt tepkiler vermeyi bırakın. Halkı soymaya falan çalışmıyor devleti yönetenler. Şuan öyle kötü bir durumda ki para yok para. Para yok ne demek? Para bulman lazım demek. En kolay para nereden bulunur? Vergi. En kolay vergi kimden alınır? İşçi, memur, maaşlı çalışandan. Olay bu kadar basit.

Ha ekonomi neden bu kadar kötü derseniz onu da ekonomiden sorumlu bakancığımız açıklasın, açıklayabilirse.
  • şaşırdık mı? HAYIRRRRRR :(

• adamlar olayı o kadar ilerletmiş ki araba yayılmadan vergi basıyorlar.vergi yatırımcılığı olum bu :D

• Batı'nın teknolojisini çimentoya dönüştürüyoruz, böyle devam

• Ne zaman vergi gelecek diye merakla bekliyorduk zaten

• Kendilerine yaramak kaydıyla en ileri görüşlü vizyoner hükümet oluveriyorlar birden..

• Ulan hepiniz vatan hainisiniz lan devlet bir vergi koymuş çok mu amma ağladınız alt tarafı iç organlarınızı satıp vergi ödeyeceksiniz organlarını satan da torunlarının organlarını ipotek ettirsin vatan hainleri... (bir AKbaşın düşünce yapısı)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.